- x
İzmit'te yaşanacak en iyi yer...
46 Cevap1186 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

144 Mesaj
10 Temmuz 2013; 10:54:09 

Arkadaşlar ben home office çalışıyorum. İki çocuk var, İstanbul'da özel okul iki çocuğu vereyim desem en iyi ihtimalle yıllık 30 bin. Büyük olan gidiyor zaten küçüğü de vermesek olmaz. Bu sefer de kalın geliyor.

Müşterilerim Gebze ve İkitelli de, ayrıca Konya, İzmir Ankara vs. de giderim... Şehir dışı uçak Sabiha Gökçen... Yani haftada iki veya üç sefer Istanbul'a geleceğim.

Şu an Pendik'te oturuyorum ve aklıma İzmit'e taşınmak geldi. Özel okullar yarı para, buaradaki evimi kiraya versem İzmitte villada otururum... Muhite göre değişir ama İzmit'te oturabileceğim muhitte daha iyi bir yapının olacağını tahmin ediyorum. İstanbul çok kozmopolit, kimse yanlış anlamasın, kazma çok... Trafiği vs...

Bu fikre ne dersiniz? Oturmak için Körfez-Izmit aralığında tavsiye edilecek yer var mı? İlk ve ortaokul önemli bizim için...

15 Mesaj
10 Temmuz 2013; 10:56:19 

kocaeliye hava alanı yapıldı ben de sakaryada oturuyorum izmit istanbul'dan daha yaşanılası ama gezilecek yer tabii ki bir istanbul değil.ayrıca teyzemler merkezde oturuyor kiralar istanbulun en ucuz değerlerinde.

893 Mesaj
10 Temmuz 2013; 10:57:04 

Sessiz sakin doğa içinde olsun dersen Kartepe derim.Ben kartepede oturuyorum şahsen.Ama ev ve kiralar hakkında pek bir fikrim yok.

Kazmapolitan 2009 dan beri

522 Mesaj
10 Temmuz 2013; 10:59:08 

Yahya kaptan izmit'in en nezih semtlerindendir. Yürüyüş yolunda da apartman daireleri bakabilirsiniz ancak çoğu deprem hasarlidir.

Yahya Kaptan'da müstakil bulmanız zor ancak temiz güzel bir semttir.

Şehrin çok içinde olmasını istemiyorsanız Plajyolu'nda yeni apartmanlar yapıldı ve hala yapılıyor. Aracınız varsa Plajyolu iyidir ancak sosyal yaşam vs. Yok denebilir. Günlük market alışverişi için de epey yol katetmeniz gerekebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

---BEJ---

456 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:00:43 

İzmit merkeze uzak olmayan yürüme mesafesinde sessiz sakin yerler var. Buraları tavsiye ederim. Hem aile için uygun bir ev olur hem de her şeyin merkezinde olursunuz.

262 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:02:18 

kozluk ya da gültepe en iyi yaşanacak yerlerdir

seviyorsan git konu� bence

3115 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:02:48 

plajyolu 60 evler yahya kaptan buralar sakin yerdir izmitin apaçisinden uzak kalırsınız ayrıca özel okul için karşıyaka koleji var fiyatları uygun diye biliyorum

563 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:04:00 

Hocam izmitte bulunuyorum. Izmit gelismekte olan biryer. Benim 400 500 metre yakinimda Bahçeşehir koleji bulunmakta 3 4 sene önce senelik 7bin liraydi. Yari fiyatina okutursun yani ama yinede bi arastir.
6 7 avm bulunuyor gezilecek guzel yerler bulunuyor İstanbulu aramazsiniz. Ev kiralari 400den basliyor villalari bilemem cengiz topel hava limani bulunuyor ama heryere sefer yok tabi.

-Canon 650D
-Asus n550jv

1621 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:13:41 

Yahya Kaptan 'ın arkasında Armada ve benzeri müstakil evler filan bulunuyor, oturucak yer olarak bunları tavsiye ederim.
Ayrıca İzmit 'den ayrı daha nezih bir yerdir Yahya Kaptan.

299 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:27:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

kozluk ya da gültepe en iyi yaşanacak yerlerdir

175 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:32:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Mel75

Arkadaşlar ben home office çalışıyorum. İki çocuk var, İstanbul'da özel okul iki çocuğu vereyim desem en iyi ihtimalle yıllık 30 bin. Büyük olan gidiyor zaten küçüğü de vermesek olmaz. Bu sefer de kalın geliyor.

