Şimdi Ara

Akıllı cep telefonları ve tabletler için oyun kontrol aparatı: Invisible Gamepad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı cep telefonları ve tabletler için oyun kontrol aparatı: Invisible Gamepad

Dokunmatik ekrana sahip akıllı cep telefonları ve tabletler için geliştirilen Invisible Gamepad isimli ürün, kullanıcılara sağladığı geri bildirim sayesinde çok daha etkili bir oyun deneyimi ortaya konmasına yardımcı oluyor.

Kickstarter üzerinde Obinova LLC tarafından başlatılan güncel projelerden Invisible Gamepad, dokunmatik ekrana sahip akıllı cihazların ekranları üzerine (Koruma filmleri şeklinde) takılarak dokunsal geri bildirim sağlıyor ve özellikle aksiyon oyunlarında ciddi fark yaratıyor. Şeffaf yapıda geliştirilen ve 63 farklı buton seçeneğiyle gelen Invisible Gamepad, platfom seçmeden hemen hemen bütünü cihaz ve oyun çeşitleri ile kullanılabiliyor.

Site üzerinde yapılacak 7$ (5$ kargo) bağış ile Ekim ayında elde edilebilen ürün, başlatılırken konan 7,000$ hedefin 507 bağış ile 5,200$'lık kısmını toplamış durumda. Bitimine 46 gün kalan Invisible Gamepad projesi hakkında hazırlanmış tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Akıllı cep telefonları ve tabletler için oyun kontrol aparatı: Invisible Gamepad

• etkilenmedim

• Her zaman aynı oyunu oynayacak değiliz. Bunların söküp takılma ömrü de ne kadar olabilir. Çok uygun fiyat olmalı ki kullan-at yapalım.

• Ne kadar gereksiz bir şey bu Allah size akıl fikir versin :D

• daha önce kickstarter'da benzerleri vardı

• Gereksiz

• yani ?

• sacma

• Bence hiç fena fikir değil. Sonuçta yanında taşıdığın ama sana ağırlık olmayacak bir gamepad. Kickstarter projesi gerçekleşirse ilk alacaklardan biri olabilirim.

• Video cok komik lan

• quote:

Orijinalden alıntı: faydasizfasulye

etkilenmedim

nickinden belli oluyor kardeşim...

• Kontrollerin yerini hissetmek hiç yoktan iyidir mutlaka, ama keşke iki katmanlı ve üst katmanı hareketli bir joystick falan da olsaydı pakette.

• reklam videosunu iyi hazırlamışlar buna rağmen bende gereksiz buldum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.