Şimdi Ara

FIFA 13 sadece Lumia modellerine özel olarak satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• EA firmasının mobil platformlara daha gelişmiş bir futbol deneyimi sunduğu FIFA 13, sadece Lumia modellerine özel olmak üzere Windows Phone mağazasında satışa sunuldu. 

Grafik konusunda önemli aşama kaydeden FIFA 13, 500 lisanslı takım ve 30 lisanslı lig ile birlikte yaklaşık 15000 oyuncu ve 32 stadlık veritabanına sahip. Futbol dünyasındaki tüm turnuvaları aynı heyecanla yaşayacağınız FIFA 13, WP8 uyumlu ve 11TL'lik satış fiyatına sahip.

• Her zaman WP'un biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledik. Market ve sistemin gelişmesi için zaman gerekliydi.

İşletim sistemi iyi, arkasında Microsoft var, elbet güzel yerlere gelecektir zamanla dedik. Sanırım oyun yavaş yavaş başlıyor, umarım aynı istikrarı katlayarak devam ettirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS10 -- 9 Temmuz 2013; 9:57:28 >
  • Tahmin ettiğim gibi 512mb larda çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapak olsun bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Her zaman WP'un biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledik. Market ve sistemin gelişmesi için zaman gerekliydi.

İşletim sistemi iyi, arkasında Windows var, elbet güzel yerlere gelecektir zamanla dedik. Sanırım oyun yavaş yavaş başlıyor, umarım aynı istikrarı katlayarak devam ettirir.

İşletim sisteminin arkasında işletim sistemi mi var?

Selçuk İnan Galatasaray'da.

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Her zaman WP'un biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledik. Market ve sistemin gelişmesi için zaman gerekliydi.

İşletim sistemi iyi, arkasında Windows var, elbet güzel yerlere gelecektir zamanla dedik. Sanırım oyun yavaş yavaş başlıyor, umarım aynı istikrarı katlayarak devam ettirir.

İşletim sisteminin arkasında işletim sistemi mi var?

Selçuk İnan Galatasaray'da.

Düzelttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Kapak olsun bu.

lafım size değil ancak üstteki arkadaş doğru diyorsa 500mb ramle çalışmıyormuş. biz burda lumia neden 1gb ramli telefon yapmıyor dediğimizde wp zaten stabil deniyordu.
    hadi giriş seviyelerini boşver nokia 720ye bile 1 gb ram koymadı. ben yine iddia ediyorum 500mb ramli telefonlara güncelleme bile gelmicek

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Kapak olsun bu.

lafım size değil ancak üstteki arkadaş doğru diyorsa 500mb ramle çalışmıyormuş. biz burda lumia neden 1gb ramli telefon yapmıyor dediğimizde wp zaten stabil deniyordu.
    hadi giriş seviyelerini boşver nokia 720ye bile 1 gb ram koymadı. ben yine iddia ediyorum 500mb ramli telefonlara güncelleme bile gelmicek

güncelleme gelecek ama 1 seferline diye düşünüyorum ben daha sonra 512mb lar için güncelleme geliceni zannetmiyorum amber güncelleme sinden sonra telefon korunmasız kalacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A L F O N S O -- 9 Temmuz 2013; 10:40:19 >

• WP alasım geldı androidde bile yok deıl fıfa 13 11 12 falan bıle yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

WP alasım geldı androidde bile yok deıl fıfa 13 11 12 falan bıle yok

Gercekten rezil bir durum

• Telefonda yer açıyımda yükleyim.

• kimsede demiyor ki ios 512 mb da harıl harıl oyun çalıştırırken, Microsoft daha oyun yapmadan, lumia 720 ve aşağısını öldürdü, ve tabi birde forumdaki windows phone gençliğinin fifa 13 ün çıkmasına sevinmeside güzel bir ironi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

kimsede demiyor ki ios 512 mb da harıl harıl oyun çalıştırırken, Microsoft daha oyun yapmadan, lumia 720 ve aşağısını öldürdü, ve tabi birde forumdaki windows phone gençliğinin fifa 13 ün çıkmasına sevinmeside güzel bir ironi oldu

3gs ile catir catir real racing 3 oynamisligim var. baya bi oynadim ama pistler cok kisitliysi hep aybi haritalarda oynamaktan sıkıldim sildim.ustelik bu telefonda 256 ram var. Yaklasik 120 sini uos kullaniyor.geri kalansa telefona.ios'un eline kimse su dokemez bu konuda.Ama wp'nin andoitten daha iyi oldugunu dusunuyorum.

• quote:

android fifa 12 var ama sonrası çıkmayacak diye okudum bende olsam andoid birşey geliştirmem her şeyi crack çıkıyor ve geliştirici para kazanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marathon

Tahmin ettiğim gibi 512mb larda çalışmıyor

Sıkıntı yok proxy ile yüklenebiliyor
  • quote:

Fifa 12 yokmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Fifa 12 yokmu ?

Olmasa da olur demek istemiştir belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Dediğin yolu denedigimizde 512ramlı telefona zarar verme ihtimalimizde var,, en akıllıca yol 512ram versiyonu beklemek..

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxy54

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Dediğin yolu denedigimizde 512ramlı telefona zarar verme ihtimalimizde var,, en akıllıca yol 512ram versiyonu beklemek..

Neden hocam nasıl bir zarar olabilir?

• Sunu unutmayin ilk ciktiginda temple run versiyonlarinda ve bazi baska oyunlar da 512mb da calismiyor 1gb ram de calisiyordu. 512mb daha iyi optimizayson istiyor. Gelistiriciler de 1gb/511mb versiyonlarini ayni anda sunmak yerine en ilk 1gb i sonra 512mb i sunuyor. Ayni anda sunsalar tum telefonlara gec gelecek. Boyle olunce ust duzeylere erken geliyor. Ve bence normal bir durum. O zaman ne farki olucak ki 920/820 nin? Birazcik bekletin elbet 512mb versiyonu da gelir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.