Müşterilerim Gebze ve İkitelli de, ayrıca Konya, İzmir Ankara vs. de giderim... Şehir dışı uçak Sabiha Gökçen... Yani haftada iki veya üç sefer Istanbul'a geleceğim.

Şu an Pendik'te oturuyorum ve aklıma İzmit'e taşınmak geldi. Özel okullar yarı para, buaradaki evimi kiraya versem İzmitte villada otururum... Muhite göre değişir ama İzmit'te oturabileceğim muhitte daha iyi bir yapının olacağını tahmin ediyorum. İstanbul çok kozmopolit, kimse yanlış anlamasın, kazma çok... Trafiği vs...

Bu fikre ne dersiniz? Oturmak için Körfez-Izmit aralığında tavsiye edilecek yer var mı? İlk ve ortaokul önemli bizim için...

Kolaylı Kullar sitesi ben oradaydım şimdi Adana'dayım. Kocaeli'nin en nezih sitesi bence, arkasında Erkul Koleji var.Amcamgil o sitede oturuyor.

TIP Fakültesi
Bu hayatta yalnızım.

DH Gangsterleri
Amatör Barista

730 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:35:59 

Merhaba.Armadakent evlerini tavsiye ederim.Ortam son derece nezih o bölgede.Arkadaşların dediği gibi yahya kaptan da olabilir.

BF4 CLAN:[GAZİ]BattleGAZİ
TR PSN--Keremk54TR
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 HP

175 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:38:16 

quote:

Orijinalden alıntı: DaveJones

Merhaba.Armadakent evlerini tavsiye ederim.Ortam son derece nezih o bölgede.Arkadaşların dediği gibi yahya kaptan da olabilir.

Yahya Kaptan in havası kirli diyorlar hocam doğru mudur?

TIP Fakültesi
Bu hayatta yalnızım.

DH Gangsterleri
Amatör Barista

699 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:42:13 

yeşillik göl doğa+villa diyorsan kartepe derim, ulaşım sıkıntısı yok, şehir merkezine 10-15 dakikaya özel aracınla ulaşırsın

4851 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:49:22 

Eskiden Cumhuriyet Parkının üst taraflarında oturuyorduk tam şehrin göbeği çok güzeldi. (gerçi hepsi deprem görmüş bina) Yerleşim yerinin içindeyiz okul yakın market yakın park yakın ne ararsan hepsi 2 adımlık yerde. Sen oradan tut Derince Yenikent'in en üst taraflarına taşın.. Yeminle insana, sese hasret kaldım gezilecek bir yer yok, market desen yüzlerce metre uzakta, okul desen arabaya binmeden gidemezsin mesafe uzun, kasabı pazarı kırtasiyesi hepsi çok uzakta. Keşke gelmeseydik dedim... Kısaca sana şunu söyliyim izmit semtinde çarşıdan ev almak bana göre seni en fazla rahatlatacak şey ancak İzmit'te gördüğün neredeyse tüm binalar deprem görmüş, ufakta olsa hasarı olan binalar. Yukarıda arkadaşların dediği gibi sakin, kafanı dinleyeceğin ve sağlam bir yer arıyorsan Kartepe'yi öneririm. Sakın yukarıdakilerin dediği gibi kozluk, gültepe, paşa gibi yerlere gitme oralarda çok fazla olay var Hiç birşey yapmasan bile başına bela alırsın

Kural Disi Konu Destroyer
Yapboz bozuldu.

2481 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:52:55 

quote:

İstanbul'a yakın olmak gibi bir takıntımız yoksa bizim muhiti tavsiye edebilirim. Özdilek AVM nin karşısında Sudeks evleri var, site olmazsa da olur derseniz bizim kalıcı konutlar da gayet makul, çevresinde futbol,basket sahası, tenis kortu var ve yürüyerek Özdilek'e gidebiliyorsunuz. Yanlış arkadaşlar yanlış bilgilendirme vermiş Cengiz Topel şu an faal değil ve ne zaman açılacağı da belli değil

