Şimdi Ara

. (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.135
Cevap
97
Favori
217.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet açılış benden olsunhttp://oneplus.net/one

16 GB 299$

64 GB 349$

lütfen sırayla yorum yapın... ONEPLUS ONE
  • düşük bütceler icin oneri 600 tl bütcem vardı salak gibi htc desire c aldım düsül bütceli android'ten uzak durun
    o fiyata kesınlıkle lumia 520 hatta 620
  • Avorlair kullanıcısına yanıt
    iphone 5 vardı 6 ay kullandım sattım iphone 5s çıktı aldım 6 ay kullandım sattım iphone den biraz sıkıldım açıkcası ama vazgeçmekte zor geliyor nexus 5 alsam diye düşünüyorum ama sıkılırsam onun piyasası az gibi satamam karar veremedim iphone 6 çıkınca almak isterim diye korkuyorum ne alsam bilemedim bu arada arkadas garantili temiz iphone 4s 16 satıyor 750 tl ye idarelik alsammı yoksa nexus 5 almalımıyım

kafam allak bullak telefondan çabuk sıkılan biriyim ama şu ara param yok
  • Benim derdim iyi internet ve wifi hotspot. Bunun yanina iyi bir batarya yeter.
    Htc wp8 8s
    Lumia 720
    Begendigim telefonlar baska oneriniz var mi? Vodafone dan alinabileceklerde olur.
    Ekran boyutu en fazla 5" olsun tercihim 4"-4,3"lerdir. Tesekkkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmcgrgenc

Benim derdim iyi internet ve wifi hotspot. Bunun yanina iyi bir batarya yeter.
    Htc wp8 8s
    Lumia 720
    Begendigim telefonlar baska oneriniz var mi? Vodafone dan alinabileceklerde olur.
    Ekran boyutu en fazla 5" olsun tercihim 4"-4,3"lerdir. Tesekkkurler

512 ram yetersiz gelebilir,
    600-700 lira vereceksin, 1 gb olsun,
    699 tl: HTC Accord Windows Phone 8X
    Biraz daha beklerseniz Lumnia 725
    http://www.teknolojiankara.com/Products-URUN2080812-htc-accord-windows-phone-8x-cep-telefonu.html?

• quote:

Orijinalden alıntı: sophistiq

iphone 5 vardı 6 ay kullandım sattım iphone 5s çıktı aldım 6 ay kullandım sattım iphone den biraz sıkıldım açıkcası ama vazgeçmekte zor geliyor nexus 5 alsam diye düşünüyorum ama sıkılırsam onun piyasası az gibi satamam karar veremedim iphone 6 çıkınca almak isterim diye korkuyorum ne alsam bilemedim bu arada arkadas garantili temiz iphone 4s 16 satıyor 750 tl ye idarelik alsammı yoksa nexus 5 almalımıyım

kafam allak bullak telefondan çabuk sıkılan biriyim ama şu ara param yok

750 tl , Garantili temiz 4s al.

• yeni telefonlarda çıkmadı ama listeyi güncellemek gerekiyor....
  • Eşim için Lumia 1320 aldık, kamera önceliğimiz yoktu (ki 5mp olsa da 1320'nin kamerası kötü değil), genel olarak gayet memnun, wp8 çok akıcı, mağaza da yeterli, bataryası mükemmel, ama en önemlisi navigasyonu oldukça kullanışlı.

Türkiye - Yurtdışı fiyat farkı en az olan telefonlardan biri de Lumia 1320, bence fayda/maliyet açısından oldukça mantıklı bir seçim.
  • sevgibilgi S kullanıcısına yanıt
    Nerden bulabiliriz bunu ?
  • Bazıları düşük bütçeli androidden uzak durun demiş ama ben buna katılmıyorum.1 yıl önce Ace 2 aldım şu ana kadar tek bir kasma bile olmadı sürekli kullanıyorum hiç bir sorunlar karşılaşmadım.Aynı şekilde arkadaşımda 600'e Xperia M aldı 1-2 aydır kullanıyor yorumları çok olumlu en ağır oyunlar da bile gayet iyi hiç kasma falan yok.Arkadaşım sen HTC'nin düşük bütçeli telefonlarından uzak durmalısınız demeliydin çünkü HTC için varsa yoksa ONE serisi.
    Mesela ben yeni telefon almayı düşünüyorum 600'e Zopo ZP780 ve ZP700 düşünüyorum gayet kaliteli duruyorlar.İsteyen araştırabilir.Gelmesi biraz gecikti ama 1 haftaya gelecekmiş.

