Şimdi Ara

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
3
Favori
42.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu ay ne oldu anlamadim ama gece yaptigim dowlandlar kotama yansidi bu ay su anda 118 gb oldu dun itibariyle fakat hizim dusmedi bakalim nekadar devam etcek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda hızım daha iyi çıkıyor. Torrent de eskisine göre iyi, bi ara 200k üstüne çıkamazken şimdi 3mbit civarı. (Ankara/Eryaman)

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre The Sorcerer -- 21 Ocak 2014; 22:57:41 >
  • Sitede "Kampanya 22 Mart 2013 – 01 Nisan 2014 tarihleri arasında geçerlidir" yazıyor. Bu tarihler arasında gece kuşu almış olanlar 1 nisan'dan sonrada kullanmaya devam edecek mi yoksa 1 nisan komple gece kuşu bitiş tarihi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Sitede "Kampanya 22 Mart 2013 – 01 Nisan 2014 tarihleri arasında geçerlidir" yazıyor. Bu tarihler arasında gece kuşu almış olanlar 1 nisan'dan sonrada kullanmaya devam edecek mi yoksa 1 nisan komple gece kuşu bitiş tarihi mi ?

Tarife sizin sözleşmenizin tarihi ile sınırlıdır. Ne zaman biterse, o zamana kadar yararlanırsınız kampanyadan. O tarih tarife geçmek için verilmiş olan kampanyadan faydalanma tarihi. Daha sonrasında büyük ihtimal fiyatı artar.
  • 2 yıllık tahahudum var ama keske hep devam etse, bu kampanyadan acaip memnunum. Gun icinde aylik 100 gb fazla fazla yetiyor, gece 12'den sonra da herseyi indiriyorum... Ozellikle PS4 oyunlari internetten indirirken 40 gb kusur tutuyor, bu kampanya sayesinde cok rahatim.

• Aslında bir çok ülkede bu sistem uygulanıyor.
    özellikle 18:00-23:00 aralarında daha katı kurallar oluyor. yani indirme yapmayın diye... bu saatler dışında sistem sizi kota dışında tutuyor.

keşke bizim buralarda da olsa herhalde ilk ay fiberoptik kablolardan duman çıkar
  • http://www.superonline.net/Dosyalar/Fiber_Internet_Taahhutname/DevamEden/gecekusu_beyanname.pdf

şu adreste yazılı olan beyanname de belirtilen

aşağıdaki listede belirtilen fiber internet hizmeti için işbu beyannameyi imzalamamı takiben ilk faturamda, aşağıdaki hız / kota seçeneği karşılığı tarife fiyatının, tek seferde tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 (yirmi dokuz) TL aktivasyon bedelinin, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL kurulum bedelinin ve işbu kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında Damga Vergisi tutarının tarafıma yansıtılacağını bildiğimi;

kalın harfle gösterdiğim 150 lira kurulum bedeli ödeniyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuilas -- 27 Ocak 2014; 7:50:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuilas

http://www.superonline.net/Dosyalar/Fiber_Internet_Taahhutname/DevamEden/gecekusu_beyanname.pdf

şu adreste yazılı olan beyanname de belirtilen

aşağıdaki listede belirtilen fiber internet hizmeti için işbu beyannameyi imzalamamı takiben ilk faturamda, aşağıdaki hız / kota seçeneği karşılığı tarife fiyatının, tek seferde tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 (yirmi dokuz) TL aktivasyon bedelinin, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL kurulum bedelinin ve işbu kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında Damga Vergisi tutarının tarafıma yansıtılacağını bildiğimi;

kalın harfle gösterdiğim 150 lira kurulum bedeli ödeniyor mu ?

O maddenin başını okursan sözleşmenin sonlandırılması durumunda diyor. Aktivasyon ücreti alınmıyor ama ilk hat açılışında devlete verilen ufak bir vergi var.
  • Sorunda orda ya dostum benim verdiğim metinde yazmıyor başında sözleşmenin fesh edilmesi durumu diye senin dediğin alt kısımda yazıyor
  • Bende Bu Tarifeye Gemiş Bulunmaktdayım.Ücreti Yüksek Ewt Ama 00:00 - 06:00 Arasında Limit Olmaması İnsanı Cezbediyor...En Azından 2 Sene Kafam Rahat Olacak...

ilk Hız Denemesi

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!!