3972 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:56:06 

quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Eskiden Cumhuriyet Parkının üst taraflarında oturuyorduk tam şehrin göbeği çok güzeldi. (gerçi hepsi deprem görmüş bina) Yerleşim yerinin içindeyiz okul yakın market yakın park yakın ne ararsan hepsi 2 adımlık yerde. Sen oradan tut Derince Yenikent'in en üst taraflarına taşın.. Yeminle insana, sese hasret kaldım gezilecek bir yer yok, market desen yüzlerce metre uzakta, okul desen arabaya binmeden gidemezsin mesafe uzun, kasabı pazarı kırtasiyesi hepsi çok uzakta. Keşke gelmeseydik dedim... Kısaca sana şunu söyliyim izmit semtinde çarşıdan ev almak bana göre seni en fazla rahatlatacak şey ancak İzmit'te gördüğün neredeyse tüm binalar deprem görmüş, ufakta olsa hasarı olan binalar. Yukarıda arkadaşların dediği gibi sakin, kafanı dinleyeceğin ve sağlam bir yer arıyorsan Kartepe'yi öneririm. Sakın yukarıdakilerin dediği gibi kozluk, gültepe, paşa gibi yerlere gitme oralarda çok fazla olay var Hiç birşey yapmasan bile başına bela alırsın

Yenikentte güzel be arkadaş, hele bahsettiğin arka tarafları evler yeni filan...

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX

4851 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:57:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Orcunsau

Yenikentte güzel be arkadaş, hele bahsettiğin arka tarafları evler yeni filan...

Evler yeni diyorsun ama en yakın market yüzlerce metre uzakta arabası olmayan için o kadar yol tam bir eziyet. Dolaşacak gezecek yer de yok. Çarşının göbeğinden ağaçların dibine gelince kamyon çarpmışa döndüm

Yapboz bozuldu.

730 Mesaj
10 Temmuz 2013; 11:59:11 

quote:

Orijinalden alıntı: alik01

Yahya Kaptan in havası kirli diyorlar hocam doğru mudur?

Ben Sakarya'da yaşıyorum ancak 2 haftada 1 giderim.Sürekli bulunmadığım için bu konuda yardımcı olamam.

BF4 CLAN:[GAZİ]BattleGAZİ
TR PSN--Keremk54TR
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 HP

1523 Mesaj
10 Temmuz 2013; 12:20:28 

quote:

Evler yeni diyorsun ama en yakın market yüzlerce metre uzakta arabası olmayan için o kadar yol tam bir eziyet. Dolaşacak gezecek yer de yok. Çarşının göbeğinden ağaçların dibine gelince kamyon çarpmışa döndüm

dışarı çıktığın mı var sanki?bilgisayarın internetin olsun yiter

4851 Mesaj
10 Temmuz 2013; 12:28:25 

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

dışarı çıktığın mı var sanki?bilgisayarın internetin olsun yiter

Valla eski evde de internetim bilgisayarım vardı ama orada tüm gün dışarıdaydım. Buraya geldim geleli asosyale bağladım. Canım sıkıldığında direkt olarak izmite iniyorum buralarda dolanmıyorum ama izmite inmekte adamı üşendirmiyor değil 45 dk yol çekiyosun

Yapboz bozuldu.

1131 Mesaj
10 Temmuz 2013; 12:56:39 

Hocam kendim Derincede oturuyorum, ama Yahya Kaptanı öneririm ikinci seçeneğin ise 60 evler olabilir.

Xbox One - FB ArDa

2214 Mesaj
10 Temmuz 2013; 13:07:37 

quote:

Valla eski evde de internetim bilgisayarım vardı ama orada tüm gün dışarıdaydım. Buraya geldim geleli asosyale bağladım. Canım sıkıldığında direkt olarak izmite iniyorum buralarda dolanmıyorum ama izmite inmekte adamı üşendirmiyor değil 45 dk yol çekiyosun

Hocam bende sen bahane arıyorsun.
bende yenikent'de degil ama ÇENESUYU'nde oturuyorum.
Kipa süpermarket olarak 10dakika.
A101 Ve Bim var.
Artı olarak sosyallik için mesire alanı, yenilenmiş çenesuyu parkı var.
yani şu çevrede en güzel yer çenesuyudur.
merkeze 20 dakika.
özel araçla 5 dakika.

