Şimdi Ara

. (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.134
Cevap
97
Favori
217.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki telefon arasında gerçekten çok arada kaldım. Fiyatları ve özellikleri birbirine yakın. Sizce hangisini tercih etmeliyim ?

Sony Xperia M4 Aqua

LG G4 Beat

Sizce bu iki telefon arasından hangisini tercih etmeliyim, gerçekten kararsızım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: de-ka

İki telefon arasında gerçekten çok arada kaldım. Fiyatları ve özellikleri birbirine yakın. Sizce hangisini tercih etmeliyim ?

Sony Xperia M4 Aqua

LG G4 Beat

Sizce bu iki telefon arasından hangisini tercih etmeliyim, gerçekten kararsızım ?

M4 aqua tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • de-ka D kullanıcısına yanıt
    g2 yada z1 al gitsin dostum (bulabilirsen artık ..) .. sölediğin tellerin ikisi de sıkıntılı yanları olan seriler ..
  • Arkadaşlar 850 TL civarında tablet arıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Size bir soru daha soracağım. Sizce LG G3 mü almalıyım yoksa G4 Beat mi ? Şimdi de bu ikisinin arasında kaldım, siz ne düşünüyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: de-ka

Size bir soru daha soracağım. Sizce LG G3 mü almalıyım yoksa G4 Beat mi ? Şimdi de bu ikisinin arasında kaldım, siz ne düşünüyorsunuz ?

Bence g3 almalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crash_bandicoot

Annem için telefon bakıyorum arkadaşlar, 600 tl falan. Whatsapp falan kullanıyor, bir de ön kamerası olsun istiyor. En önemlisi sarjı hemen bitmesin. Samsung veya LG düşünüyorum ama model önerirseniz, sevinirim.

TELEFON ALDINIZ MI?
  • Aldik samsung g531 aldik. Sarjindan memnunuz su an icin başka bi islevi de kullanilmiyir zaten. 3-4 gun gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6 edge plus'ta flac desteği var mı veya flac destekleyen player'ları destekliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

Arkadaşlar 850 TL civarında tablet arıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum

http://www.akakce.com/tablet/en-ucuz-apple-ipad-air-16gb-wi-fi-gumus-md788tu-a-fiyati,1353878.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

http://www.akakce.com/tablet/en-ucuz-apple-ipad-air-16gb-wi-fi-gumus-md788tu-a-fiyati,1353878.html

Eyvallah hocam ama android almak istiyorum. Galaxy tab S tavsiye edermisiniz

• quote:

quote:

quote:

bu bütçe için sadece ios tavsiye ederim.
    android; asus ve sony yi beğeniyorum ama
    3gb olduğu için samsung tab s da mantıklı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu bütçe için sadece ios tavsiye ederim.
    android; asus ve sony yi beğeniyorum ama
    3gb olduğu için samsung tab s da mantıklı.

saolun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: rosta

selam millet. tavsiye bölümünde bazı başlıklara salça oluyorum, burayı da es geçmeyeyim dedim. çünkü bugün yarın bi telefon alacağım, karasızlıktan en son alamayacağım galiba.

şimdi limit şu, 1500 e kadar yolu var. ancak, tutup bi telefona 1500 vermeyi de pek içime sindiremiyorum açıkcası. o yüzden en başta lenovo p70, s90, vibe x2 gibi modellere sarmıştım. testler, yorumlar vs derken biraz uzaklaştım. kamera, ısınma ve şarj önemli benim için. bir de ben böyle güncelleme peşinde koşayım, yok efendim servise göndereyim adamı değilimdir. alırım kullanırım. mesela şu an s3 mini kullanıyorum 2 yıldır. kameram hasar görmeseydi hala kullanmaya devam edebilirdim. biraz da hoyrat kullanıcıyım, düşer elimden vs.

araştırmalarım sonucu c4, zenfone 2 arasında kalmıştım. ama onların yorumlarında da sorunlar beni biraz uzaklaştırdı. yok karşıdan sesin tam duyulamaması bilmem ne.

acaba diyorum hiç bulaşmadan, z2 alıp işime mi bakayım. sonra diyorum z3 compact sanki daha canavar.

o kadar kararsızım ki, sanki birini alınca bi kusur görürsem içim içimi yiyecek, keşke diğerini alsaymışım diyecek gibi hissediyorum. ne dersiniz?

Garip bir mutluluk hissettim, yalnız değilmişim. Fakat ben çok güzel telefon kullanırım, zırt pırt çarpt düşür yapmam. Uğraştırmasın yok şurası şöyle burası böyle falan, alırım kullanırım o kadar. need back up !

• 1100 tl ye kadar ne tavsiye edersiniz.
    E7
    J7
    Zen6
    C5 ultra

Baska cihazlarda olabilir varmi tabsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 6 Ekim 2015; 22:51:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

1100 tl ye kadar ne tavsiye edersiniz.
    E7
    J7
    Zen6
    C5 ultra

Zen6 ve Huawei G-7 arasında kalmıştım, G7 aldım 6 aydır kullanıyorum, çok memnunum. 1000 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbektas

quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

1100 tl ye kadar ne tavsiye edersiniz.
    E7
    J7
    Zen6
    C5 ultra

Zen6 ve Huawei G-7 arasında kalmıştım, G7 aldım 6 aydır kullanıyorum, çok memnunum. 1000 lira

Evet oda güzel cihaz oda olabilir, kendime değil kız arkadaşıma düşünüyorum ona alacağımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 6 Ekim 2015; 23:39:49 >
  • Sony M5 öneririm
  • Sony M5 öneririm
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.