Şimdi Ara

. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.135
Cevap
97
Favori
217.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usta asha serisi hakkında en ufak bilgim yok, yoksa yardım ederdim :)
  • Avorlair kullanıcısına yanıt
    eyw. saol hocam. bilen biri de yazmıyoki nedense. Telefon yeni ondan dır bakalım. ya 206 ya 301 başka tercihim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

asphalt 7 mükemmel derecede akıcıydı diyebilirim adreno 305 çok iyi iş çıkarıyor, boyutuna bakmadım ama grafikleri baya iyi 500mb civarı yer tutabilir

Bizim evde xperia S de var o uygulamaları görüp hasretlenirim diye korkuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperia s teki kasmaları görünce iyiki wp8 almışım diceksiniz merak etmeyin :)
  • quote:

xperia s teki kasmaları görünce iyiki wp8 almışım diceksiniz merak etmeyin :)

Xperia S ben kullanmıyorum ki.Kardeşim kullanıyor ben Galaxy W kullanıyorum durum daha vahim yani ama uygulamalar beni çok düşündürüyor 2 ay sonra heves geçince ne olacak ?

• tamam xperia s teki takılmaları farketmişindir, hele hele sana hiç değinmiyorum bile :) uygulama hevesin en fazla 1 hafta sürüyor, 2 ay sonra ise android hevesin gidiyor başlıyorsun takılmalara kasmalara sövmeye, uygulamayı çok fazla takıyorsunuz kafaya dediğim gibi android fanboyları tarafından abartılıyor sadece, bana göre eksikler kapandı :)
  • quote:

tamam xperia s teki takılmaları farketmişindir, hele hele sana hiç değinmiyorum bile :) uygulama hevesin en fazla 1 hafta sürüyor, 2 ay sonra ise android hevesin gidiyor başlıyorsun takılmalara kasmalara sövmeye, uygulamayı çok fazla takıyorsunuz kafaya dediğim gibi android fanboyları tarafından abartılıyor sadece, bana göre eksikler kapandı :)

Emin değilim kardeşimle oyun falan oynayamayacağım bir de bu açıdan düşünüyorum bi açıdan da 3 yıl falan kullanmalıyım android o kadar götürür mü ki?

• üst segment alırsanız 2 yıl zorlaya zorlaya götürür fıtık eder sizi ama götürür, ancak orta segmentte kesinlikle 1 yıldan fazla pek dayanamazsınız, o ilk günlerdeki hızı özlersiniz sonra kernel rom işine girersiniz kafayı yersiniz gidip başka tel almak zorunda kalırsınız (benim gibi)
    alt segment androide girmiyorum bile :)
  • quote:

üst segment alırsanız 2 yıl zorlaya zorlaya götürür fıtık eder sizi ama götürür, ancak orta segmentte kesinlikle 1 yıldan fazla pek dayanamazsınız, o ilk günlerdeki hızı özlersiniz sonra kernel rom işine girersiniz kafayı yersiniz gidip başka tel almak zorunda kalırsınız (benim gibi)
    alt segment androide girmiyorum bile :)

Çıldırmak üzereyim ne yapacağımı bilmiyorum ne zor durummuş. iOS un ekran küçük diye yanaşmıyorum.

• ios a bence de bulaşmayın, ondan daha stabil olan wp8 varken boşverin, hem wp8 in şu anki mağaza sıkıntısı da 1 yıl içinde tamamen ortadan kalkacak bence, lumia 520 satışları patladı millet sırf program yazmak için bile 520 alıyor, bence 1 yıldan da daha az süresi kaldı mağazanın tüm eksiklerini kapatması için, siz 3 yıl kullancam diyorsunuz :)
  • quote:

ios a bence de bulaşmayın, ondan daha stabil olan wp8 varken boşverin, hem wp8 in şu anki mağaza sıkıntısı da 1 yıl içinde tamamen ortadan kalkacak bence, lumia 520 satışları patladı millet sırf program yazmak için bile 520 alıyor, bence 1 yıldan da daha az süresi kaldı mağazanın tüm eksiklerini kapatması için, siz 3 yıl kullancam diyorsunuz :)

1gb ram sorun olmasın sonra? Ben korkuyorum açìkçası 1020 de bekleyemem. Bir de asphalt 7 aldık diyelim androidden biriyle oynanabilir mi?

• Sanırım şuan için en mantıklısı Note 2, hem tablet almayı düşünüyordum onun görevini görür, hemde ayrıyeten telefon görevimi görmüş olur.
    Bataryasıda çok iyi diyorlar, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Birde kamerası nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Sanırım şuan için en mantıklısı Note 2, hem tablet almayı düşünüyordum onun görevini görür, hemde ayrıyeten telefon görevimi görmüş olur.
    Bataryasıda çok iyi diyorlar, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Birde kamerası nasıldır?

İyi bir telefon eğer dediğiniz gibi tabletle telefon birleşik bir cihaz istiyirsanız sizi tatmin edecektir ancak biraz eski kaldı ve de android olmasından dolayı òmrü 2 yıl anca olur herhalde ama bekleyebilecekseniz Note 3'ü bekleyin derim ben.

• Arkadaşın söylediğine göre S4 almayın diyor 600 tl ye telefon alın daha iyi hocam o zaman ben elimdeki s4 ü çöpe atayım bu kadar iyiyse dediğin telefon onu alayım
  • Isin anlamadigim tarafi daha adam akilli zaman gecmemesine ragmen lumia x su kadar yil goturur nasil diyorsunuz?

Iphone bile belirli bir sureden, yazilim guncellemesinden sonra kasiyor, wp8 de bu olmayacagi ne malum?

• quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Isin anlamadigim tarafi daha adam akilli zaman gecmemesine ragmen lumia x su kadar yil goturur nasil diyorsunuz?

Iphone bile belirli bir sureden, yazilim guncellemesinden sonra kasiyor, wp8 de bu olmayacagi ne malum?

lumialar sadece bizim ülkemizde yeni, yabancı ülkelerde 2 yıldır satışta ve tek bir tekmeleme bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Sanırım şuan için en mantıklısı Note 2, hem tablet almayı düşünüyordum onun görevini görür, hemde ayrıyeten telefon görevimi görmüş olur.

Note 2 önermem onun yerine Xperia Z veya LG Optimus G almalısınız, Note 2 nin işlemcisi malesef pek de iyi değil eskidi artık kardeşim kullanıyor ve kamerası sadece gündüz iyi, gece hayal kırıklığı, hatta arkadaşımın Lumia 720 si ile kıyaslama yaptık 720 nin kamerası gündüz bile daha iyi geceye girmiyorum bile :) ekran kalitesi de kötü, yani önermem gidin o saydığım telefonalrdan alın kat kat daha iyi veya ille phablet alcam diyorsanız Z Ultra gelcek onu bekleyin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avorlair -- 19 Temmuz 2013; 11:27:32 >
  • 512mb ram bile sorun olmazken 1gb ı dert etmeyin, asphalt 7 nin multiplayer olarak oynanması hakkında bir fikrim yok açıkçası :)
  • Teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.