http://forum.donanimhaber.com/m_88208553/tm.htm

• Merhaba paşam , bizim bir biradere orta - alt veya üst farketmez telefon alıcaz da , ben üst seviye ile ilgileniyorum o yüzden pek sağlıklı bişi diyemedim arkadaşa ,

yaklaşık 1000 Tl bir seviye de bütçesi olabilir , 1-1.5 yıl bilemedin 2 yıl dayanması lazım diyor , fazla oyun oynamaz ya müzik dinler ya da internette takılır , sıkılınca belki oyun oynar , subwey olsun , bilmem araba yarışı vs su da jetski yarışları filan fazla olmamakla beraber , Android istiyor , cihaz 4 inchden büyük olsun istiyor , GMD almak istemiyor , Sony vs kaliteli markalardan istiyor

Xperia m2 ve Sp arasındaki fark ? Ayrıca Hangisi daha iyidir ? Aklında m2 vardı ..

Sizlerin başka önerisi varmı ? Benle beraber yazın sonuna doğru filan almayı düşünüyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanta_kuzen

Merhaba paşam , bizim bir biradere orta - alt veya üst farketmez telefon alıcaz da , ben üst seviye ile ilgileniyorum o yüzden pek sağlıklı bişi diyemedim arkadaşa ,

yaklaşık 1000 Tl bir seviye de bütçesi olabilir , 1-1.5 yıl bilemedin 2 yıl dayanması lazım diyor , fazla oyun oynamaz ya müzik dinler ya da internette takılır , sıkılınca belki oyun oynar , subwey olsun , bilmem araba yarışı vs su da jetski yarışları filan fazla olmamakla beraber , Android istiyor , cihaz 4 inchden büyük olsun istiyor , GMD almak istemiyor , Sony vs kaliteli markalardan istiyor

Xperia m2 ve Sp arasındaki fark ? Ayrıca Hangisi daha iyidir ? Aklında m2 vardı ..

Sizlerin başka önerisi varmı ? Benle beraber yazın sonuna doğru filan almayı düşünüyor ?

hocam yazın sonuna doğru daha ne modeller çıkar ne fiyatlar düşer bir durun sakin olun 5 ay var daha :)
    şimdi almayı düşünüyorsa M2 veya Moto G arasında seçim yapın, Moto G stok arayüz kullanır daha hızlıdır, M2 kamera müzik multimedya anlamında daha ileridir, gidip inceleyip seçip yapabilirisiniz donanımları aynı çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

yeni telefonlarda çıkmadı ama listeyi güncellemek gerekiyor....

liste güncellendi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

yeni telefonlarda çıkmadı ama listeyi güncellemek gerekiyor....

liste güncellendi :)

hacım naptın, güncelleyim derken listeyi androitlere kaptırmışın,
    aynı işlemci ve aynı fiyata samsung s4 mini'dense nokia L 1320 daha iyi değil mi.
    L820 ile aynı fiyata HTC 8x de vardı.
    http://www.aksarayiletisim.com/Nokia-Lumia-1320-Distributor-Garantili_502.html#0?
    http://www.prodeppo.com/HTC-Accord-Windows-Phone-8X-Cep-Telefonu-Kargo-Bedava-Resmi-Distributor-Garantili%2CPR-69441.html?

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    :)
    8.1 ile çok şey değişçek diye bekledik de fazla bişey değişmedi, wp8 çok çok yavaş ilerliyor ve 8.1 den sonra stabilitenin biraz bozulduğunu hissettim, Nexus5 ile takasladım telefonu aradaki farkı cidden o zaman daha iyi anladım

Nexus 4, XPeria SP, HTC One Mini dururken 1320 geride kalır doğrusu, s4 miniye hiç girmiyorum
  • Nokia lumia 720 alicam onerirmisiniz asphalt oynarim internette takilir ve muzik dinlerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogu69

Nokia lumia 720 alicam onerirmisiniz asphalt oynarim internette takilir ve muzik dinlerim

hayır
    512mb ramli bir wp8 önermem artık, en az 1 gb
    aynı fiyata Moto G veya SP alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

quote:

Nokia lumia 720 alicam onerirmisiniz asphalt oynarim internette takilir ve muzik dinlerim

hayır
    512mb ramli bir wp8 önermem artık, en az 1 gb
    aynı fiyata Moto G veya SP alın

Moto g ye guvenmiyorum ve sp pahali sıfırı 720 yi 680 tlye alicaktim sp ucuz bulamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Moto g ye guvenmiyorum ve sp pahali sıfırı 720 yi 680 tlye alicaktim sp ucuz bulamadim

hocam sevgili mi bu neye güvenmiyorsunuz :))
    güncelleme konusunda çok iyidir Motorola diyoruz stok arayüz kullanıyor hızlıdır diyoruz,
    dediğim gibi 512mb ramli wp8 önermem, paranıza yazık edersiniz
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.