4851 Mesaj
10 Temmuz 2013; 13:10:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Hocam bende sen bahane arıyorsun.
bende yenikent'de degil ama ÇENESUYU'nde oturuyorum.
Kipa süpermarket olarak 10dakika.
A101 Ve Bim var.
Artı olarak sosyallik için mesire alanı, yenilenmiş çenesuyu parkı var.
yani şu çevrede en güzel yer çenesuyudur.
merkeze 20 dakika.
özel araçla 5 dakika.

Yalnız benim oturduğum yer ile Çenesuyu arasında otobüsle en az 20 dakika fark var. Bahane falan aradığım yok gerçekten hiç beğenmiyorum burasını sırf bina var ne gezilecek, vakit geçirecek bir yer var ne de alışveriş yapabileceğin yer yakında. Çenesuyunda olsam yine buradakine göre bin kat daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 10 Temmuz 2013; 13:11:55 >

Yapboz bozuldu.

1179 Mesaj
10 Temmuz 2013; 13:12:29 

Yahyakaptan sizin deyiminizler İzmit'te yaşanacak en iyi yerdir

3972 Mesaj
10 Temmuz 2013; 13:30:24 

Umuttepeye giden yokuşun bitiminde tepedeki site yerleşimlerde ortalama ev veya kira fiyatlardı nedir bilginiz var mı? Şu askerlikten sonra benim de izmite yerleşme düşüncem var, bu evlerde çok hoşuma gidiyor manzaralı filan...

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX

2214 Mesaj
10 Temmuz 2013; 13:35:58 

quote:

Yalnız benim oturduğum yer ile Çenesuyu arasında otobüsle en az 20 dakika fark var. Bahane falan aradığım yok gerçekten hiç beğenmiyorum burasını sırf bina var ne gezilecek, vakit geçirecek bir yer var ne de alışveriş yapabileceğin yer yakında. Çenesuyunda olsam yine buradakine göre bin kat daha iyi.

Hocam biliyorum 20 dakika mesafe oldugunu ama Benim demek istedigim sizin oturdugunuz bölge öyle o kadar kötü biryer değil.
siz gezmeyi bilmiyorsunuz kusura bakmayın.
zaten izmitte gezmek için yürümek eglenmek gerekiyor
inip 60 evler sahilinde dolaşıp 95 sahiline doğru gezebilirsiniz.
ayrıyetten çok canınız sıkıldı, körfez center veya kipa'da sinema izleyin veya gezin eglenin.

4851 Mesaj
10 Temmuz 2013; 13:39:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Hocam biliyorum 20 dakika mesafe oldugunu ama Benim demek istedigim sizin oturdugunuz bölge öyle o kadar kötü biryer değil.
siz gezmeyi bilmiyorsunuz kusura bakmayın.
zaten izmitte gezmek için yürümek eglenmek gerekiyor
inip 60 evler sahilinde dolaşıp 95 sahiline doğru gezebilirsiniz.
ayrıyetten çok canınız sıkıldı, körfez center veya kipa'da sinema izleyin veya gezin eglenin.

İşte mesele oralara inmek Çarşıda oturduğumuzda 2 adımda hepsine ulaşıyordum ayrıyetten sürüsüyle arkadaşım vardı. Benim anlatmaya çalıştığım bu. Öyle bir yerden buraya gelince iyice canım sıkıldı. Burada pek çevre edinemedim farklı insanlar uyuşmuyoruz. Oralara gitmektense izmite inmek daha cazip geliyor en azından tek başına takılmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 10 Temmuz 2013; 13:40:06 >

Yapboz bozuldu.

144 Mesaj
10 Temmuz 2013; 21:04:31 

Ben de Yahya kaptan düşünüyorum, hafta sonu bir bakacağım. Ama bir arkadaş çok çukurda kaldığı için hava kirliliği var diyor. 60 evleri bugün biraz dolaştım, şehircilik olarak fena sayılmaz, düzenli sokakları var. Ama bazı binalar yeni bazıları da eski tek katlı evler, inşaat potansiyeli yüksek bir yer. Belediye adam gibi ilgilenirse iş yapacak bir yere benziyor....
Bir de başiskele tarafına bakacağım, daha uzak ama olsun, görelim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3115 Mesaj
10 Temmuz 2013; 21:12:33 

quote:

bende yenikentin üst taraflarındayım buraların tek gezilcek yeri dağı ormanı

456 Mesaj
10 Temmuz 2013; 21:22:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Orcunsau

Umuttepeye giden yokuşun bitiminde tepedeki site yerleşimlerde ortalama ev veya kira fiyatlardı nedir bilginiz var mı? Şu askerlikten sonra benim de izmite yerleşme düşüncem var, bu evlerde çok hoşuma gidiyor manzaralı filan...

