Şimdi Ara

. (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.135
Cevap
97
Favori
217.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S4 Mini nasıldır hocam kamera kalitesi ?
  • Samsungu bende çok sevmem ama note 3 bence çok güzel bir telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 gb sizce yeterli gelir mi ?

Telefona 10 tane falan oyun rahat yüklerim içlerinden 3 4 tanesi ağır oyunlar olur (1 - 1,5 gb falan)
    onun dışında biraz uygulama ve 1 gb ı geçmeyen müzik arşivimi yüklerim.

Ayrıca optimus g veya nexus 4 önerirmisiniz?
    Nexus 4 ün batarya ve ısınma sorunları varmış diye duydum.

Sizi de sorularımla sıkmak istemiyorum ama kafam çok fazla karıştı. Böyle bir konu açtığınız ve beni ve diğer arkadaşları aydınlattığınız için çok teşekkürler...
    @
    Avorlair

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrGrafi -- 28 Mart 2014; 15:05:49 >
  • merhaba konu basligi harika, icerik harika elimde T20 var su anda ordan yaziyorum :) - max 1000 liraya kadar telefon ariyorum, okuduklarim kadariyla Sony SP - L ya da Nexus 4 oneriyosunuz, bnm icin telefonun hizliligi onemli, internette kasmasin, sosyal ag uygulamalarinda takilmasin yeter... General Mobile'in telefonlari nasil ? Tavsiye eder misiniz ? Sony al derseniz SP'den daha dusuk fiyatli olan neler olabilir ? Tesekkurler simdiden...

• S3 kullanıyorum. Samsung'tan ve androidden gına geldiği için ve farklı bir şey aradığımdan Windows Phone'a kafayı sardım. Almayı düşündüğüm telefon da Lumia 1520. Ancak bu kadar fiyatı vermek fazla geliyor. Kalite olarak olmasa da benzer tarzda olan 900-1000 Tl arası Lumia 1320 var. Sizce bu kadar fiyat farkına değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

S4 Mini nasıldır hocam kamera kalitesi ?

Berbattır :) One Mini öneririm kamerası geceleri daha iyi ama öncelikle arayüzü mükemmel, hepsinden öte Nexus4 ve Xperia SP öneririm size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

S4 Mini nasıldır hocam kamera kalitesi ?

Berbattır :) One Mini öneririm kamerası geceleri daha iyi ama öncelikle arayüzü mükemmel, hepsinden öte Nexus4 ve Xperia SP öneririm size

TFT ekran iyi degil diyolar .Xperia sp TFT
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrGrafi

16 gb sizce yeterli gelir mi ?

Telefona 10 tane falan oyun rahat yüklerim içlerinden 3 4 tanesi ağır oyunlar olur (1 - 1,5 gb falan)
    onun dışında biraz uygulama ve 1 gb ı geçmeyen müzik arşivimi yüklerim.

Ayrıca optimus g veya nexus 4 önerirmisiniz?
    Nexus 4 ün batarya ve ısınma sorunları varmış diye duydum.

Sizi de sorularımla sıkmak istemiyorum ama kafam çok fazla karıştı. Böyle bir konu açtığınız ve beni ve diğer arkadaşları aydınlattığınız için çok teşekkürler...
    @
    Avorlair

o kadar oyuna 16gb yetmez usta, Nexus4 iyidir Optimus G ile aynı donanımı var, Optimus G batarya ve kamera konusunda önde ama arayüzü çok kasıyor, stok rom yükleyebilecekseniz Optimus G alın

• Donanımı çok önemli değil yani bugünün şartlarına uygun olsa yeter.Müzik kalitesi çok önemli benim için kulaklık falan internette hızlıca sorunsuz bir şekilde gezeyim bir kaç oyunu sorunsuz oynatsın bir de günlük bir şekilde beni idare etsin yeter.Lumia 920 ya da HTC One X düşünüyorum ama daha ucuza PİRANHA Zen ya da Grande de olabilir.Siz ne düşünüyorsunuz bu özellikleri de ekleyince en uygunu hangisi? Bir de Windows Phone'un mağazası nasıl istenen uygulamayı bulabilir miyim?Tabi öyle android deki gibi saçma saçma uygulamaları değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zizou20

merhaba konu basligi harika, icerik harika elimde T20 var su anda ordan yaziyorum :) - max 1000 liraya kadar telefon ariyorum, okuduklarim kadariyla Sony SP - L ya da Nexus 4 oneriyosunuz, bnm icin telefonun hizliligi onemli, internette kasmasin, sosyal ag uygulamalarinda takilmasin yeter... General Mobile'in telefonlari nasil ? Tavsiye eder misiniz ? Sony al derseniz SP'den daha dusuk fiyatli olan neler olabilir ? Tesekkurler simdiden...

Nexus4 önceliğiniz olsun, sonra SP. GM discovery 2 öneririm sadece, durumunuz varken Nexus4 veya SP alın o fiyattaki diğer telefonlardan çok öndeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: versamaxx

S3 kullanıyorum. Samsung'tan ve androidden gına geldiği için ve farklı bir şey aradığımdan Windows Phone'a kafayı sardım. Almayı düşündüğüm telefon da Lumia 1520. Ancak bu kadar fiyatı vermek fazla geliyor. Kalite olarak olmasa da benzer tarzda olan 900-1000 Tl arası Lumia 1320 var. Sizce bu kadar fiyat farkına değer mi?

