Samsung Galaxy S3 Mini mi Samsung i9082 Galaxy Grand Duos mu? Tavsiye Lütfen !
8 Cevap2549 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

280 Mesaj
9 Temmuz 2013; 13:34:46 

Samsung Galaxy S3 Mini 750 TL

Samsung i9082 Galaxy Grand Duos 899 TL

Sizce hangisi ? Bu ikisinden birini alacağım öncelikle telefoncudaki arkadaş Duos'un S3 ten düşük S3 miniden yüksek modeli olduğunu söyledi doğrumudur?

Benim 2. hattım yok gereksiz olacak ama 150 lira fazla verip ekranı daha geniş bişey almak mantıklı mı yani normalde S3 mini boyutu yetiyor ama 150 lira vermek mantıklımı ?

Teşekkürler

!!! Hasta La Siempre Victoria !!!
Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim. Ernesto "Che" Guevara

AŞK, Hayattan alınan en anlamlı intikamdır....

144 Mesaj
9 Temmuz 2013; 14:01:12 

S3 Mini senin tüm ihtiyaçlarını görür. Grand'In çözünürlüğü kötü. Büyük ekran seviyorsan diyecek bir şeyim yok ama ben olsam S3 Mini alırdım :)

1783 Mesaj
9 Temmuz 2013; 14:20:22 

Ikisine de para verme ya xperia l al ya da gm discovery paran cebinde kalsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Motorola Moto G Kullanıcıları
Nokia 6100>Nokia n70>samsung d900i>Samsung Omnia(custom rom kralı)>Blackbery Bold 9000>Lg l3>General Mobile Discovery>Samsung Galaxy S3> MOTO G

280 Mesaj
9 Temmuz 2013; 14:28:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Brknbs97

S3 Mini senin tüm ihtiyaçlarını görür. Grand'In çözünürlüğü kötü. Büyük ekran seviyorsan diyecek bir şeyim yok ama ben olsam S3 Mini alırdım :)

aynen bende öyle düşündüm 2 tane alacağım bir tanede eşime fazladan 300 lira cebimden çıkmasını istemiyorum zaten mesaj arama ve internet özelliklerini kullanıcam çok grafik vs aramıyorum yeter 2 sene idare eder bizi

teşekkürler

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim. Ernesto "Che" Guevara

280 Mesaj
9 Temmuz 2013; 14:31:21 

quote:

Orijinalden alıntı: One_Shot

Ikisine de para verme ya xperia l al ya da gm discovery paran cebinde kalsın

gm düşünmüyorum teşekkürler. sony kullanmadım hiç samsung kullanıcısıyım memnunum ama şarj önemli benim için biraz fazla konuşuyorum işim gereği iyi midir sony bu konudda ?

144 Mesaj
9 Temmuz 2013; 17:34:48 

Arkadaş Xperia L al paran cebinde kalsın demiş ama Xperia L'nin fiyatı 850 TL :) Sen S3 Mini al kardeşim

1783 Mesaj
9 Temmuz 2013; 18:33:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Brknbs97

Arkadaş Xperia L al paran cebinde kalsın demiş ama Xperia L'nin fiyatı 850 TL :) Sen S3 Mini al kardeşim

Aga sen yanlış anlamissin ben general mobile icon dediydim onu da cumlede bir karisiklik olmus mobilden yaziom kusira bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Motorola Moto G Kullanıcıları
Nokia 6100>Nokia n70>samsung d900i>Samsung Omnia(custom rom kralı)>Blackbery Bold 9000>Lg l3>General Mobile Discovery>Samsung Galaxy S3> MOTO G

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Temmuz 2013; 21:49:40 

Hocam s3 mini alın

2814 Mesaj
10 Temmuz 2013; 1:38:35 

biraz daha koy xperia l al. donanım olarak s3 mini l nin yanından bile geçemez. xperia s ten bıle performanslı bır urunden bahsedıyoruz burda

LG Optimus 4X...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Cep telefonu tavsiyeleri » Samsung Galaxy S3 Mini mi Samsung i9082 Galaxy Grand Duos mu? Tavsiye Lütfen !
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281