Şimdi Ara

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
3
Favori
42.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bu paket yeni üyelik alacaklar için en iyi tercih sanırım. Zaten film ve dizileri çoğunlukla geceden atıyoruz. Hele ki arşivciyseniz 720p-1080p trilogy quadrilogy paketler indiriyorsanız bu gece kuşu güzel bir olay. Hiç biri akk'ye sayılmıyor. Geri kalan sayfa gezmek,oyun oynamak arada yine film indirmekle felan 100gb dolmaz.

Hacı pu paketi alsam upload hızı iyi olur mu ?
    COD oyunlarında host olma şansım falan olursa direk geçicem valla.
    Şuan TTNet kullanıyorum taahhüt bitti zaten güzel bir kampanya arıyorum.

Moruk bu gece kuşu mevcut şartlar için güzel bir paket biraz pahalı ama 10-15 lira daha düşük olan paketlere göre çok daha avantajlı psn'den felanda oyun alıyoruz boyutlar yüksek diğer türlü sıkıntı olur bunda gece 12'den sonra bas oyuna kotaya saymıyor.. Benim upload hızı 1 mbit sıkıntı çekiyorum ama ben 5 yıllık üyeyim bende kota felan yok gerçek sınırsız o yüzden paketimi değiştirmiyorum,yeni paketlerde sanırım upload biraz daha fazla öğreniriz onu. Host olamassın yine çünkü oyunun server'larının kurulduğu merkezlere yakınlık ile alakalı biraz o diğer oyunları bilmemde cod'ta zor ama host olmasan bile bir iyileşme kesin olur. Benim bir arkadaşın upload hızı yüksek oyunu benden 0.5 - 0.7 saniye kadar önce görüyo moruk. Sen ttnet'ten çık her türlü superonline daha iyi zatende uydunet'ide bir araştırmak lazım.

Ya Black Ops 2'de serverlar rezaletti.Ben bu çağ dışı 8MB ile MW3'te Host olduğu biliyorum üstelik gavurlara karşı oynarken.
    Ayrıca yeni nesilde de bu çağ dışı hızla oyun oynamak adamı kanser eder.
    Kesin değiştirmem lazım tarifeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 25 Temmuz 2013; 16:42:15 >

• Moruk sorma avrupa ve USA'de internet sağlıyıcı firmaların sayfasına girip bakıyorum adamlar "Gamer" paketleri hazırlamış. İnternetin sayfa gezmekten ibaret olmadığının bilincindeler. 50 mbit download 25 mbit upload'u 50 dolara veriyorlar kota felanda yok. bizde ayık ücreti 900 küsür TL olan 1000 mbit pakette bile 25 mbit upload yok.
  • 100gb kotayı doldurduktan sonra bugün hız 3mbit e düşürüldü. 822li numarayı aradım teknik destek birimi hızın düşmemesi gerektiğini söyledi fakat sonra düzeltilmesi için gereken birime bağladıklarında gece taahhüt ettikleri saatler arasında 100gblik AKK dolmuşsa ay sonuna kadar 3mbit hıza düşeceğini söylediler. şikayet kaydı oluşturdum yanıt bekliyorum. kendileriyle çelişiyorlar ve yeni kampanyanın detaylarından habersiz birimler var daha geçiş yaptığım 2. ayda hiç böyle bir sorunla karşılaşacağımı ummazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inteus

100gb kotayı doldurduktan sonra bugün hız 3mbit e düşürüldü. 822li numarayı aradım teknik destek birimi hızın düşmemesi gerektiğini söyledi fakat sonra düzeltilmesi için gereken birime bağladıklarında gece taahhüt ettikleri saatler arasında 100gblik AKK dolmuşsa ay sonuna kadar 3mbit hıza düşeceğini söylediler. şikayet kaydı oluşturdum yanıt bekliyorum. kendileriyle çelişiyorlar ve yeni kampanyanın detaylarından habersiz birimler var daha geçiş yaptığım 2. ayda hiç böyle bir sorunla karşılaşacağımı ummazdım.

Gece 12 sabah 6 arasi indirmeleriniz AKK'ya yansidi ve hiziniz dustu.. Dogru mu anlamisim hocam? Boyle bi sacmalik olmamasi lazim, kesinlikle hakkinizi arayin derim. Bizlerde de bu tarz sorunlar cikacaksa, simdi supheli bakmaya basladim bu kampanyaya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TaKo kullanıcısına yanıt
    yok hayır tam olarak öyle olmadı. Gece 12-6 dışında kalan saatlerde AKK 100GB yi bulana kadar gece hızım 50mbit idi. Ay sonuna doğru AKKyı doldurdum ve hızın 3mbit e düşmesiyle gece 12-6 arasındaki hızım da 3mbit e indirildi. müşteri hizmetlerini aradığımda AKK dolduğu için böyle olduğunu söylediler ki çok saçma. Genelde ayın 2. haftasına kadar AKK zaten dolmuş oluyor sonrasında hızım gece 12-6 arasında 3mbit e düşecekse bu paket çok anlamsız. şikayet sonuçlandığında sonucu paylaşırım.
  • quote:

