Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 video inceleme 'Samsung'un süper telefonu tüm detaylarıyla testte'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
4
Favori
13.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yılın en çok konuşulan akıllı telefon modellerinden Samsung Galaxy S4, video inceleme konuğumuz. Tasarımı, donanımı, kullanıcı arayüzü, yazılım güncelleştirmesi, oyun-kamera-pil performansı ve merak edilen diğer tüm detayları ile Galaxy S4'ü masaya yatırıyoruz. Telefonun tüm detaylarını en ince noktasına kadar ele aldığımız bu videomuzdan sonra, Galaxy S4'le ilgili merak ettiğiniz pek çok soruya yanıt bulacaksınız. İyi seyirler

• Yılın en gereksiz telefonu

• sonunda
  • koyduğunuz reklam oldu mu şimdi eskişehir yerine bilgi üniversitesini mi yazsam acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 11 Temmuz 2013; 20:07:52 >
  • Telefon çıkalı aylar oldu incelemesi yeni yapılıyor görende Türkiyeden Koreye kadar kuyruk var zanneder
  • quote:

Orijinalden alıntı: wisla

Yılın en gereksiz telefonu

Evet butun yabanci forumlarda gsmarenada yazilanlarda ayni

Parayi bosa harcamak
    Ve
    S3 ten gecmek icin bir sebebim yok yazmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç oldu ama kapsamlıdır inşallah izleyelim editlerim

S3 den S4 e geçmek için çok büyük neden göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cetinkan -- 22 Temmuz 2013; 4:44:38 >
  • sonunda beklediğim inceleme.

• Elinize sağlık.

• Çöp.

Edit:O değilde millet + yı basmış benle aynı fikirdeler anlaşılan ne güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jens Lehmann -- 13 Temmuz 2013; 4:27:03 >
  • Telefon 1999 TL'den çıktı, Sizin inceleme yayınladığınızda şuan için samsung garantilisi 1549 TL'ye düştü

Galaxy S3 faciasından sonra ancak daha kaliteli olduğunda inandığımda samsung alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 11 Temmuz 2013; 20:09:44 >
  • Nasıl S2'den S3'e geçmek için herhangi bir sebeb göremediysem S3'den S4'e geçmek içinde en azından S5'e kadar bi sebeb göremiyorum.

• 77 dakika, huuhh..
  • Kim ne derse en iyi telefon

• Aksam izlerim

• Samsung Galaxy S IV için yazacaklarım normalde çok fazla ama bi' özet geçmek istiyorum kendimce.

Getirdikleri features bence gereksiz. Tamamen göz boyama. Açıkça söylüyorum Apple fanıyım. Ama objektif bakıyorum bu olaya.

Mesela şu gözle takip işi. Apple engelliler için yaparken Samsung sırf kağıt üstünde dursun diye yapıyor.

Full HD ekrana oldum olalı karşıyım. Belli bi' mesafeden sonra hepsi aynı PPI değerine sahip gibi gözüküyor zaten.

Bu telefonun en büyük eksisi Android olması. O CPU ve GPU'yu %100 verimle kullanacak başka bi' işletim sistemine ihtiyaçları var.

Misâl, iPhone 4 bile Real Racing 3'ü hiç takılma yapmadan oynatabiliyor ama Galaxy S IV takılma yapabiliyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Daha sonra edit yapacağım.

Herkese iyi akşamlar.

• 77 dakika

• başlığa soğuğu soğuğuna yazsaydınız keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: wislaYılın en gereksiz telefonu
    Evet butun yabanci forumlarda gsmarenada yazilanlarda ayni Parayi bosa harcamak Ve S3 ten gecmek icin bir sebebim yok yazmislar

Ama bizim donanimhaber 2103 işlevsellik, editörün seçimi, tavsiye eder gibi ünvanlar veriyor. Daha 2013 bitmeden. :D Garip

• im watch ise çok garip duruyor yahu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.