Şimdi Ara

Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası... (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.426
Cevap
14
Favori
106.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wp markete ağırlık ver gerisi kendiliğinden gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

quote:

Orijinalden alıntı: ali282

quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

piyasanın en kalitel itelefonu bu mudur.malzeme,kamera açısından da.?

Piyasada malzeme ve tasarım bakımından en kaliteli telefon htc one dır lumia 1020 de malzeme konusunda hiçbir sıkıntı arz etmiyor ve kalitesini hissettiriyor kamera konusundaysa tartışmasız en başarılı telefon 1020

n808 den dahamı iyi kamerası

Fotoğrafta 808 e denk videodaysa 1020 önde

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merakımı mazur görün fakat;
    11.1.2014 tarihinde turkcell'den alınmış Lumia 1020(cihaz çok temiz bayandan az kullanılmış araba gibi ) cihazımı 2. el olarak maksimum kaç liraya satmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: seksenbes

Arkadaşlar merakımı mazur görün fakat;
    11.1.2014 tarihinde turkcell'den alınmış Lumia 1020(cihaz çok temiz bayandan az kullanılmış araba gibi ) cihazımı 2. el olarak maksimum kaç liraya satmalıyım?

1400
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

quote:

60w lık ampul ışığı altında htc one ve lumia 1020 ye ait fotoğraflar. Her iki fotoğraf iso100 ve 1/25 enstantane ile flaşsız çekilmiş olup istenmeyen bölgelere crop uygulanmıştır.

Lumia 1020
    Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası...
    Htc one
    Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası...

çok da ahım şahım bir fark yok

yapma hocam resmen fark atmış 1020

kendinizi kandırıyorsunuz gerçekten öyle bariz bir fark yok

bence sen kendini kandırıyorsun iki fotoğraftaki renkler bile bariz şekilde faklı iken bu yorumu yapman ilginç

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

60w lık ampul ışığı altında htc one ve lumia 1020 ye ait fotoğraflar. Her iki fotoğraf iso100 ve 1/25 enstantane ile flaşsız çekilmiş olup istenmeyen bölgelere crop uygulanmıştır.

Lumia 1020
    Htc one

bence sen kendini kandırıyorsun iki fotoğraftaki renkler bile bariz şekilde faklı iken bu yorumu yapman ilginç

Cidden kendini kandiriyorsun

• siz öyle diyorsanız öyledir ne diyeyim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Lumia 1020
    Htc one

söyleme insanlara 10 20 kaç arkadaşın varsa yolla söylesinler biri birine göre çok çok daha iyi mi ya da hangisi daha iyi

bakalım dürüstçe yaparsan bu testi yanıtlar ne olacak kaldırabilecek misin yanıtları

çok çok daha iyi demiyorum zaten benim ilk yorumda fark atmış dememin sebebi bariz olarak daha iyi olduğu içindi renkler ve detaylar arasındaki fark farkedilir derecede kesinlikle

• Netlik açısından 1020 biraz önde ama öyle abartılacak kadarda fark
  • quote:

Orijinalden alıntı: seven44

on numara olmuş

Alıntıları Göster
    beni miksen o telefona 2000 TL vermem la sırf kamerası için 2000 tl vereceğime 1000 tl telefon 1000 tl 'Ye de kamera alırım raaat pnpa
  • Standart bir insan için fotoğraf sadece facebook'a, instagrama koymalık bir şey olduğundan onlar için bütün cihazların fotoğrafı aynıdır.

Ancak yukatıdaki örneklerde 1020 ezmiş geçmiş resmen. Hem kontrast, hem keskinlik konusunda fark atmış. Çoğu insan fotoğrafa üstün körü ve bilgisizce baktığından bu farkı anlamasını beklemek mantıksız olur. Siz de öyle bakıyorsunuz sanırım.
  • Ben dürüstçe crop yaptım. Dağlar kadar fark olduğu görülüyor.

• Kamera 41 MP ama hala yeterli olduğunu dusunmuyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Ben dürüstçe crop yaptım. Dağlar kadar fark olduğu görülüyor.

bana pek dürüstçe gelmedi bu crop

ayrıca ne fark eder crop sanki croplayıp mı bakıyorsun belli bir boyutta bakıyorsun fotoğrafa önemli olan o hali değil mi?

Crop yapmanında mı sahtekarlığı oluyormuş? Komikmişsiniz gerçekten Ayrıca bu kadar yakın bir objede bile detay veremiyorsa orada bir eksiklik var. Manzara değil ki bu. Hem detay fotoğrafçılıkta çok önemli bir yere sahiptir. Bunun önemi olmasaydı profesyonel makinaların anlamı kalmazdı. Zira onlar her ortamda keskin fotolar çekebilmek için varlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: rorita

Kamera 41 MP ama hala yeterli olduğunu dusunmuyorum

Nokia yetkilileri ile bizzat görüştüm sizin için,41 megapikselden daha yeterli bir kıvama ulaşırsanız eğer mülakatsız olarak işe kabul edilecek ilk türk siz olacaksınız muhtemelen.Hem kimbilir belki bu bakış açısı ve bu kapasite ile şirketi iflastan bile kurtarabilirsiniz. :)

Yarabbim halimize şükretmemiz ve ibret almamız için bize sundukların biraz fazla değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksenbes

quote:

Orijinalden alıntı: rorita

Kamera 41 MP ama hala yeterli olduğunu dusunmuyorum

Nokia yetkilileri ile bizzat görüştüm sizin için,41 megapikselden daha yeterli bir kıvama ulaşırsanız eğer mülakatsız olarak işe kabul edilecek ilk türk siz olacaksınız muhtemelen.Hem kimbilir belki bu bakış açısı ve bu kapasite ile şirketi iflastan bile kurtarabilirsiniz. :)

Yarabbim halimize şükretmemiz ve ibret almamız için bize sundukların biraz fazla değil mi?

Parayi biz veriyoruz daha iyisini de istemek hakkımız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

quote:

quote:

quote:

piyasanın en kalitel itelefonu bu mudur.malzeme,kamera açısından da.?

Piyasada malzeme ve tasarım bakımından en kaliteli telefon htc one dır lumia 1020 de malzeme konusunda hiçbir sıkıntı arz etmiyor ve kalitesini hissettiriyor kamera konusundaysa tartışmasız en başarılı telefon 1020

n808 den dahamı iyi kamerası

Fotoğrafta 808 e denk videodaysa 1020 önde

Alıntıları Göster
    Düşünenlere;
    http://forum.donanimhaber.com/m_91571091/f_//tm.htm#91571091

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Ben dürüstçe crop yaptım. Dağlar kadar fark olduğu görülüyor.

bunun üzerine söz söylenmez.
    ayrıca dürüstçe crop yapacak olan varsa tutan yok yapsın

• Nerde 1071
  • 500 SMS Aynı anda çekebilen tek telefon SMS paketlerinizi sömürün...
  • Koy kamerayı başka bir şey ekleme itele önümüze ki zaten o kameradan da tam verim alamıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.