Şimdi Ara

honda cr-v 1.6 i-dtec (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.763
Cevap
31
Favori
166.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: autograph

birileri artık rahatlamıştır...

+1 ::))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_oem

quote:

Orijinalden alıntı: erol374

handa.com tr ye bakıyorum 1.6 prenium 970000 gösteriyor .honda terakki izmir bayi listesine bakıyorum 89.990 gösteriyor .hangisi dogru anlamadım gitti .zammı geldi indiirmmi var belli degil...

o eski bir fiyat listesi 14 ocak yaziyor, siz honda.com.tr yi baz alin.

bunlar neyin kafasını yaşıyor ya .millet indirim yaparken bunlar zam yapıyor .aptalmı bunlar ,kusura bakmasınlar ama gider kaporamı alır 1.6 dizel qq alırım 88000 tlye biner gecerim kusura bakmasınlar 10000 milyar fark veremem .tamam güzel saglam arabada bu para etmez ......

• satış politikası olarak vw satış politikasını izleyen honda, fiyat politiakası olarak da en azından vw fiyatlarını takip ediyor ancak bir türlü vw dan uzman ve teknik fiyat politikası belirleyen bir kişi transfer edemediği için vw dan halen passat gibi gelecek yıl kasası değişecek araçların bile fiyat artış hızını yakalayamamış gözüküyor.

ben aracımı kasım ayında aldığımda tek kuruş indirim olmadan liste fiyatından, passat confortline dizel manuel 1.6 77.500 tl idi, premium ise sözde lansman fiyatı olup hesaplı ve indirimli satıldığı için benim gibi ilk araç alanlar sözde indirimli, hesaplı ve lansmana özel fiyattan 87 000 tl den araç almışlardı.

şu an daha iyi anlaşılıyorki honda crv dizel halen layık olduğu piyasa fiyatından satışa sunulmayıp üstelik de bayiden yapılan iyi bir pazarlıkla 1000 lira gibi bir indirim ile alınabiliyorsa, LANSMANDA YÜKSEK VEYA KAZIK BİR FİYAT belirlemiştir.ZİRA HALEN LANSMANDA KAZANDIĞI KARI şu an sattı araçlardan elde edememektedir ne honda distibitörü ne de honda bayileri.

güzelim honda crv dizelin piyasasını öldürmemek için vw izlediği fiyat politikasını izlemelerinde yarar bulunmaktadır ki hem şu an satın alacak olanlar hem de daha önce araç satın almış olanlar için bu araç gerçekten bir lüks araç sınıfında olsun ve bu aracı almak için gerçekten sıra beklenilmeye değer olsun hem de alanlar gönül rahatlığıyla piyasası sürekli yükselen ve sürekli talebi artan bir araça binsinler.

Konfor ve sürüş olarak gayet keyifli bir araç. ancak elegance almadığıma pişmanım. ancak elegance ta da eksiklik olarak elektronik el freni ve deri koltuk kesinlikle gerekli bu araçta.

şirket üzerine araç alınırsa alıcı şirketin ne gibi vergi kolaylıkları sağlanıyor bu araç özelinde bilgi veren olursa memnun olurum.

selamlar Ali TOKUR

not benim yazdıklarımı okumak istemeyenler beni ignore edebilirler ayrıca.

biraz kafası çalışanlar ne demek isteğimi layıkı ile anlıyor ama nafile bazılarına bir şey anlatabilmek çünkü karşındaki senin anlattığını değilde kendi anlamak istediğini anlıyor))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali-tokur -- 4 Mart 2014; 21:37:45 >

• Ali Bey,

Gerçekten arabanız olmadığına ve sırf insanları sinir etmek için 20 kez aynı saçma cümleleri yazıp trollemeye çalışan 18 yaş altı biri olduğunuzu düşünüyorum. Yazdıklarınızda ne bir mantık, ne bir etik, ne de bir anlam bulunmamakta. Konuyu takip eden herkes de sizde şikayetçi olduğunu açıkça belirtmiş ama siz ısrarla aynı saçma cümleleri yazmaya devam ediyorsunuz. Üstelik Türkçe ve imla bilginiz, noktalama işareti kullanamamanız da işin tuzu biberi. Neyse daha fazla size katlanamayacağımdan dolayı sizi blokluyorum. Artık her sayfada tamamen aynı olan içeriksiz mesajlarınızı göremeyeceğim maalesef! Allah akıl fikir versin! Bu arada eğer gerçekten de 18 yaş üstü olup içinizden gelerek bunları yazıyorsanız eşinize dostunuza da sabırlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi competan4 -- 5 Mart 2014; 0:44:19 >
  • ben zam geldi diye arabayı almaktan vaz geciyorum ali bey hala zam yapmadılar diye konuşuyo .akli dengesinde bi sorun var heralde .yada bi honda kendisinde olsun başka kimse alamasın istiyor ....ali bey siz vw bakmayın onlarda isim satıyor gecen sene avrupada ve almanyada en cok satan arac vw adam ona güvenip zam yapıyor .türkiyede satmasa ne olur avrupada yok satıyo .honda ise alt sıralarda sürünüyo neyine güvenipte zam yapıyor anlamdım . işi çok zor hondanın çooook....
  • benim yazdıklarımı üstüne alınanlar mı var????????
    üstüne alınanlar bir de şu soruma cevap yazabilirse sevinirim:

