Şimdi Ara

PANASONIC SC-BTT190EGK Ana Konu (3D Bluray 1000W Usb Wi-Fi ve DLNA/ Smart Tv) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
7
Favori
13.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Bende de btt195 modeli var. Güncelleme yaptım ama değişen bir şey olmadı. En azından Türkçe altyazı desteği gelir diyordum ama nerdeeeeee
    Hala filme gömülü olmayan altyazı dosyalarını açmıyor. Bu ürün tam bir hayal kırıklığı oldu.

Bu konunun ilk mesajında benim bahsettiğim şekilde altyazıları filme gömdüğünüzde sorunsuz açması lazım. O işlemleri yaptınız mı ya da yaparken bir hata mı yaptınız. İlk mesajı bir kez daha inceleyin isterseniz...

Hayır hocam gömülü olanlarda sorun yok. Zaten mesajımı tekrar okursan gömülü olmayan dosyaları açmıyor diye belirttim. Nihayetinde bu güncelleme öylesine verilmiş bir güncelleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Türkçe desteği vermeleri lazım türkiyede satış yapıyorsan çok saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsage

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oldsage

quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Konu güncel biraz aktif olsun konu beyler bende bunun BTT195 i üst modeli var.

bende de btt195 var... henüz bluray disc izleme şansım olmadı ancak dvd yerleştirdiğimde

alışık olduğumuz dvd menüsü olmuyor ekranda, direkt oynatmaya başlıyor.

sahne seçimi, dil seçimi, extralar kısmı gibi menüler olurdu ekranda dvd playerda

bunda yok mu, ayar mı yapılıyor? sizde durum nedir?

Elinizdeki DVD Bas Oynat DVD'dir. Bas Oynatlarda menü olmaz...

bas oynat dvd değil, dvd playerda bahsettiğim menüler çıkıyor...

Genellikle playerlerin ayarlarında "doğrudan oynat" vb. bir seçenek oluyor. O seçenek seçilmiş olmalı. Ben dvd playerde bizim ufaklık çizgi filmleri kolay oynatsın diye ayarlamıştım, dvd yi takar takmaz oynatmaya başlıyordu.

• quote:

Türkçe desteği vermeleri lazım türkiyede satış yapıyorsan çok saçma.

+1

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Bro menüde sound bölümü varya sende flaad mı seçili yoksa farklı birşeymi seçili değiştirecemde
  • quote:

Bro menüde sound bölümü varya sende flaad mı seçili yoksa farklı birşeymi seçili değiştirecemde

Ben de şimdi Heavy seçili. Hepsini denedim en iyi bassları bu modda veriyor. Clear da fena değil ama Heavy hoşuma gitti.

• Aslında neden cihazda manuel ekolayzer ayarı yok anlamak mümkün değil. Benim 2003 model eski sistemde bile vardı. Ama bunda yok.

• İpodtan müzik çalabilen varmı bende ipod shuffle var çalmadı itunes üzerinden attığım için heralde usb gibimi yapmamız gerekiyor bunuda ah şu türkçe güncelleme verseler ne dua alacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Aslında neden cihazda manuel ekolayzer ayarı yok anlamak mümkün değil. Benim 2003 model eski sistemde bile vardı. Ama bunda yok.

Bir kere Türkiye'de satacaksın ve TÜRKÇE DİL olmayacak, müşteriye ve Türk halkına resmen küfür eder gibi. Ayrıca ekolayzır dışında daha bir çok eksiği var ama işte HDD'den sorunsuz (altyazıyı gömünde) mkv oynatabilen bir Bluray'i 360 TL'ye mal ettiğimiz için sesimiz çıkmıyor. Alışveriş merkezlerinde hala 600 - 700 TL civarında DVD'li sistem görünce bu paray bu fazla bile deyip geçiveriyorum.
  • Bende sizin cihazın bir üst modeli var ayaklı olanlardan 195epk cihaza ayar yapamıyoruz anlamadığımızdan dolayı yoksa ses kalitesi güzel ama insan sinir oluyor bir güncelleme ile hallederler istese

vaskin77 hocam türkçe dil desteği için panasonic e mail attım bakalım ne olarak dönecekler.
  • quote:

Bende sizin cihazın bir üst modeli var ayaklı olanlardan 195epk cihaza ayar yapamıyoruz anlamadığımızdan dolayı yoksa ses kalitesi güzel ama insan sinir oluyor bir güncelleme ile hallederler istese

vaskin77 hocam türkçe dil desteği için panasonic e mail attım bakalım ne olarak dönecekler.

Evet haklısın. Bir güncelleme ile halledilir ama Panasonic de müşteri Memnuniyeti diye bir kavram yok. Sana verecekleri cevap büyük ihtimalle şu olacaktır "Bu ürün Türkiye için üretilmedi . Talep olduğu için ithal ettik"

• Merhaba,

Benim SC-BTT490 'ı "Panasonic Theater Remote 2012" İle Ne iPhone'u Nede iPad'i Remote Control Olarak Bağlayabiliyorum. Ayarlarını Yapıyorum Ama 10 Kere Ayarları ve Cihazı Açıp Kapatıyorum 1 Kere Ya Bağlanıyor Yada Bağlanmıyor. Telefondan yada Tabletten Programı Açıp Kapattığımda Tekrar Bağlantı Kuramıyorum. Sebebi Nedir Acaba?

Tşk.
  • Malesef bu ürünler için Türkçe dil desteği sunulmayacaktır. Diye cevap atmışlar birdaha ne panasonic alırım nede aldırırım ama üründen memnunum ama TÜRKİYE de satış yapıyorsan TÜRKÇE DİL seçeneğini koyucaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crematorys

Merhaba,

Benim SC-BTT490 'ı "Panasonic Theater Remote 2012" İle Ne iPhone'u Nede iPad'i Remote Control Olarak Bağlayabiliyorum. Ayarlarını Yapıyorum Ama 10 Kere Ayarları ve Cihazı Açıp Kapatıyorum 1 Kere Ya Bağlanıyor Yada Bağlanmıyor. Telefondan yada Tabletten Programı Açıp Kapattığımda Tekrar Bağlantı Kuramıyorum. Sebebi Nedir Acaba?

Tşk.

Aynı sıkıntıları ben Panasonic TV'mde de yaşadığım için söyleyeyim. Sebep, Bluray'in Wifi ile ağa bağlanması gerekiyor. Ethernet bağlantısı yapılınca o kumanda programları bağlanamıyor, ya da sağlıklı bir şekilde bağlanmıyor. Bizim cihazlarda entegre wifi olmadığı için en makul çözüm USB Wifi aparatı almak ancak piyasadaki 20 TL civarı satılan aparatlar bizim cihazlara uygun değil. İlla ki Panasonic'in TV ve bu tip cihazlar için ürettiği kendi marka aparatını takacaksınız. Aparata da dünya para istiyorlar. Ben Skype kamerası için araştırmıştım zamanında, dandik webcam'e bile 400 TL civarı para istemişlerdi ki zaten Türkiye'de parasıyla bile bulunmuyor.

USB Wifi aparatı ile ilgili bir sitede Pana'lara uyumlu olduğu söylenen bir aparat satılıyor. Çakma aparat bile kaç para?

http://www.kozmikstore.com/panasonic-viera-icin-wifi-adaptoru_B11444#.U7VJS5R_vxA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 3 Temmuz 2014; 15:30:08 >

• quote:

Malesef bu ürünler için Türkçe dil desteği sunulmayacaktır. Diye cevap atmışlar birdaha ne panasonic alırım nede aldırırım ama üründen memnunum ama TÜRKİYE de satış yapıyorsan TÜRKÇE DİL seçeneğini koyucaksın.