daha hızlı olacak hani sizin kararınız, ekranı kamerası hızı falan herşeyiyle daha iyi ve daha uzun ömürlü 1520, fazla para vermek istemiyorum derseniz 1320 de alabilirsiniz tabiki, arayüzü falan herşeyi aynı
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    pek iyi değildir gerçekçilik mükemmeldir ama, yan açılardan falan kötüleşir, siyahlar grileşir hafiften falan bu tarz. Ama kalitesi ve gerçekçiliği harikadır TFT ekranların
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beko-ST

Donanımı çok önemli değil yani bugünün şartlarına uygun olsa yeter.Müzik kalitesi çok önemli benim için kulaklık falan internette hızlıca sorunsuz bir şekilde gezeyim bir kaç oyunu sorunsuz oynatsın bir de günlük bir şekilde beni idare etsin yeter.Lumia 920 ya da HTC One X düşünüyorum ama daha ucuza PİRANHA Zen ya da Grande de olabilir.Siz ne düşünüyorsunuz bu özellikleri de ekleyince en uygunu hangisi? Bir de Windows Phone'un mağazası nasıl istenen uygulamayı bulabilir miyim?Tabi öyle android deki gibi saçma saçma uygulamaları değil.

ucuzları boşverin, HTC One, One mini veya 8x alın, müzik kaliteleri mükemmeldir :) HTC den sonra da Sony gelir bu konuda, SP ye de bakabilirsiniz
    One X asla önermem, donanıma önem vermiyorsunuz ama 4.4 güncellemesi almıcak ve kasıntıdan arayüz kullanılmaz hale gelir.

• WP8'de dosya yoneticisi var degil mi ? Bir de wifiye baglanmak icin program indirildigini yazmisti birisi, aslı var mı ? WP8 olarak HTC 8x almak mantikli mi ? Pek tercih edilmeyen bir model...

Bir de Android'de artik dosya yoneticisi var mi, yoksa hala program mi indiriliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

quote:

Donanımı çok önemli değil yani bugünün şartlarına uygun olsa yeter.Müzik kalitesi çok önemli benim için kulaklık falan internette hızlıca sorunsuz bir şekilde gezeyim bir kaç oyunu sorunsuz oynatsın bir de günlük bir şekilde beni idare etsin yeter.Lumia 920 ya da HTC One X düşünüyorum ama daha ucuza PİRANHA Zen ya da Grande de olabilir.Siz ne düşünüyorsunuz bu özellikleri de ekleyince en uygunu hangisi? Bir de Windows Phone'un mağazası nasıl istenen uygulamayı bulabilir miyim?Tabi öyle android deki gibi saçma saçma uygulamaları değil.

ucuzları boşverin, HTC One, One mini veya 8x alın, müzik kaliteleri mükemmeldir :) HTC den sonra da Sony gelir bu konuda, SP ye de bakabilirsiniz
    One X asla önermem, donanıma önem vermiyorsunuz ama 4.4 güncellemesi almıcak ve kasıntıdan arayüz kullanılmaz hale gelir.

SP'ye biraz baktım gayet iyi gözüküyor ancak ses kalitesi gündelik kullanımı internet hızı falan nasıl bazı kronik sorunları olduğunu duydum kısık ahize sesi sonra ekranı kötü diyor falan önerir misiniz? Nasıl bir telefondur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beko-ST -- 28 Mart 2014; 21:53:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

WP8'de dosya yoneticisi var degil mi ? Bir de wifiye baglanmak icin program indirildigini yazmisti birisi, aslı var mı ? WP8 olarak HTC 8x almak mantikli mi ? Pek tercih edilmeyen bir model...

Bir de Android'de artik dosya yoneticisi var mi, yoksa hala program mi indiriliyor ?

wp8 de dosya yöneticisi 1 ay içinde wp8.1 ile gelcek, wifi için program falan gerek yok o kısayol prgramları, müzik kalitesi için 8x alınır, fiyatı yüksek tabi. Dediğim gibi müzik kalitesi için HTC One alın
    Androidde hala programa ihtiyaç var diye biliyorum
  • Beko-ST B kullanıcısına yanıt
    herşeyi iyi hoş ama ahize sesi kısıktır, ekranı yan açılardan soluktur, ekran gerçekçiliği mükemmeldir ama, Nexus4 daha çok öneririm
  • Nexus 4 Performans ve güncelleme dışında pek bir şey hoşuma gitmedi.Stok arayüzü olsun multimedya özellikleri olsun hiç iyi değil.Ben bu kadar performansı ne yapacağım ki? SP'de ekrana düz bakacağımdan o sorun değil dediğine göre ama ahize sesi kısık derken yani duyulmayacak derece de mi yoksa normal bir ortamda duyulur derece de mi?
  • Daha yeni 2 gün önce iPhone 3GS aldım ikinci el 300 liraya açmadığı uygulama yok günlük kullanımı çok iyi bırakın artık şu tüketim çılgınlığını G2 alıp Flappy Bird oynamaktan başka birşey yapmıyorsunuz hep en iyisi bende olsun mantığı var asgari ücretle çalışan adamın elinde bie iPhone 5S var ..

• quote:

Nexus 4 Performans ve güncelleme dışında pek bir şey hoşuma gitmedi.Stok arayüzü olsun multimedya özellikleri olsun hiç iyi değil.Ben bu kadar performansı ne yapacağım ki? SP'de ekrana düz bakacağımdan o sorun değil dediğine göre ama ahize sesi kısık derken yani duyulmayacak derece de mi yoksa normal bir ortamda duyulur derece de mi?

multimedya anlamında SP daha iyi tabiki, Xperia Sola kullanırken onun da sesi kısıktı, mesela ana caddede yürürken telefon ahizesini kulağınıza yapıştırmak zorunda kalıyorsunuz, 1 yıl sonra sinirlerimi bozmaya başlamıştı bu durum :)
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.