Şimdi Ara

Facebook Güncellendi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba , Facebook sizde de değişti mı ? Az önce Facebook'u actım tasarım tamamen değişmiş en son 10 Temmuz'da bir güncelleme almıştım , o zaman da değiştiğini sanmıyorum.

Nasıl olduğunu anlatayım sizlerde deneyin.

Telefonumda iOS 7 Beta 3 var. Bildirim geldi ve bildirime tıkladıktan sonra bu tasarım ile karşılaştım hepsi bu
     Facebook Güncellendi ?

Yeni görseller

Facebook Güncellendi ?
     Facebook Güncellendi ? Facebook Güncellendi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 12 Temmuz 2013; 17:00:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçenlerde başka bi arkadaş daha konu açmıştı.. Sanırım tasarım buna dönüyor...
    Ama pek kullanışlı gibi gözükmüyor, şu an ki hali gayet kullanışlı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: san_jose

Geçenlerde başka bi arkadaş daha konu açmıştı.. Sanırım tasarım buna dönüyor...
    Ama pek kullanışlı gibi gözükmüyor, şu an ki hali gayet kullanışlı...

Bence böyle daha iyi. Öteki türlü 2 saatte yok profile gir, yok mesajlara tıkla, yok yan tarafa bas oradan arama yap. Benimde bu tasarım daha çok hoşuma gitti
  • Ben de güncelleme uyarısı vermiyor ama sizin ekran görüntüsünden farklı bi app kullanıyorum..
    Tr store degilmi sizin üyeliğiniz ?
  • Banada bir güncelleme gelmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: visualize

Ben de güncelleme uyarısı vermiyor ama sizin ekran görüntüsünden farklı bi app kullanıyorum..
    Tr store degilmi sizin üyeliğiniz ?

Evet TR Store kullanıyorum, bende anlamış değilim. 10 Temmuz'da bir güncelleme geldi ve geldiği zaman açtığımda herhangi bir değişim yoktu. Bugün bildirilerim üstte ve bildiri ekranında görünmeye başladı, oraya tıkladığım taktirde açılan facebook'da beni yeni bir arayüz bildirisi karşıladı. Tamam dediğim'de ise facebook tamamen baştan aşağı değişmişti.
  • Bende güncelledim eski arayüz hala

• benm ki aynı normal facebook uygulaması mı kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbull35

Bende güncelledim eski arayüz hala

Ben tamamen yeni tasarımla karşı karşıyayım Nasıl olduğunu anlatayım sizlerde deneyin.

Telefonumda iOS 7 Beta 3 var. Bildirim geldi ve bildirime tıkladıktan sonra bu tasarım ile karşılaştım hepsi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

benm ki aynı normal facebook uygulaması mı kullanıyorsunuz ?

Evet. Facebook'un kendi uygulaması
  • Yeni tasarım çok güzel bence de. 1-2 aydır kullanıcılara sunuluyor. Bakalım gelir bize de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Yeni tasarım çok güzel bence de. 1-2 aydır kullanıcılara sunuluyor. Bakalım gelir bize de

Kesinlike
  • Eski hali daha iyiydi sanki.Ben pek beğenmedim konuşma balonları dışında.
  • Konuşma balonları zaten herkeste yok mu ?
  • Bende halaa eski hali vaar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Konuşma balonları zaten herkeste yok mu ?

Var hocam. Sadece tasarımsal olan yenilik herkeste yok. Bende'de yoktu birden pat diye çıktı ne hikmetse
  • Sizde nasıl olmuyor anlamadım 10 temmuzdaki güncellemeyle tasarım değişti

• Cihaz ip5 olunca pek fark etmiyor ama bizim gibi 4s kullanıcıları için ekran iyice küçülüyor

o yüzden bu tasarım daha kullanışlı benim için...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.