Panasonic hep böyle. 3 yıl kadar önce ES7036 traş makinası aldım. Aman Allah'ım ne kalite öyle, yağ gibi kesiyor, sıfıra yakın kesiyor, thriş etmiyor. Sessiz ve de titremiyor elde. Konfora bak.

Ama geçenlerde artık 3 sene geçti elek ve bıçakları değiştireyim dedim. Merkezlerini aradım, Afyon'daki (yaşadığım il) servisi arayın dediler. Afyon servisi Allah'a emanet, adamların traş makinası olduğundan haberleri yok. Ben birkaç hafta aradım servisi, geri dönecez dediler dönmediler. Sonra merkezi aradım anlattım durumu ilgilenmediler. En son şikayetvar'a yazdım, bana döndüler merkezden. İstanbul'daki 3 servisin numarasını verdiler, bunlara sorun birinde bulursunuz inşallah diye. Hakikaten sadece birinde buldum, onda da traş makinasını aldığım fiyatın 1.5 katı para istediler, 2 bıçak, bir elek için. Emekliye ayırdım kendilerini, Mach3 neyime yetmiyor.

Umarım bu söylediklerim firmanın işleyişi, servis kalitesi ve müşteri memnuniyeti hakkında fikir sahibi olmanıza yetecek kadar örnek olmuştur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 3 Temmuz 2014; 15:29:08 >

• Cihaz güzel ama bendeki ayaklı olanlardan ah işte türkçe dil olsa daha iyi anlardık.
    .
    Vaskin dediğin ses ayarına aldım şimdi süper oldu.

Beyler birde tv i açmadan müzik açabiliyormuyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonezCrusher -- 3 Temmuz 2014; 16:07:43 >
  • quote:

quote:

Merhaba,

Tşk.

Aynı sıkıntıları ben Panasonic TV'mde de yaşadığım için söyleyeyim. Sebep, Bluray'in Wifi ile ağa bağlanması gerekiyor. Ethernet bağlantısı yapılınca o kumanda programları bağlanamıyor, ya da sağlıklı bir şekilde bağlanmıyor. Bizim cihazlarda entegre wifi olmadığı için en makul çözüm USB Wifi aparatı almak ancak piyasadaki 20 TL civarı satılan aparatlar bizim cihazlara uygun değil. İlla ki Panasonic'in TV ve bu tip cihazlar için ürettiği kendi marka aparatını takacaksınız. Aparata da dünya para istiyorlar. Ben Skype kamerası için araştırmıştım zamanında, dandik webcam'e bile 400 TL civarı para istemişlerdi ki zaten Türkiye'de parasıyla bile bulunmuyor.

USB Wifi aparatı ile ilgili bir sitede Pana'lara uyumlu olduğu söylenen bir aparat satılıyor. Çakma aparat bile kaç para?

http://www.kozmikstore.com/panasonic-viera-icin-wifi-adaptoru_B11444#.U7VJS5R_vxA

Cevabınız İçin Teşekkürler,

Yanlız Benim Cihazımın İçinde Entegre Wi-Fi Var. Yine de Ayrı Bir Wifi Dounge'mı Almamız Gerekecek? Tşk.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Tşk.

Yanlız Benim Cihazımın İçinde Entegre Wi-Fi Var. Yine de Ayrı Bir Wifi Dounge'mı Almamız Gerekecek? Tşk.

Entegre wifi varsa ayrı yeten aparata gerek yok. Demek ki yazılımsal bir sıkıntı. Ama maalesef Panasonic yazılım falan çıkartmaz....

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Tşk.

Entegre wifi varsa ayrı yeten aparata gerek yok. Demek ki yazılımsal bir sıkıntı. Ama maalesef Panasonic yazılım falan çıkartmaz....

Evet. Panasonicle görüştüm. Daha önce böyle bir sorun yaşamadıklarını dile getirdiler. Ramazandan sonra suadiyedeki teknik servise götüreceğim. Bakalım ne çıkacak sonuç.

• İnternetten radyo dinliyebilme şansımız varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.