yok hayır tam olarak öyle olmadı. Gece 12-6 dışında kalan saatlerde AKK 100GB yi bulana kadar gece hızım 50mbit idi. Ay sonuna doğru AKKyı doldurdum ve hızın 3mbit e düşmesiyle gece 12-6 arasındaki hızım da 3mbit e indirildi. müşteri hizmetlerini aradığımda AKK dolduğu için böyle olduğunu söylediler ki çok saçma. Genelde ayın 2. haftasına kadar AKK zaten dolmuş oluyor sonrasında hızım gece 12-6 arasında 3mbit e düşecekse bu paket çok anlamsız. şikayet sonuçlandığında sonucu paylaşırım.

Ortada anormal bir durum yok aslında bak açıklamaya "Limitsiz paketleri için aylık veri indirme (download) mevcut paketinizin download AKK’sını ya da veri yükleme (upload) mevcut paketinizin upload AKK’sını aştıktan sonra ayın geri kalan günleri için download (indirme) hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir." yani gündüz vakti kotayı doldurduktan sonra hız gündüzleri düşer, gece tekrar yükselir demiyorlar

• quote:

Siz yanlış anlamışsınız ama hocam. Zaten kampanyanın içeriği bu malesef ki. Gece 12 ve sabah 6 arası AKK dışındasınız, bunun haricinde ki kullanımlarınız AKK'ye yansıyor ve adil kotayı aştığınız takdirde geceden sabaha da dahil hızınız düşüyor. Bundan sonra indirmelerinizi geceye saklayın derim. Gün içinde de fazla yüklenmezsiniz.

• merhaba,

Cep telefonuma mesaj gelmiş kampanya için. Aramaları için mesaj çektim ama 1 hafta oldu arayan yok. Ya kampanyaya yoğun ilgi var veya kendileri bile bu kampanyayı önemsemiyorlar

sağlıcakla
  • @TaKo ve @onea54 hocam,

Superonline'da bu pakete ilk geçenlerdendim. Sitesinde ilk üye olduğumda o ibare yer almıyordu. Pazarlama kanalından ses kaydında da öyle bir ibare geçmiyordu. Durumu şikayete gönderdim ses kayıtları incelendi ve öyle bir şeyin belirtilmediğini tespit ettiler. Paketim yeniden eski 25mbit 50gb AKK ye ücret alınmadan geri geçirildi. Bu paket yerine 24 saatlik 100mbitlik turbo buton almak daha çok işime geliyor. O açıklamanın eklenmesi iyi olmuş.
  • Ben de geçeceğim sanırım ama şu ses'li kampanya kısmı kafamı kurcalıyor, tam olarak ne olduğunu da yazmamışlar ki hiçbir yere

Sabit hattı taşıyacağım tamam, ama ücret ne olacak bilen var mı arkadaşlar?

ses'li gece kuşu tarifesi aylık 69 TL. Ben şu an

telefona + 8mbit(50GB AKK'li)internete toplam 100-110 lira ödüyorum, TTNET'e

Bu kampanya TTNET'e göre yeme de yanında yat olmuş. İnşallah fiber vardır buralarda

• quote:

Orijinalden alıntı: stormleon2

Ben de geçeceğim sanırım ama şu ses'li kampanya kısmı kafamı kurcalıyor, tam olarak ne olduğunu da yazmamışlar ki hiçbir yere

Bu kampanya TTNET'e göre yeme de yanında yat olmuş. İnşallah fiber vardır buralarda

ooo hacı sen ADSL den bahsediyorsun... şu ülkedeki insanlar adslden sömürüldüğü kadar ne ingiltere nede almanya tarafından sömürüldü...

bende senin gibiydim.. Ben 2MBps sınırsız kullanıyordum(ADSL ve 2,5 yıl önceki olay bu) fiyat 79TL internet + birde telefon görüşmesi toplamda 100 110 tl oluyordu..

SOL fibere geçtim. son 2 yıldır ödediğim maksimum tutar 75TL(bu tutar, geçen ay taahüdüm bittiği için 20TL lik indirim alamadığım için, böyle oldu.)

yani eğer bulunduğunuz yerde fiber, uydunet, hyper net.... ADSL dışında ne varsa ona geçiniz..

• Evet hocam, yarın arayın tekrar dedim kapattım bugün, aradıklarında adresi vereyim de bi sorayım, fiber vardır inşallah.. ADSL 5 para etmez hakikaten..