şirket üzerine bu araç alınırsa alıcı şirketin ne gibi vergi kolaylıkları sağlanıyor veya vergi indirimi yapılabiliyor mu bu araç özelinde bilgi veren olursa memnun olurum.
  • Arkadaslar honda icin turkiye onemli degil varsa yoksa amerika pazari..1.0 ve 1.5 motor uretimine basladilar ve bu motorlari jazz civic ve yeni b segmenti vezele uygulayacaklarini soyluyolar jazz ve vezel 2015 civictede 2016 da olacak bu motorlar crv ve accord a uyarlanacakmi hayir surekli bu piyasayi bos geciyor hondanin turkiye distiribitoru cok zayif bnce ulkemizde fabrikasi olan bi markaya yaptrm uygulayamior yazik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali-tokur

benim yazdıklarımı üstüne alınanlar mı var????????
    üstüne alınanlar bir de şu soruma cevap yazabilirse sevinirim:

şirket üzerine bu araç alınırsa alıcı şirketin ne gibi vergi kolaylıkları sağlanıyor veya vergi indirimi yapılabiliyor mu bu araç özelinde bilgi veren olursa memnun olurum.

olmaz olurmu ali bey bir yazdığını eminim honda satış temsilcisi hariç herkes okumuştur ))) şaka bir yana ilk defa farklı bir şey bahsettin büyük bir memnuniyet ille cevaplarım
    cevap : muhasebe ci niz ile görüşmeniz gerekir )))
  • Ben,kur düşse,ÖTV inse de şu arabanın fiyatı 10-15 bin düşse bizde alsak diye hayal kuruyorum.Birileride hala zam gelsin diye dua ediyor.Zam zam zam.Nereye kadar arkadaş.Şu arabaların fiyatları artık MANTIKLI fiyatlara insin yahu.
  • arkadaşlar bugün izmirdeki honda bayilerini aradım sıra falan kalmamış .birinde iki tane birisindede bi tane stokta araba varmış üç gün içinde teslim edebiliriz dediler .gecen haftada yeni qq test ettim 1.5 motoru cekişi honda kadar iyi degildi bana torku düşük geldi .ondada sıra falan yok elimizde araba mevcut istediginizi verebiliriz dediler .anlaşılan araba satışları baya düşmüş .ama honda da nedense hiç kampanya sinyali yok ....
  • Kusura bakmayında haram kelimesi dini bir kelimedir ve kredi faiz haramdır ve sebebi bugün belli oluyor işte paranız varsa alın yoksa a noktasından b noktasına şahinle doğanla gidin otomobil ulaşım aracımı? Yoksa misafirliğe giderken x in oğlu memur olmuş elindeki arba anahtarı 100 milyarlık vs denilsinden öteye gidilmiyor
    Babam 40 yıllık esnaf 14-15 daire bıraktı miras malıyla aylık gelirim işim hariç 10-15 bin arası 100 bin lik arabaya israf gözüyle bakıyorum altımdaki araç 50 bin liralık bir araç

• quote:

Orijinalden alıntı: portalkal

Kusura bakmayında haram kelimesi dini bir kelimedir ve kredi faiz haramdır ve sebebi bugün belli oluyor işte paranız varsa alın yoksa a noktasından b noktasına şahinle doğanla gidin otomobil ulaşım aracımı? Yoksa misafirliğe giderken x in oğlu memur olmuş elindeki arba anahtarı 100 milyarlık vs denilsinden öteye gidilmiyor
    Babam 40 yıllık esnaf 14-15 daire bıraktı miras malıyla aylık gelirim işim hariç 10-15 bin arası 100 bin lik arabaya israf gözüyle bakıyorum altımdaki araç 50 bin liralık bir araç

hocam,
    50 binlik araç gelirinize ve varlığınıza göre çoktur bana göre.
    eğer bu kadar varlığa sahipseniz bana göre murat ve şahin marka araçlara bininiz siz.
    gönlünüz mü zengin aklınız mı fakir anlayamadım da.
    bana göre böyle kabul edersen.
    ama başkasına göre de senin en az porshe ye binme gerekir.
    yani sonuç
    ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILMAZ.

ben de bu araca binmeden önce 7 yıl 25 binlik araca binmiştim de babamın zengin olduğunu kazancımın iyi olduğu da söylenip durdu.

işte bakış açısı değil mi?

sen olgulara böyle bakıyorsun,
    ben şöyle bakıyorum
    üçüncü şahıs ise kendi şartlarına göre bakıyor olaya
    yani HERK ES KENDİ AÇISINDAN VE KENDİ ŞARTLARINDAN BAKIYOR OLAYA.

