Şimdi Ara

===== CITROËN DH KULÜBÜ ===== (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
981
Cevap
7
Favori
114.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • götürelim ya nolcak:D bu arada msnler war mı? pmden yollar mısınız?colts ve barış?yani rica etsem
  • Yavuz Abi O :D:D

Abimiz, Hocamız O Bizim :D.

Harbiden 8. Sayfaya Geldik.. Önümüzdeki Hafta Pazar Günü Tatile Gidiyorum Ben.. O Zamana Kadar 10 Yaparız inş..

Mondeo Fiyatına Gelince.. Belki Araç Yeni Olduğu İçin Reel Fiyatları Yazmamışlardı Ama Ben Yeni Ford Mondeo Yazısının Karşısında 100.000YTL Fiyatını Gördüm.. Sayfayı Tam oluşturmamışları Belki Ama O Fiyat Yazıyodu..

Aracın 2 Donanımı Var.. 1-Trend 2-Titanium

Trend'e Fazla Özellik Koymamışlar
    Titaniumda'da Özellik Var Ama Bence C5le Boy Ölçüşemez Teknoloji Bakımından..
    Hemde C5in SX Verdiyonuna Karşı Mondeonun Titanium Versiyonunun Pek Bi Şansı Olmaz Bence Hem Fiyat Hem Özellik..
  • benim msn şifreyi kabul etmiyo bu aralar. yenisini alınca yollarım ..
  • focus cular süper forum konusunda keratalar dayanışma içinde buluşmalar felan 225.ci sayfaya geldi adamlar ..
  • MSN Adresimi Yolladım ;)...

Forumu Sırtlama Konusuna Gelince Kısmen Haklı Olabilirsiniz. Ama Bizden Başka Kimsenin Olmaması Tatil Sezonunda Olmamızdan Kaynaklanıo Galiba..
  • Bu Arada Bizim Siteyi unutmayın Şuan Sadece Yavuz Abi Üye..

http://www.c5ciyiz.freephpnuke.org

Şimdilik Burdayız... Bu Siteye Talep Artarsa Güzel Bi Siteye Geçiş Yapıcaz

Tüm Citroencilere Duyurulur ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho_baris -- 14 Temmuz 2007; 23:17:05 >
  • bu arada ali sormak istediğin bütün soruları barışa sorabilirsin cevaplamaktan büyük keyif alıyo
  • tabi tabi

Bu Arada Site Kapanmış

Yeni Kaliteli Bi Yer Kurucam.. Biraz Zaman Verin :D
  • teymen oldun bu arada barış hayırlı olsun biz çavuştayız hala rütben arttığı için artık abi de
  • sezgin sen istanbuldamı oturuyosun?
  • Ağzım Alışmış Bi kere Abi Demek Garip Gelio.. Ama Seninde Az Kalmış 101. Mesajda Teğmen Olucaksın 10 MEsaj Daha Yazarsın Heralde Bu Akşam. Böyle Senden Üst Rütbede olmak Sıkıntı Veriyo Bana :D:D:D:D.. Aslında Biraz Çektirmek Var Sana Ama Neyse... :D
  • samsun C5 alırsam bi gün gelirim trabzon buluşmasına ilerleyen zamanlarda ..
  • Sen C5 Al Ben Seni Gelip Alıcam Samsundan Söz :D:D. İstanbulda Bi Buluşma Düzenleyebiliriz... Ama İlk Trabzonda Gibi Gözüküyo..
  • istanbul olmazda trabzon ii veya siz samsuna gelirsiniz .. otobüslemi gelecen ehliyetin yok sen kal olduğun yerde ben gelirim
  • Traboznda Sadece Köy İçinde Arabayı Sürücem.. Polisleri Tanımıyoeum orda :D. Senin Gelmen Daha Sağlıklı olur Tabi :D:D
  • arabanın resimlerini göndermeyi unutma beyaz syopları merak ettim ..
  • 18 i doldurduysan alsana ehliyetini ne uğraşıyosun ..
  • Stop Diil Ön Farlardaki Parklar...

Resimleri Yarın Koyarım.. Akşam Çekicem Resimleri Onun İçin Gündüz Beklemeyin ;).
  • Doldurmadım Daha Yoksa Bağlasan Durmam :)
  • sordukça küçülüyo yaşın bu akşamlık benden bu kadar yarın görüşürüz .. yavuz uyuz olavak çok yazdık bu gece
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.