Torrent Şimdilik Max 4.3 MB Gördüm...Hiç Fena Değil...
  • allahtan zamanında superonline ı şikayet ettimde hiç akk kapsamına girmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Bende gece kuşu tarifesine geçtim geçen gün. Steam'de ki indiremediğim oyunları mı geceleri indiriyorum artık.

Sizlere güzel bir taktik de vereyim hemen. İndirmelerinizi açtınız saat 12.30 civarları ve yaklaşık 5 gibi indirmelerinizin biteceğini düşünüyorsunuz ve bilgisayarın kapanmasını istiyorsunuz;

Başlat>Çalıştır "shutdown -s -t 14400" yazıyoruz ve enter yapıyoruz. 4 saat sonra bilgisayarımız otomatik olarak kapatılıyor. Eğer yanlışlık oldu bilgisayar kapanmasın diyorsanız: "shutdown -a" yazıp iptal ediyorsunuz kapanmayı.

Her bir saat için 3600 değeri ekleniyor. 1 saat 3600, 4 saat 14400 gibi.

Bunu daha da kolaylaştırmak için Not defteri'ni açıp içine bu kodu yazıp mesela kapat.bat olarak kaydedin ve çift tıkladığınızda 4 saat sonra bilgisayar kapanır..

Takip güzel msj

Ek olarak bende bu tarifeye geçicem.1.5 yıl taahhüt var kablonetle öderlerse geçerim

24 saat açık pc torent de indirdiği aylık 800 gb

Bu tarife ile sadece 6 saat geceleri 4 tv veri demek muhteşem

Ek olarak arkadaslar gördüğüm kadarı ile torent hız alamamaktan sikayetcisiniz benim taktiği uygulayın 5 tane torent dosyasını aynı anda indirin her birine 10 mbit verin

• lanet olası ttnet e tahahütüm haziran ayında bitecek..keşke bu kampanyayı temmuza kadar atsalar..yaparlarsa direk geçecem buna..

gün içinde 100 gb aylık zaten bu kampanya ile rahat 20 gün gider bana...10 gün de 3 mb kullanırım sıkıntı etmem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

lanet olası ttnet e tahahütüm haziran ayında bitecek..keşke bu kampanyayı temmuza kadar atsalar..yaparlarsa direk geçecem buna..

gün içinde 100 gb aylık zaten bu kampanya ile rahat 20 gün gider bana...10 gün de 3 mb kullanırım sıkıntı etmem..

Superonline mevcut taahhütünü bozdurursan ceza ücretini faturandan düşerek karşılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

lanet olası ttnet e tahahütüm haziran ayında bitecek..keşke bu kampanyayı temmuza kadar atsalar..yaparlarsa direk geçecem buna..

Superonline mevcut taahhütünü bozdurursan ceza ücretini faturandan düşerek karşılıyor.

budur be hemen yarın gidiyorum turkcelle
  • Bende bir kaç güne bu pakete geçicem. Artık verilmeyen eski harbi kotasız 10 mbit bağlantımı bırakıp bırakmamakta baya düşündüm ama 10 mbit download ve 1 mbit upload artık yetmiyor.
  • Bu kampanya yanında Modem markası modeli nedir bilen varmı?
    Mevcut fiber tarifemde Huawei HG253 modem var ancak memnun değilim. Bildiğim kadarıyla HG253'ün daha üst versiyonları da var onlardan alabilme imkanımız varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

2 yıllık tahahudum var ama keske hep devam etse, bu kampanyadan acaip memnunum. Gun icinde aylik 100 gb fazla fazla yetiyor, gece 12'den sonra da herseyi indiriyorum... Ozellikle PS4 oyunlari internetten indirirken 40 gb kusur tutuyor, bu kampanya sayesinde cok rahatim.

Ben de bu kampanyaya gectim, site uzerinden kotamiza bakarken, orada yazan downloadun icine 12-6 arasi dahil mi sizde degil mi? Onu anlayamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

2 yıllık tahahudum var ama keske hep devam etse, bu kampanyadan acaip memnunum. Gun icinde aylik 100 gb fazla fazla yetiyor, gece 12'den sonra da herseyi indiriyorum... Ozellikle PS4 oyunlari internetten indirirken 40 gb kusur tutuyor, bu kampanya sayesinde cok rahatim.

Ben de bu kampanyaya gectim, site uzerinden kotamiza bakarken, orada yazan downloadun icine 12-6 arasi dahil mi sizde degil mi? Onu anlayamadim

12-6 arası dahil değil, o saatler dışında ki kota bilgileri hocam
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    O zaman eyvah yine akk takilacagiz bu gidisle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.