• quote:

arkadaşlar bugün izmirdeki honda bayilerini aradım sıra falan kalmamış .birinde iki tane birisindede bi tane stokta araba varmış üç gün içinde teslim edebiliriz dediler .gecen haftada yeni qq test ettim 1.5 motoru cekişi honda kadar iyi degildi bana torku düşük geldi .ondada sıra falan yok elimizde araba mevcut istediginizi verebiliriz dediler .anlaşılan araba satışları baya düşmüş .ama honda da nedense hiç kampanya sinyali yok ....

HOCAM ben yazmıştım sıra olmadığını da sizler inanmamıştınız.

bu honda distiribütörü bu aracın hem satış politikasında hem de fiyat politikasınDA UKRAYNA NIN kırımda yaşadığı durumdan daha kötü bir durumda

bu arada sıfır araç alanlara bir anket firması arayıp anket çalışması yapmıştı da orada satış ve fiyat politikası ile ilgili sorulara 10 üzerinden kaç vermiştim şimdir hatırladım da. GEÇER NOT VERMEDİM bilginize))))))))))))))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: portalkal

Kusura bakmayında haram kelimesi dini bir kelimedir ve kredi faiz haramdır ve sebebi bugün belli oluyor işte paranız varsa alın yoksa a noktasından b noktasına şahinle doğanla gidin otomobil ulaşım aracımı? Yoksa misafirliğe giderken x in oğlu memur olmuş elindeki arba anahtarı 100 milyarlık vs denilsinden öteye gidilmiyor

hocam,
    50 binlik araç gelirinize ve varlığınıza göre çoktur bana göre.
    eğer bu kadar varlığa sahipseniz bana göre murat ve şahin marka araçlara bininiz siz.
    gönlünüz mü zengin aklınız mı fakir anlayamadım da.
    bana göre böyle kabul edersen.
    ama başkasına göre de senin en az porshe ye binme gerekir.
    yani sonuç
    ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILMAZ.

ben de bu araca binmeden önce 7 yıl 25 binlik araca binmiştim de babamın zengin olduğunu kazancımın iyi olduğu da söylenip durdu.

işte bakış açısı değil mi?

sen olgulara böyle bakıyorsun,
    ben şöyle bakıyorum
    üçüncü şahıs ise kendi şartlarına göre bakıyor olaya
    yani HERK ES KENDİ AÇISINDAN VE KENDİ ŞARTLARINDAN BAKIYOR OLAYA.

İmkanı olup da nakit verebileceği halde kredi çeken ayrı bir konu ama imkanı olmayıp kredi çekenlere hayret ediyorum.
    Modern kumadır krediyle çekilen araç

• şubat satışları acıklanmış .ocakta 116 satan crv ,şubatta 216 satmış nerdeyse yüzde yüz artış var .ama kanatimce bu ay çok düşecek hondanın bi alıcı kitlesi var onlarda arabalarını aldılar .gecen ay sıra veren bayilerin bu ay elinde stokta araba olduguna göre.bekleyip görecegiz....
  • quote:

şubat satışları acıklanmış .ocakta 116 satan crv ,şubatta 216 satmış nerdeyse yüzde yüz artış var .ama kanatimce bu ay çok düşecek hondanın bi alıcı kitlesi var onlarda arabalarını aldılar .gecen ay sıra veren bayilerin bu ay elinde stokta araba olduguna göre.bekleyip görecegiz....

Alan yılbaşına kadar zamı yemeden aldı zaten, 2014 ocakda düşmesi gayet normal ancak bu ay bir zam daha yediği için mart satışları şubattan hayli düşük çıkabilir..Honda ne yapmak istiyor ben anlayamadım şahsen..2014 sonuna kadar 5000 dizel CRV satma hedefi rafa kalktı heralde..bu güzelim markaya çok yazık ediyorlar..
  • Potansiyel Honda müşterileri bittiyse, kampanya ve indirim çanlarının çalmaya başlaması an meselesidir. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

• SORU:::==
    honda Türkiye distibitörü 2014 yılı için hedeflediği araç satışını gerçekleştirebilir mi??

