Şimdi Ara

Max Payne 3'ün Geliştiricilerinden Yeni Nesil Oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Rockstar Games şu sıralar Grand Theft Auto V üzerine yoğunlaşsa da firmanın farklı stüdyoları bambaşka projeler üzerinde çalışıyor. Rockstar North, GTA V'i geliştirirken Rockstar San Diego ise yeni nesil için bir açık dünya oyun (muhtelen Red Dead'in yeni macerası) hazırlıyor.

Rockstar Toronto'nun da yeni nesil için dev çaplı açık dünya öğelerine sahip bir oyun üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Firmanın iş ilanında yeni nesil için çalışıldığı açık bir biçimde görünüyor.

Daha önce Rockstar Vancouver adını taşıyan ama yeni eleman alımlarıyla büyüdükten sonra Rockstar Toronto adını alan bu stüdyo daha önce oldukça beğenilen Max Payne 3 üzerinde çalışmıştı.

• allah kitap aşkına midnight club olsun ya :'(

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bully 2 olsun nolur

• yeni read dead pc ye gelse bari -_-

• Rockstar San Diego'nun yeni oyunu umarız yeni bir Midnight Club'tır.

• MC yeni nesilde mutlaka geri dönmeli yarış oyunlarının kralıdır o seri.
  • PC kullanıcısıyım ama gerçekten konsollar işi götürüyor.Tamam grafik konusunda PC herzaman önderliği sürdürebilir ama Red Dead Redemption,Uncharted,Last of Us gibi oyunlar konsolların özellikle Playstation'un en güçlü silahları.İlk çıktığı dönemlerde PS2'im vardı ama 2 yıl kadar kullanıp PC alacağım için satmıştık.Gerçekten o PS keyfini çok özledim.

• +1 hep böyle güzel yorumlar yap.
  • Yeni nesil açık dünya oyunu heyecanlandım bak şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut291

+1 hep böyle güzel yorumlar yap.

Olumsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: breaxman

PC kullanıcısıyım ama gerçekten konsollar işi götürüyor.Tamam grafik konusunda PC herzaman önderliği sürdürebilir ama Red Dead Redemption,Uncharted,Last of Us gibi oyunlar konsolların özellikle Playstation'un en güçlü silahları.İlk çıktığı dönemlerde PS2'im vardı ama 2 yıl kadar kullanıp PC alacağım için satmıştık.Gerçekten o PS keyfini çok özledim.

Hocam valla bendede ps3 var ama ps2 keyfini bende özlüyorum hala

• oldukça beğenilen mi? bir efsaneyi katlettiler.hiç grafik argümanıyla gelmeyin.
  • Rockstar Toronto mu? GTA IV'ü PC'ye port eden firma. Aman PC'ye yapmasınlar da...

Bir Midnight Club, Red Dead veya Bully fena olmaz. Hangisi olursa olsun, fark etmez hatta hepsi de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 9 Temmuz 2013; 13:03:38 >
  • Red Dead yeni nesile çok iyi gider be !

• Bully 2 isteriz Rockstar duy bizi !!

• Red Dead Redemption 2..gözlerim doldu.
  • yeni John Marston macerası isterük
    ilk oyunun öncesini anlatan fln
    tek oyunla oyun dünyasının en karizma ilk 5 karakteri arasına yazdırdı adını
  • "dev çaplı" ve "açık dünya oynanışı" ifadeleri aynı cümlede yer alıyorsa bu oyun bana hitap ediyor diyebilirim

• Bully 2 ¦

• Max Payne 4
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.