Peki sizin ev sabit hattı da turkcell mi? Geçerken herhangi bir ücret vs alıyorlar mı? Telefon fiyatı ne kadar oluyor bi bilginiz var mı? Telefonuyla birlikte her türlü TTNET'ten iyi oluyor da, yine de merak ettim.
  • Bende çoğunlukla gece yatarken indirmeler için bilgisayarımı açık bırakırım..

Şu anki taahhütlü aboneliğim, 25 Mbps 25 GB akk 43 TL..
    10. ayda sona eriyor.

Bugün yarın bu pakete geçmeyi düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 1 Ağustos 2013; 13:46:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

quote:

Orijinalden alıntı: stormleon2

Ben de geçeceğim sanırım ama şu ses'li kampanya kısmı kafamı kurcalıyor, tam olarak ne olduğunu da yazmamışlar ki hiçbir yere

ooo hacı sen ADSL den bahsediyorsun... şu ülkedeki insanlar adslden sömürüldüğü kadar ne ingiltere nede almanya tarafından sömürüldü...

bende senin gibiydim.. Ben 2MBps sınırsız kullanıyordum(ADSL ve 2,5 yıl önceki olay bu) fiyat 79TL internet + birde telefon görüşmesi toplamda 100 110 tl oluyordu..

SOL fibere geçtim. son 2 yıldır ödediğim maksimum tutar 75TL(bu tutar, geçen ay taahüdüm bittiği için 20TL lik indirim alamadığım için, böyle oldu.)

yani eğer bulunduğunuz yerde fiber, uydunet, hyper net.... ADSL dışında ne varsa ona geçiniz..

Hocam bizim burada fiber olmadığından ve Superonline ADSL + telefon, TTNET'ten bi 40 lira ucuz olduğundan SOL ADSL'e geçtim. Fiber gelince de fiber'e geçerim artık napalım. TTNET'ten kazık yemekten bıktım zaten :/

Bu fiberin gelmesi hakkında bilginiz var mı? Yani ne kadar sürer vs falan..

Yıl olmuş 2013, koskoca ülkenin başkentinde çektiğim çileye bak.

• Ne indiriyorsunuz bu kadar anlamıyorum?)
  • Gece kuşu kampanyasında upload hızı 5 mb.. Ben kendim kullanıyorum.. Normal 50 mb fiber internet hızıyla aynı.. Ayrıntı için:http://www.superonline.net/baglan/fiber-internet/50-mbps

Fiber İnternet Hız Alanı uygulaması doğrultusunda 50 Mbps fiber internet paketinde seçilen Hız alanına göre 50 GB veya 100 GB’a ulaştığında kullanım hızı kullanımın yapıldığı ayın sonuna kadar 3 Mbps’ye düşürülecektir.

50 Mbps için internete yükleme (upload) hızı 5 Mbps'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Ne indiriyorsunuz bu kadar anlamıyorum?)

aynen he

ben şahsen kotayı doldurmasam da psikolojik olarak o imkana sahip olabilme hissiyatını seviyorum. Kotaya sadece bu yüzden karşıyım. Bu yüzden Gecekuşu kampanyası uygundur benim için de..
  • Arkadaşlar bu arada benim bi sorum olacak.. Internete bilgisayarımdan kablosuz bağlandığım zaman 20mb hızla bağlanıyorum.. Ethernet ile bağlandığım zaman ise 50mb hızı kullanabiliyorum.. Kablosuz üzerinden 50mb kullanabilmek için ayar mı yapmam gerek yoksa bu modem 50mb kablosuz hızını desteklemiyor mudur? Kullandığım modem Superonline'ın kendi tahsis ettiği Huawei HG253s model..
  • Bende gece kuşu tarifesine geçtim geçen gün. Steam'de ki indiremediğim oyunları mı geceleri indiriyorum artık.

Sizlere güzel bir taktik de vereyim hemen. İndirmelerinizi açtınız saat 12.30 civarları ve yaklaşık 5 gibi indirmelerinizin biteceğini düşünüyorsunuz ve bilgisayarın kapanmasını istiyorsunuz;

Başlat>Çalıştır "shutdown -s -t 14400" yazıyoruz ve enter yapıyoruz. 4 saat sonra bilgisayarımız otomatik olarak kapatılıyor. Eğer yanlışlık oldu bilgisayar kapanmasın diyorsanız: "shutdown -a" yazıp iptal ediyorsunuz kapanmayı.

Her bir saat için 3600 değeri ekleniyor. 1 saat 3600, 4 saat 14400 gibi.

Bunu daha da kolaylaştırmak için Not defteri'ni açıp içine bu kodu yazıp mesela kapat.bat olarak kaydedin ve çift tıkladığınızda 4 saat sonra bilgisayar kapanır..
  • Bende bu pakete geçmeyi düşünüyorum. Sizce talimatı fatura kesim tarihinden önce mi vermeliyim yoksa sonra mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.