Bu yil bahsettiginiz evlerden birinde kaldim. Bayindirlik deniyor oraya. Kira fiyatlari 500-600 TL ortalama olarak. Ancak Akademi diye bilinen bolgede (kafeler, eczane, market, yurt vs.) kira 700'e kadar cikiyor.

1047 Mesaj
10 Temmuz 2013; 21:24:22 

gel daricaya

Half Life 3 oynamadan olursem hakkimi Gabe Newell'a helal etmem. Rise And Shine Mr.Freeman.

Anakart-Gigabyte 970a-ds3 İşlemci-Amd Fx6300 [Stok] Ekran Kartı-Sapphire HD 7870XT [Stok] Ram-Corsair XMS3 DDR3 1600Mhz CL9 4GBX2 HDD- Toshiba 7200Rpm 500GB Kasa-Psu- Corsair 200R [Vs Series 550w Psu] Monitör- Aoc E2250Swdnk 21.5" Full HD
All in all youre just another brick in the wall.

31 Mesaj
10 Temmuz 2013; 21:33:07 

Yahyakaptan'ı tavsiye ederim.İster apartman katında(2+1 veya 3+1) kalırsınız ister havuzlu,otoparklı villalarda.Villalar da çeşit çeşit;yapısı olsun,bahçesi olsun (:
Ve kesimi gerçekten diğer ilçelerine göre çok daha kalitelidir.

Bakma bana öyle derin,işim olmaz senle benim..
#DirenGeziParkı.

144 Mesaj
18 Temmuz 2013; 19:11:21 

Hava kirliliği çok oluyor, basık biraz diyorlar doğru mudur?

3972 Mesaj
18 Temmuz 2013; 20:12:21 

Hava kirliliğini bilmemde, maya fabrikası yakın olduğu için zaman zaman saldığı iğrenç kokusu duyulabilir...@Mel75

Bu mesajda bahsedilenler: @Mel75

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX

1995 Mesaj
18 Temmuz 2013; 20:33:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Frick!

Yahyakaptan sizin deyiminizler İzmit'te yaşanacak en iyi yerdir

+1 son zamanda çingeneler çoğaldı ama, yuvam akarcayıda düşünebilirsiniz evlerin zeminleri kayalık olduğu için çok sağlam + havası çok serin püfür püfür rüzgar esiyor her mevsim.

Battlelog:RaptorRTR
ETS2MP:RaptorRTR

31 Mesaj
19 Temmuz 2013; 0:38:45 

quote:

Hava kirliliği çok oluyor, basık biraz diyorlar doğru mudur?

Yani ben de duuydum ama öyle düşünmüyorum.Zaten etrafta o kdar çok ağaç ve yeşil var ki hele yürüyüş yolunda.
Gerçi söyle de kıyaslayabilirim burdan İstanbul-Ataşehir'e gittigimde ordaki havaya inan katlanamıyorum,halbuki ordan taşındm buraya
taşındıgınızda farkedilebilir bir hava değişimi falan yaşayacagınızı sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi missayre -- 19 Temmuz 2013; 0:40:23 >

#DirenGeziParkı.

144 Mesaj
19 Temmuz 2013; 15:37:02 

Atasehirden neden taşındınız ayıptır sorması

Bu mesajda bahsedilenler: @missayre Bu mesaja 1 cevap geldi.

1210 Mesaj
19 Temmuz 2013; 16:17:44 

Plajyolu tek geçerim,
hem insanı nezih, hem apaçi yok, hem önü park, manarası deniz, sessiz sakinde

Plajyolu dışında birde Santral yokuşundan yukarı Orhan Mahalllesi civarı( Şehitlik korusu ve mezarlığın ilerisi, Alan konutlarının falan olduğu yer) orayı tavsiye ederim. araç yoksa sorun olabilir ama.

Biraz İzmit dışı olsu karşı sahil olsun dersenizde Değirmendere tek geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sight -- 19 Temmuz 2013; 16:18:06 >

31 Mesaj
19 Temmuz 2013; 17:26:18 

quote:

Atasehirden neden taşındınız ayıptır sorması

Universite icin.Daha dogrusu Istanbul'dan kacmak icin Kocaeli yazdim ilkk tercihlere puanim Istanbul'a yetmesine ragmen..

