Şimdi Ara

Dark EvoPad r9726 3g .!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu ürünün ön siparişini verdim . Sizce iyi yapmış mıyım ? Dark 1040 kullanıcısıyım kardeşimde de 9720 var memnun olduğumuz için 3g li modelini görünce arıyordum zaten aldım.! Sizin yorumlarınız nedir. Ürünhttp://www.teknobiyotik.com/notebook-laptop-dizustu/tablet/dark-evopad-r9726-9-7-3g-internet-sim-girisli-cift-cekirdekli-rk3066-ips-panel-1gb-ddr3-16gb-android-4-1-aluminyum-tablet-bilgisayar.html

Ürün tarafıma ulaşınca gerekli bilgileri ve görüşlerimi paylaşıcam ..

• Ürün henüz piyasada yok hala önsipariş görünüyor. Geldiğinde mutlaka kullananlar görüşlerini paylaşılabilir.
  • Mallorie kullanıcısına yanıt
    Alınabilirliği bakımından sordum zaten ..Ön siparişte zaten bende ön sipariş verdim biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerdova

Alınabilirliği bakımından sordum zaten ..Ön siparişte zaten bende ön sipariş verdim biliyorum

tabletinizi aldiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DaMaG3R D kullanıcısına yanıt
    Aldım kullanıyorum ..!
  • quote:

Aldım kullanıyorum ..!

hayırlı olsun ,1-wireless bağlantısı yeterince güçlü mü h-level markası kullandım wirelessi çok kötüydü
  • Zerdova kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun.bendede 9722 var.sizin kendi yorumlarınızı yazarmısınız.bende merak ettim.
  • bende 9722 almayı düşünüyorum tafsiye edermisiniz. wifi de orun varmı?
  • MERTCESUR07 M kullanıcısına yanıt
    wifisi çok kuvvetli diyemem.ben bir oda arkadan sürekli girebiliyorum.fakat geçende kayınvalide iki oda geriden çekmedi.gerçi onun evi benimkinden daha büyük.daha önce yine dark 8022 modeli elimden geçti onun wifisi bundan iyiydi.fakat ekran,kasa ve şarj konusunda ondan daha iyi.benim evde wifisinde sorun yaşamadığımdan memnunum.bir oda arkadan 2 ile 3 kademe arası çekiyor.internette hiç sorun yaşamadım.şu an için çok memnunum.
  • Şimdi denemek için wifiye en uzak noktadan mutfaktan yazıyorum.çekim gücü tek çizgiye düştü.internet birazcık yavaşladıi.ama yinede giriliyor

• quote:

Aldım kullanıyorum ..!

rica etsem urunde konusma ses kaydi yapabilirmisiniz ornek olarak smart voice recorder adli veya kendi icerisinde barindirgi kaydedici program ile. kusursuz bir ses elde edebiliyormusunuz cizirtisiz kesintisiz bir sekilde? urunun mikrofonlarinda sorun oldugu soyleniyor skype, tango gibi programlar ile sesli gorusmelerde sikintilar yasaniyormus.

• DaMaG3R D kullanıcısına yanıt
    Şimdilik bir sorun yaşamadım ben ses te felan . Şuan işteyim ama eve gidince test edip detaylı olarak paylaşırım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperemreozkaya

quote:

Aldım kullanıyorum ..!

hayırlı olsun ,1-wireless bağlantısı yeterince güçlü mü h-level markası kullandım wirelessi çok kötüydü

İyi bence. yeterli buluyorum ben gittiğim yer yerde rahatça bağlanıyorum .!

• tesekkur ederim incelemenizi bekliyorum

• quote:

Aldım kullanıyorum ..!

Demek aldın ! o zaman sana sorularım olacak

1)Kurduğun her oyunu rahatca çalıştırıyo mu ?
    2)Hoparlörün gücü nasıl ?
    3 ede tabletin sevmediğin veya daha iyi olabilir dediğin özelliklerini yaz işte :)
  • 60tayfun32 6 kullanıcısına yanıt
    Gerekli bigiyi pmde verdim yazayım mı şimdi yine
  • Zerdova kullanıcısına yanıt
    buradanda yazsanız iyi olur.
  • Merhaba Arkadaşlar ;
    Benim Asus 1215B netbook um var.
    Onu satıp Dark R9726 almak istiyorum. Extra olarak Klavye seti, netbook'a çevirmek için, extra airmouse da alacağım.
    Sizce mantıklı bir değişim midir ? yoksa otur oturduğun yerde mi diyorsunuz. ? Sonuçta netbok da oyun oynamıyorum.
    Müzik, face, internet gezi ağırlıklı takılıyorum. ne dersiniz ne yapayım ?

http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/Eee_PC_1215B/
  • hayırlı olsun
  • Fiyatında alınabilecek iyi bi tablet bana göre. Oyunlarda sıkıntım yok , internette sıkıntım yok , Ses iyi ama daha da iyisi olabilir mi tartışılır olur da olmazda . Genel olarak benim kullanım şartlarıma uygun geldi ve memnum . Tabi sana uygun gelmeyede bilir ama sanmıyorum..!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.