600-700-750 Tl telefon tavsiyesi
36 Cevap553 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

138 Mesaj
8 Temmuz 2013; 21:58:19 

Arkadaşlar öncedende buna yakın konu açmıştım fakat tekrar açıyorum hem dikkat çeksin hem yeni bilgiler edindim de gelelim konuya...

Arkadaşlar bir telefon almayı düşünüyorum , fiyatı 600-700-750 tl kadar , 1ghz , 1gb ramlı ,bataryası gömülü olmasın değiştirebilir , artırılabilir hafızalı olsun , ısınma takılma problemsiz kullanışlı güzel bir telefon kamerası da iyi olursa iyi olur :) evet arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum...

Birde önceden göz attığım model olarak xperia p var telefon bataryası gömülü ve artırılmıyor bu sebeple şimdilik çıkardım aklımdan.
General mobile 'ı çok tavsiye edenler oldu forumda ama markasından dolayı biraz önyargılıyım nasıldır tam bilemiyorum güvenme meselesine yani :)
Evet arkadaşlar bi kaç modele bakmışta olsam yine de sizi dinliyorum umarım iyi öneriler gelirde bulur rahatlarım kaç günlerdir uğraşıyorum :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

-- !! oxford !! --

138 Mesaj
8 Temmuz 2013; 23:44:15 

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlarr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

-- !! oxford !! --

2814 Mesaj
9 Temmuz 2013; 1:04:04 

Xperia L

LG Optimus 4X...

138 Mesaj
9 Temmuz 2013; 1:15:24 

quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

Xperia L

Xperia L iyi görünüyor gibi özelkleri iyi ama 850 lira en düşük fiyatı :/

Bu mesajda bahsedilenler: @mipa90 Bu mesaja 1 cevap geldi.

-- !! oxford !! --

1390 Mesaj
9 Temmuz 2013; 1:21:22 

Xperia go bb 9790-9900 s3 mini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukg -- 9 Temmuz 2013; 1:21:00 >

2814 Mesaj
9 Temmuz 2013; 1:22:00 

quote:

Orijinalden alıntı: oxford74

Xperia L iyi görünüyor gibi özelkleri iyi ama 850 lira en düşük fiyatı :/

ben 1000 tl den beklıyordum ucuz girdi xperia s ten bile performanslı telefon ama s ten ucuz. tam bir f/p telefonu. kaçırmayın derim

LG Optimus 4X...

138 Mesaj
9 Temmuz 2013; 1:25:05 

quote:

ben 1000 tl den beklıyordum ucuz girdi xperia s ten bile performanslı telefon ama s ten ucuz. tam bir f/p telefonu. kaçırmayın derim

experia go nun özellkleti düşük , samsung mini artık tavsiye etmiyolar , Bb ise ben sevenlerinden değilm pek itici geliyor hele o modelleri :))

Xperia L de acaba daha ucuz bulabilir miyim ve gerçekten iyi mi ki he bide en önemlilerinden birisi gömülü batarya mı değiştirilebiliyor mu yani bi de kç Gb a kadar artırılıyor acaba

Bu mesajda bahsedilenler: @mipa90, @ukg Bu mesaja 1 cevap geldi.

-- !! oxford !! --

1390 Mesaj
9 Temmuz 2013; 1:26:46 

Xperia go çok sağlam ama siz bilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

138 Mesaj
9 Temmuz 2013; 1:42:54 

quote:

Orijinalden alıntı: ukg

Xperia go çok sağlam ama siz bilirsiniz

sağlam evet haklısınız da özellikleri düşük sadece sağlamlık yetmiyor kii...

Bu mesajda bahsedilenler: @ukg

-- !! oxford !! --

1390 Mesaj
9 Temmuz 2013; 1:52:50 

Benim için en önemlisi sağlamlık

138 Mesaj
9 Temmuz 2013; 2:00:11 

quote:

Benim için en önemlisi sağlamlık

sağlamlık tamam da o da bi yere kadar eğer sağlamlığı düşüneceksek sadece hepimiz nokia 3310 a yönelelim

özellikte önemli :))

Bu mesajda bahsedilenler: @ukg Bu mesaja 1 cevap geldi.

-- !! oxford !! --

2814 Mesaj
9 Temmuz 2013; 10:40:07 

quote:

experia go nun özellkleti düşük , samsung mini artık tavsiye etmiyolar , Bb ise ben sevenlerinden değilm pek itici geliyor hele o modelleri :))

Xperia L de acaba daha ucuz bulabilir miyim ve gerçekten iyi mi ki he bide en önemlilerinden birisi gömülü batarya mı değiştirilebiliyor mu yani bi de kç Gb a kadar artırılıyor acaba

8 gb kendi hafizasi var. 32 gb a kadar kartla arttirabiliyrsunuz. Vatanin falan kampanyalarini bekle 770 e dusuyor ama alacaksaniz mutlaka l alin yeni nesil islemcisi ile 1500 liralik teller gibi her oyunu akici oynatiyor

LG Optimus 4X...

