Şimdi Ara

honda cr-v 1.6 i-dtec (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.763
Cevap
31
Favori
166.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barancir

dizel ve benzinin hiçbir zaman eşitleneceğini zannetmiyorum. Sonuçta dizel iş dünyası için vazgeçilmez. Benzin dizel eşitlenmesi ticaret hayatı baltalayacağı için tercih etmeyeceklerdir.
    Eşitlense bile aynı tip araçlarda her halükarda dizel benzinliden az yakacaktır.

Katılmıyorum...
    Tüm şirketler ticari araçlarına aldıkları yakıtı fatura kestirip vergiden düşüyorlar... şu an zaten arada 50 kuruş fark bile yok... İş dünyası dizel bu haldeyken bile dizelden vazgeçmiyor nedenini ise siz söylemişsiniz zaten dizel az yakıyor...
    Dizel benzin fiyatlarını eşitlerlerse hiç şaşırmam...
  • captiva neden tutulmıuyor sahibinden.coma giriyorum bir sürü captiva var ve fiyatlar acayip düşükneredeyse sıfır gibi 5000-10000-15000 km bunun sebebi nedir acaba...??
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatauf

captiva neden tutulmıuyor sahibinden.coma giriyorum bir sürü captiva var ve fiyatlar acayip düşükneredeyse sıfır gibi 5000-10000-15000 km bunun sebebi nedir acaba...??

Nedeni yakıt (şehir içi 10-11 lt dizel)ve bir süre sonra aracın heryerinden seslerin gelmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • honda
    toyota
    nissan global web sitelerine baktım biz burda traktör kullanıyoruz.....
    yok vergi dilimleri
    yok dizelmi ? benzinlimi ?
    yok lpg takarsam nasıl olur?
  • arkadaşlar
    Suzuki SX4 S Cross çıkmış nedersiniz...?
    honda 1.6 dizel yerine bu alınırmı ?
  • honda fiyatı şişirecek olursa bunu alıcam baya iyi gibi geldi bana....
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatauf

honda fiyatı şişirecek olursa bunu alıcam baya iyi gibi geldi bana....

param olsa bende aynı arabayı alırım..
  • genelde bu tür araçlara bayanlar rağbet ediyor.dizel motorda otomatik vites olmaması büyük handikap o yüzden.hem şu an bile 90 bin liraları geçiyor fiyatı neye dayanarak 75-80 bin olur diyebiliyorsunuz anlamıyorum hakkaten saçmalık.bu araba 100 binden aşağı olmaz uyanın beyler burası türkiye.arabanın adı dizel olsun yeter en az 10 bin kağıt farkı koyarlar üzerine motor hacmi vergi avantajı vs falan onlar fasa fiso. ayrıca şu olayıda anlayamıyorum arkadaş yıl oldu 2013 firmalar hala yüzsüz gibi manuel vites araba satıyor insanlarda alıyor.yurt dışında manuel arabanın yüzüne bakmaz kimse ancak bizim gibi 3.dünya ülkelerine kakalarlar o uyduruk arabaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamsetsi

İngiltere' de en ucuz satılan Civic HB SE 1.6 dizel yaklaşık 19.600 sterlin.
    Yine İngiltere' de en ucuz satılan CR-V S 1.6 dizel yaklaşık 22.800 sterlin.

Civic 1.6 dizelin ülkemizdeki en ucuzu 62.000 TL. Sterlin kuruda yaklaşık 3,1.

19.600*3,1=60.760
    22.800*3,1=70.680 ise

Türkiye fiyatı en fazla (en alt donanım seviyesi için) 75.000 TL civarında olur diye düşünüyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: alkgs

genelde bu tür araçlara bayanlar rağbet ediyor.dizel motorda otomatik vites olmaması büyük handikap o yüzden.hem şu an bile 90 bin liraları geçiyor fiyatı neye dayanarak 75-80 bin olur diyebiliyorsunuz anlamıyorum hakkaten saçmalık.bu araba 100 binden aşağı olmaz uyanın beyler burası türkiye.arabanın adı dizel olsun yeter en az 10 bin kağıt farkı koyarlar üzerine motor hacmi vergi avantajı vs falan onlar fasa fiso. ayrıca şu olayıda anlayamıyorum arkadaş yıl oldu 2013 firmalar hala yüzsüz gibi manuel vites araba satıyor insanlarda alıyor.yurt dışında manuel arabanın yüzüne bakmaz kimse ancak bizim gibi 3.dünya ülkelerine kakalarlar o uyduruk arabaları