#DirenGeziParkı.

305 Mesaj
19 Temmuz 2013; 17:33:35 

quote:

Orijinalden alıntı: missayre

Universite icin.Daha dogrusu Istanbul'dan kacmak icin Kocaeli yazdim ilkk tercihlere puanim Istanbul'a yetmesine ragmen..

144 Mesaj
19 Temmuz 2013; 17:39:20 

Plajyolu cumhuriyet Mahallesi mi yoksa sirintepe mi oluyor? Yani bakma için nasil gidilir aracla?

Bu mesajda bahsedilenler: @sight Bu mesaja 1 cevap geldi.

170 Mesaj
19 Temmuz 2013; 17:52:16 

quote:

depremden önce ben de cumhuriyet parkının yukarısında oturuyordum, harbi çok güzeldi, inerdim aşağı her şey ayağının dibindeydi. atlı karınca vardı o zamanlar çarşı çocuğu gibi takılıyorduk dışarılarda.
şimdi yuvamdayım bura da iyi güzel ama 12-13 sene oldu hala gelişemedi bura ya

arkadaşın sorusuna gelirsem, ben olsam yahya kaptanı tercih ederim. tek dezavantajı evler eski. belki 2. dezavantajı çok kalabalık ve neredeyse herkesin arabası var.
yahya kaptanda alışveriş merkezi, kapalı spor salonu, tiyatro ve bir çok okul bulunuyor. 3 anadolu lisesi 1 meslek lisesi var diye biliyorum, ilkokul da var tabi
ayrıca yahya kaptana yakın yine güzel yeni siteler de var, havuz filan içinde. ayrıca orada doğa koleji var o da yeni yapıldı. (eğitimi hakkında bilgim yok.)
buralar dışında bahçecik'te yeni evler var, yapılıyor hala da ama orası size biraz ters kalır. ayrıca o evlerin çoğu kuzeye bakıyor, o da bir sıkıntı.
bunların dışında plaj yolu derince filan var ama oralara pek gitmediğimden bilmiyorum nasıllar.

not: kozluk gültepe filan diyenler olmuş, sakın ciddiye almayın ha. her gün halı yıkanır sokaklarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCMXCIV -- 19 Temmuz 2013; 17:55:32 >

1210 Mesaj
19 Temmuz 2013; 17:53:13 

Şirintepe ye gelmeden diyebiliriz, İzmit ten çıkıp D-100 den Derince - Çenesuyu yönüne doğru gidiyorsunuz. Kuruçeşme gişelere gelmeden sağ tarafta sapak var Acıbadem hastanesinin önüne geliyorsunuz, orayı buldunuzmu plajyolu nerede diye kime sorarsanız gösterirler.
Alternatif olarak Sekaparktan birkaç km batıya devam ederekte varabilirsiniz.
Maps ta plajyolu sahil sokak diye arattırın;

40.760350, 29.881148

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sight -- 19 Temmuz 2013; 17:55:23 >

Bu mesajda bahsedilenler: Mel75

1032 Mesaj
19 Temmuz 2013; 18:04:39 

Derince...

HAYATI || TESBİH YAPMIŞIM SALLIYORMUŞUM!

88 Mesaj
22 Temmuz 2013; 17:27:28 

Hocam izmit kaymakamlığımın civarında da güzel evler var merkeze ve yahya kaptana yakın tavsiye ederim

"Türkiye’de bazı güçler var, onları anlattık kendisine. O da “Bizim gücümüz nedir” diye sordu. “Bizim gücümüz kalbimizdir” dedik. “Peki transfer?” diyor, ben “Give me two days” diyorum. Peki “Şu pozisyona adam” diyor ben bu kez “possible” deyince seviniyor ancak “But give me two weeks” dediğimde yıkılıyor. En sonunda “gücümüz yok baş edemeyiz” dedi. “Baş edeceğiz, zaten böyle kazanacağımız için sen efsane olacaksın”

Önder Özen - Slaven Bilic

1899 Mesaj
22 Temmuz 2013; 17:30:43 

kirazlıyalı diyecektim
hizli tren oralardan gececekse sıkıntı olabilir

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İzmit'te yaşanacak en iyi yer...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.426