Şimdi Ara

İddia : Nexus 5 Ekim'de geliyor, LG G2 modelini temel alacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İddia : Nexus 5 Ekim'de geliyor, LG G2 modelini temel alacak

7 Ağustos tarihinde LG, yeni amiral modeli G2'yi tanıtmaya hazırlanırken, Nexus 5 iddiaları da yeniden alevlendi.

Daha önce LG'nin Optimus G2 adında amiral gemi modelini Mayıs-Haziran döneminde tanıtacağı ardından da Optimus G2'yi temel alan Nexus 5'in piyasaya çıkacağı gündeme gelmişti. Ancak LG'nin yeni amiral gemi modeli için herhangi bir işaret vermemesi dedikoduların rafa kalkmasına neden olmuştu.

LG G2'nin muhtemel tanıtım tarihinin belli olması Güney Kore medyasında bazı kıpırdanmalara neden oldu. Gelen bilgilere göre Nexus 5, LG G2 modelinin donanım özelliklerini temel alarak Ekim ayında yeni Android 5.0 sürümü ile birlikte piyasada olacak. Bu sayede en güçlü Nexus cihazı ünvanını da elde edecek.

Yeni Nexus programı için Google'ın hedefinde hangi ortağı olduğu bir süredir muallaktaydı. Ancak kaynaklar LG ile yola devam edileceği konusunda ısrarcı. Mayıs ayında Google tepe yöneticisi Larry Page'e LG'nin Nexus 5 prototipini gösterdiği de iddia ediliyor. Bu durumda Nexus 5'in muhtemel donanımı arasında Snapdragon 800 çözümü, 5.2 inçlik Full HD IPS ekran, en ince ekran kenarı, 2700mAh batarya, 13MP çözünürlükte optik imaj dengeleme özellikli kamera gibi özellikler sayılabilir.

LG G2 modelinin resmi olarak tanıtılmasının ardından Nexus 5 ile ilgili daha fazla detayın gündeme gelmesi bekleniyor.

• İşte bu benim yeni telefonum...

• Yine mi 16gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni nexus 4 aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha 4 ü alamadık yavaşşş.
  • Bakalım buna ne kulp takacaklar. Elleri küçük diyebilirler.
  • 32 gb lık sürümü çıkmayacaksa normal kullanıcılar için çöp geliştiriciler için yapıyorlar her halde nexusları
  • s4 google edition alırım ben olsam.

• nexzus 4'ü alalı 1.5 ay oldu bu ne hız yılda bir gelmiyor du nexus'lar şaşırdım şimdi

• Ya Xperia Honami ya da Nexus5; ama ben oyumu Honamiden kullanacağım,çünkü olağanüstü bir kamera deneyimi sunacak !

• Siz daha 4ü alamadınız diye adamlar yeni telefondamı çıkarmasınlar :D Bende daha 3310u alamadım 3310dan sonra hiçbir telefon çıkmamalıydı o zaman. Sizin paşa keyfinize göremi iş yapacaklar.

LG G2 izlemeyenler varsa:https://www.youtube.com/watch?v=KQbDLDQrPEE

• Ya çüş! Ne 5.2'si yav! İnsan kullanacak bunu. Bıktım tablet gibi telefonlardan.

• Bide android diye alanlar var bu modelleri ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Ya Xperia Honami ya da Nexus5; ama ben oyumu Honamiden kullanacağım,çünkü olağanüstü bir kamera deneyimi sunacak !

Xperia Z'yi de şişirdiler, sonra gördük. Bu da öyle olmasın hocam durun bekleyip görelim öyle konuşalım
  • yine mi ekran büyümüş?bence ekranı büyütmeselermiş daha iyiyimiş.nexus4'ün en büyük ekisikleri şunlardı:

-çabuk biten şarj
    -vasat ses kalitesi(kulaklık)
    -vasat kamera
    -fm radyo olmaması

ilk 3ü düzeltilir bence ama korkarım fm radyo yine olmayacak.
  • Yeni nexus , android 5.0 ile degil 4.3 ile gelecek , ve asla 5.2 inc gibi buyuk bir boyutta olmayacak. Her zaman ki sallamasyon haberlerden bir tanesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 12 Temmuz 2013; 15:45:13 >
  • ekran boyu aynı kalarak telefon küçülsün!
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Yeni nexus , android 5.0 ile degil 4.3.3 ile gelecek , ve asla 5.2 inc gibi buyuk bir boyutta olmayacak. Her zaman ki sallamasyon haberlerden bir tanesi.

Daha 4.3 gelmedi ki 4.3.3 gelsin
  • Nexus 4 ün depolama alanını arttırın ses kalitesi ile kamera kalitesini arttırın. Işlemciyi de snapdragon 600 ile değiştirin bir de 3000 mah pili dayayın mis gibi telefon olur. Gerek yok macera aramaya boyutu ekranı gayet iyi. 5.2 inç fazla büyük

• SS10 kullanıcısına yanıt
    Pardon 4.3 demek istemistim.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.