Konuya balıklama dalınca böyle oluyor. 70-80 k bandını İngiltere fiyatlandırması üzerinden konuşuyoruz.
    Bende 100-110 k bandını söyleyenleri anlamakta zorlanıyorum. İngiltere'de 71 k olan Türkiye'de nasıl 100-110 k olur! Birisi açıklasında anlayalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkgs

genelde bu tür araçlara bayanlar rağbet ediyor.dizel motorda otomatik vites olmaması büyük handikap o yüzden.hem şu an bile 90 bin liraları geçiyor fiyatı neye dayanarak 75-80 bin olur diyebiliyorsunuz anlamıyorum hakkaten saçmalık.bu araba 100 binden aşağı olmaz uyanın beyler burası türkiye.arabanın adı dizel olsun yeter en az 10 bin kağıt farkı koyarlar üzerine motor hacmi vergi avantajı vs falan onlar fasa fiso. ayrıca şu olayıda anlayamıyorum arkadaş yıl oldu 2013 firmalar hala yüzsüz gibi manuel vites araba satıyor insanlarda alıyor.yurt dışında manuel arabanın yüzüne bakmaz kimse ancak bizim gibi 3.dünya ülkelerine kakalarlar o uyduruk arabaları

Kardes benzinli o fiyata satabiliyor mu peki? Ayda 20 30 tane en fazla satıyor , crv hondanin dünyada en çok satılan modeli. Civic ve accorddan daha fazla satıyor dünya genelinde . Bizde bu rakam rezalet demektir. Benzinli 2.0 vergi iki kat , dizel 1.6 vergi düşük . Nasıl daha pahali satacaklar veya kim alır? Rakipleri binlerce satarken crv 30 tane satmaya devam eder. Kaldı ki somut örnek olarak avrupa fiyatları var daha niye hala önceki mesajları okumadan 100 bin üzeri olur diyorsunuz ?

• Dün,maslaktaki,bayiiden aradılar,aracın ekimin ilk haftası geleceği fiyatın da, 85-90 olacağını söylediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosmann

Dün,maslaktaki,bayiiden aradılar,aracın ekimin ilk haftası geleceği fiyatın da, 85-90 olacağını söylediler

Bana da ekim sonu hatta Kasım başında geleceğini söylediler , bayilerin bişeyden haberi yok.

• Sportage, Kuga benzinli alip binilir. 7-8 litre karma yakar zaten adam gibi kullanirsaniz.

CRV yerine Honda Pilot modelini getirse 70.000 TL den satabilir.

honda cr-v 1.6 i-dtec

• homda pilot ta 3.50 lt motor var....
  • honda pahalı çıkarsa yıllık vergisini göse alır rav4 alırım....
  • Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    babacım distribitörün yıllardan beri uyguladığı satış politikası bu.az satmaktan şikayetçi olsalardı ucuzlatırlardı crv dediğin araba kaç senedir piyasada.mesela mazdaya bak onlarda ayda 3-5 tane araba satıyo ama hala fiyatları en tepede.satış politikaları bu adamların ne diyebilirsinki.honda türkiye o berba tasarımlı orta çağdan kalma civice bile 50-60 bin lira istiyo crv ye 75 isteyecek öylemi ayrıca golfün astranın focusun falan avrupa fiyatlarına bi bak bakayım türkiyedekiyle ne kadar uçurum var arada.türkiyeyle diğer ülkeleri kıyaslamayın adı üzerinde burası türkiye fiyatları açıklandığında burdayım 100 binden aşağı olsun sana bi crv hediye edicem
  • alkgs A kullanıcısına yanıt
    İyi bedavadan araba sahibi olacam :) Dediğiniz arabaların almanya ve İngiltere fiyatları 1.6 motora kadar bizimle aynı zaten o yüzden CRV 75 olur diyoruz. Ha bizde 1.6 motordan sonra fiyatlar uçuyor o ayrı ama 1.6 motor için fiyatlar benzer. Açıp bakın İngiltere ve almanya 1.6 golf civic fiyatlarına bizden bariz ucuzsa buraya koyun biz de hata yaptık diyelim . Ben bir çok modeli inceledim fiyatlar hemen hemen aynı ...
    haha heralde hocam almanlar türk parası kazanıyorsa haklısındır dostumda adamlar euroyla alıyo maaşı.veya belki sende euro olarak alıyorsundur maaşını bilemem
  • alkgs A kullanıcısına yanıt
    http://www.volkswagen.de/de/models/golf_7/trimlevel_overview.html almanya golf fiyatları ,

http://www.volkswagen.co.uk/new/golf-vii/which-model/compare/overview?p=1 İngiltere golf
    Kurları Tl'ye de siz çevirirsiniz :) Crv mi en geç aralıkta teslim edin :)
    O değilde almanyadan 3.000 lira fazlaya ingiltereden pazarlıkla belki daha ucuza bile alırız fiyatı aynı nerdeyse. @Disconnectus_Erectus
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.