Şimdi Ara

Creative T3130 vs Edifier M1360

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tarz olarak creative'leri hiç sevmem çünkü tiz yok gibi birşeydir, basları da yapaydır.

Logitech ise temiz ses vermez basları güçlü değildir cızırdar, tizler de iyi değildir.

Edifier ise hiç bilmediğim bir marka.

Şimdi yorumlarımda yanılıyor olabilirim "T3130 efsanedir" derseniz gider onu alırım. Ancak çok dandik kumanda yapmışlar yav hani insan nasıl dandik kumanda yaparım diye özense ancak bu kadar olur ama sesi iyiyse kumanda sorun değil tabi.

Edifier M1360 ise tasarım olarak çok güzel. Sesi de iyi diyorlar ama bilemedim ne alsam...

yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Not: Bütçe maksimum 100 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonneillon -- 10 Temmuz 2013; 13:59:59 >

• Yani edifier x600 al, diğerlerine yorum yazmaya bile değmez diyorsunuz...
  • Creative t3130 yüksek seste bozulmaz diyorlarda azda olsa bozuluyor bizzat kendim denedim evde önceden vardı bas konusuna gelince bası gercektn sağlamyani son ses bası sona verdiğinde odadaki eşyaların titrediğini hissedebiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonneillon

Yani edifier x600 al, diğerlerine yorum yazmaya bile değmez diyorsunuz...

Koruma kalkanı
  • 100tl ye tabi dandik sistem alırsın sen bi logitech z623 dinle ondan sonra kötü mü ? değilmi anlarsın

Bass:Logitech
    Net Ses:Edifier
    Dandik:Creative
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetoguz10

100tl ye tabi dandik sistem alırsın sen bi logitech z623 dinle ondan sonra kötü mü ? değilmi anlarsın

Bass:Logitech
    Net Ses:Edifier
    Dandik:Creative

Müzik zevki herkesin farklıdır. Bu kadar net konuşmak, marka fanboyluğundan başka birşey değil.

Örneğin bence Z623, yapay bir müzik sunuyor ve yüksek seste basları, uydu hoparlörleri bozuyor, hatta dikkat ederseniz "çıt çıt" diye bir ses geliyor uydulardan, yüksek seste bass vurduğunda. Fakat Creative T3'ün muzik kalitesi ve rengi de bir o kadar bana hitap ediyor.

Fakat kalkıp da Logitech'e dandik demem, T3'ü seviyorum diye.

Kısaca fanboyluğa gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ondan degil hocam bende creativenin 5.1 vardi sesini aciyodum hemen baslarda bogulma zaten watt hep dusuk yapiyo o dediklerin dogru aynen bisey dicem o dip dip sesi cikislari yakarmi ben son ses dinlemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.