Şimdi Ara

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
3
Favori
42.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya sayfasında 30 eylüle kadar geçerli olduğu yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Kampanya sayfasında 30 eylüle kadar geçerli olduğu yazıyor.

eyvallah hocam sağolasın... Şimdi bende gördüm...
  • merhaba,

Bugün cep tel. mesaj geldi gece kuşu etkinliğinden.

Mesaj: " Gelecek hafta şanslı 1gününde , gece 00.00-06.00 arasında 100 Mbps ile sınırsız indirme keyfiBizi bekleyin."
    Gerçi zaten 50 Mbps veriyorlar çok da farkı olmaz diye düşünüyorum. Önemli olan upload ne kadar, bu konuda bilgi yok

sağlıcakla
  • arkadaşlar gece kuşu muhabbetini tam olarak öğrenmek için superonline destek hattını aradım..elemana sordum bu adil kullanım kotası ne zaman kalkacak dedim...
    görevlide imzalar toplanıyor dedi...ben aynen bana söylediğini söylüyorum aynen imzalar toplanıyor dedi...yani bu herhalde adil kullanım kotasının kısa sürede kalkacağını
    ben düşünüyorum...zaten şöyle düşünelim :bakın bu gece kuşu kampanyası aynen tarifelerinde ses hizmeti ,taahhüt,falan bunlarında cazip hale yani kotaların sınırların aynıo fiyata yükseldiği bir zaman da yapıyorlar bu gece kuşu kampanyasını...zaten bu kampanya superonlineın adil kullanım kotasını büyük bir nebzede kaldırdığı anlamınada geliyor...düşünsenize 6 saat 25 veya 50 mbit torrentleri zamanlıyoruz 12:00 6:00 arasında..yani sadece bu saatler arasındaki download bile adil kullanım kotasını büyük nebzede kaldırıyor..bu gece kuşu kampanyası aynı zamanda superonlineın bu konuyu düşündüğü vede akk yı kaldırmayı düşündüğünün kanıtıdır..vede bir aşamasıdır bence..yine söylüyorum destek hattı görevliside imzalar toplanıyor dedi....ben burdan çağrı yapıyorum aynı zamanda:bu imzalar toplanıyor kelimeleri tam olarak ne anlama geliyor?bilenler lütfen paylaşsınlar ..

• Bugün şanslı günün! 00.00-06.00 arasında hızını 100 Mbps ye yükseltiyoruz. Sinirsiz indirme keyfini Superonline ile doya doya yaşa diye. #gecekusu
  • güzelmiş bu sefer de herkes gece kasacak

• İyi kampanya ama telefon şartmış ,o yüzden pas geçiyorum.
    Sabit telefon şart olmadığı bir Superonline paketi en uygun hangisi acaba?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    sabit telefon al ama kullanma, numara taşımak zorunda değilsiniz.
  • Telefon kullanılmıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

İyi kampanya ama telefon şartmış ,o yüzden pas geçiyorum.

Telefon şart değil ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Bugün şanslı günün! 00.00-06.00 arasında hızını 100 Mbps ye yükseltiyoruz. Sinirsiz indirme keyfini Superonline ile doya doya yaşa diye. #gecekusu

Gecekusu kampanyasına katılmış olanlara jest de mi yapıyorlar ?

Ayrıca bu kampanyaya katılan arkadaşlara şunu sormak isterim ; gerçekten 00:00-06:00 arasındaki indirmeler normal AKK kotasına yansımıyor mu? Bunların kota ölçüm sistemi doğru dürüst çalışmıyor, müsteri hizmetlerindeki teknik elemen bile bana kotamı kaç defa becerip tam olarak söyleyemedi.

• sriderya kullanıcısına yanıt
    Evet hocam jest de yaptılar.

Gerçekten de 00.00-06.00 arasındakiler yansımıyor kotaya. Eğer yansısaydı şuan hızım 3 Mbps olurdu. 500-600GB yakın indirme yaptım ama kota sadece 60GB civarı. Hemde ayın 30'u..

Bizim gibiler için biçilmiş kaftandır bu...
  • Teşekkürler Wadjet
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    gece bilgisayarı açık bırakmak bence enerji israfı, ama işinizi görüyorsa ve ücreti size uygunsa gerisi yalan olabilir.
  • @sriderya

Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

@apespecter

Hocam Steam'de indiremediğim oyunlarımı, Origin'de ki oyunlarımı 20-30GB'lık Blu-Ray'leri falan indirdim. Gerçekten çok işime yarıyor. Zaten bilgisayarı -shutdown -s -t 14440 gibi komutlarla saat 5.55 civarında kapattırıyorum otomatik olarak. O esnada da düşük güce geçiriyorum bir ekstra masraf çıkacağını sanmam.
  • Benim bugün hızım çok yerlerdeydi. 13 mbit i geçemedim günün ortalarından sonra. İlginç bir durum tabiki. Başka böyle bir sorun yaşıyan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

gece bilgisayarı açık bırakmak bence enerji israfı, ama işinizi görüyorsa ve ücreti size uygunsa gerisi yalan olabilir.

Laptop ise işlemciyi kasmadıgın sürece ve ekran kapalı olursa saatte 2 kurus falan yakar. 6 saatten 12 kurus hiçbişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

İyi kampanya ama telefon şartmış ,o yüzden pas geçiyorum.

Telefon şart değil ki

Telefon hattı da şart değil ise süper o zaman
  • arkadaşlar evimde ttnet + tvbu var.şimdi ben süperonline gece kuşuna geçmek istiyorum.Yanlız,1 yıl kadarda taahhüt var halen.Bİr ara kapıya geldiler SOnlide den.taahhjütü ödeyecez vs diye.halen geçerlimi bu geçişi de tahhüt ücretlerinin karşılanması vs?bilginiz varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

arkadaşlar evimde ttnet + tvbu var.şimdi ben süperonline gece kuşuna geçmek istiyorum.Yanlız,1 yıl kadarda taahhüt var halen.Bİr ara kapıya geldiler SOnlide den.taahhjütü ödeyecez vs diye.halen geçerlimi bu geçişi de tahhüt ücretlerinin karşılanması vs?bilginiz varmıdır?

Hala devam ediyor mu bilmiyorum, bi musteri hizmetlerini arayin sorun. Fakat bilginiz olsun Superonline taahhutten cayma bedelini odemiyor, siz oduyorsunuz. Odediginiz faturayi Superonlina'a fax cekiyorsunuz, o odedeginiz bedel kadar Superonline size hizmet veriyor. İlk 3-4 ay fatura almiyor mesela.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.