CEVAP
    Aracın piyasasını oluşturmak için lasman ucuz tutulur daha sonra ise zam yapılır ne yazıkki LANSMANDA yüksek fiyatlı araç sattıkları için kur artışına ve ötv artışına rağmen şu an tek kuruş zam yapamıyor bu honda crv dizele honda distiribitörleri.

sonra da benim gibi 2. el araba sahipleri aracın piyasası oluşmadan güzelim aracın piyasasını KAMPANYA YAPMAK SURETİYLE öldüreceklerini
    düşünmek zorunda kalmaktadırlar.

araç alacaklar haklı olarak """CRV'de zam değil KAMPANYA bekliyoruz..""" diye bağırıyorlar şimdi ama satış politikası belirlerken özellikle LANSMAN FİYATI konusunda yanlış bir politika izledikleri için bu pek mümkün gözükmüyor şu an için.

ANCAK YIL SONUNA DOĞRU İYİ BİR KAMPANYA BEKLİYORUM HONDA CRV den bu yüzdende 2013 honda crv Premium sahibi biri olarak HONDA NIN aracın 2. el piyasasını büyük oranda düşüreceğini düşünüyorum kampanya yapmak suretiyle.

bu bakımdan hem honda markasından hem de crv aracımdan bir daha honda ya dönmemek üzere ayrılmayı planlamaktayım yakın zamanda.

araçtan yüzde yüz memnun olmama rağmen hondanın izlediği fiyat politikasından dolayı aracımı satmayı gerçekten düşünüyorum ve bir daha da honda markası hiç bir şey almamayı düşünüyorum inanınki.

yani nissanın qq markası ile hondanın crv markasının fiyat politikaları yakın zamanda örtüşecektir araçlarda gerçekleşecek kampanyalı fiyatlar ile.

alacağım yeni araç vw grubundan passat olacaktır bu arada.

yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz lütfen bunları zira hem honda için hemde başkaları için bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.
    yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz lütfen bunları zira hem honda için hemde başkaları için bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali-tokur -- 14 Mart 2014; 14:36:23 >

• quote:

SORU:::==
    honda Türkiye distibitörü 2014 yılı için hedeflediği araç satışını gerçekleştirebilir mi??

CEVAP
    Aracın piyasasını oluşturmak için lasman ucuz tutulur daha sonra ise zam yapılır ne yazıkki LANSMANDA yüksek fiyatlı araç sattıkları için kur artışına ve ötv artışına rağmen şu an tek kuruş zam yapamıyor bu honda crv dizele honda distiribitörleri.

sonra da benim gibi 2. el araba sahipleri aracın piyasası oluşmadan güzelim aracın piyasasını KAMPANYA YAPMAK SURETİYLE öldüreceklerini
    düşünmek zorunda kalmaktadırlar.

araç alacaklar haklı olarak """CRV'de zam değil KAMPANYA bekliyoruz..""" diye bağırıyorlar şimdi ama satış politikası belirlerken özellikle LANSMAN FİYATI konusunda yanlış bir politika izledikleri için bu pek mümkün gözükmüyor şu an için.

ANCAK YIL SONUNA DOĞRU İYİ BİR KAMPANYA BEKLİYORUM HONDA CRV den bu yüzdende 2013 honda crv Premium sahibi biri olarak HONDA NIN aracın 2. el piyasasını büyük oranda düşüreceğini düşünüyorum kampanya yapmak suretiyle.

bu bakımdan hem honda markasından hem de crv aracımdan bir daha honda ya dönmemek üzere ayrılmayı planlamaktayım yakın zamanda.

araçtan yüzde yüz memnun olmama rağmen hondanın izlediği fiyat politikasından dolayı aracımı satmayı gerçekten düşünüyorum ve bir daha da honda markası hiç bir şey almamayı düşünüyorum inanınki.

yani nissanın qq markası ile hondanın crv markasının fiyat politikaları yakın zamanda örtüşecektir araçlarda gerçekleşecek kampanyalı fiyatlar ile.

alacağım yeni araç vw grubundan passat olacaktır bu arada.

Üstad yapma etme...ZAM YAPAMADI MI?? El insaf be..senin premium 86900'den 97.000' çıktı 3 ayda daha ne yapsınlar..Lansman kazığını da hesaplarsak CRV fiyatları kallavi ötesi oldu adamlar daha ne yapsın, sana da bişey beğendirilmiyor be.. araç 3 -4 ayda 3 kere zam gördü daha ne olsun..desene kampanya yapsalar Allah muhafaza düşünemiyorum ne yaparsın, vurursun heralde adamları niye kampanya yaptınız diye

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.