1390 Mesaj
9 Temmuz 2013; 13:38:26 

quote:

sağlamlık tamam da o da bi yere kadar eğer sağlamlığı düşüneceksek sadece hepimiz nokia 3310 a yönelelim

özellikte önemli :))

Xperia go da özellikte var istersen 3310 al biz sana karışamayız sadece fikir yürütüp sana yardımcı olmaya çalışıyoruz

138 Mesaj
9 Temmuz 2013; 13:48:55 

quote:

8 gb kendi hafizasi var. 32 gb a kadar kartla arttirabiliyrsunuz. Vatanin falan kampanyalarini bekle 770 e dusuyor ama alacaksaniz mutlaka l alin yeni nesil islemcisi ile 1500 liralik teller gibi her oyunu akici oynatiyor

hafızası iyimiş en önemli özelliğiyse batarya gömülü mü bu çok önemli benim için yani sabit mi bataryası yoksa çıkarılıp değiştiriliyor mU ??

Bu mesajda bahsedilenler: @mipa90 Bu mesaja 1 cevap geldi.

-- !! oxford !! --

138 Mesaj
9 Temmuz 2013; 13:51:00 

quote:

Xperia go da özellikte var istersen 3310 al biz sana karışamayız sadece fikir yürütüp sana yardımcı olmaya çalışıyoruz

haklısınız kusura bakmayın :) Ama go nun özelliklerini düşük buluyorum hani almışken biraz daha iy ibir şey olsun sonuçta uzun süre kullanılacak sürekli yeni modeller çıkıyor biraz yakın olması şart :)

Bu mesajda bahsedilenler: @ukg

-- !! oxford !! --

138 Mesaj
9 Temmuz 2013; 13:52:27 

Telefon bulmak zor iş ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxford74 -- 9 Temmuz 2013; 13:54:38 >

-- !! oxford !! --

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Temmuz 2013; 13:57:13 

Hocam, general mobile discovery, htc one v, xperia sola, xperia l gibi seçenekler mevcut ben gm discovery'yi tavsiye ederim

144 Mesaj
9 Temmuz 2013; 13:57:24 

General Mobile Discovery O fiyata daha iyisini bulamazsın. Markaya aldanma :)

http://www.ereyon.com.t...l-mobile-discovery.aspx

2814 Mesaj
9 Temmuz 2013; 14:08:27 

quote:

hafızası iyimiş en önemli özelliğiyse batarya gömülü mü bu çok önemli benim için yani sabit mi bataryası yoksa çıkarılıp değiştiriliyor mU ??

batarya gömülü değil çıkarılabiliyor

LG Optimus 4X...

138 Mesaj
9 Temmuz 2013; 14:44:48 

Genaral Mobile e insan güvenemiyor ya markası falan iyi değil ya :)

Xperia L yani arkası açılıp kapanıyor değiştirebilr batarya ve hafızası artırılıyor demek ımm iyi gibii acaba fiyatı düşer mi ki

-- !! oxford !! --

1 Mesaj
9 Temmuz 2013; 18:12:34 

26,03,2013 tarihinde samsung s3 mini cep telefonu aldım.Yaklaşık 1 ay sonra arayan tarafın sesi geri karşıya tekrar gidiyordu.işim sebebiyle servise ancak 1 ay kadar önce yolladım.telefonum yapılmadan geri gönderildi.sadece format atılmış.işin ilginç tarafı gelen arıza raporunda telefonunmun dışında soyulmalar olduğu gibi bir ibare yazıyordu.telefonumu teslim ederken bayiye özellikle inceleterek verdim hiç birşey yoktu nitekim gediğindede birşey yoktu fakat burdaki servis anlayışı çok tuhaf.prensip tamir veya nakliye esnasında çizilirse sorumluluktan kurtulmak.insanları keriz zannnediyorlar.SİZ SİZ OLUN SAMSUNG ALMAYIN SERVİS ANLAYIŞI ÇOK KÖTÜ...

Uzaklaştırılmış
9 Temmuz 2013; 23:14:10 

quote:

Orijinalden alıntı: timsah52

26,03,2013 tarihinde samsung s3 mini cep telefonu aldım.Yaklaşık 1 ay sonra arayan tarafın sesi geri karşıya tekrar gidiyordu.işim sebebiyle servise ancak 1 ay kadar önce yolladım.telefonum yapılmadan geri gönderildi.sadece format atılmış.işin ilginç tarafı gelen arıza raporunda telefonunmun dışında soyulmalar olduğu gibi bir ibare yazıyordu.telefonumu teslim ederken bayiye özellikle inceleterek verdim hiç birşey yoktu nitekim gediğindede birşey yoktu fakat burdaki servis anlayışı çok tuhaf.prensip tamir veya nakliye esnasında çizilirse sorumluluktan kurtulmak.insanları keriz zannnediyorlar.SİZ SİZ OLUN SAMSUNG ALMAYIN SERVİS ANLAYIŞI ÇOK KÖTÜ...

+1 eski telefonumu servise vermiştim.Ne fiyat politikası iyi,nede servis... o günden beri samsungtan uzak duruyorum.

138 Mesaj
10 Temmuz 2013; 0:41:32 

Samsungu tasarımları nedeniyle çok alacaklı düşünmüyorum zaten , telefon arıyorum hala tam bulamadım çok zor iş

-- !! oxford !! --

755 Mesaj
10 Temmuz 2013; 1:08:10 

general mobile discovery fiyatına göre performans olarak iyi ama xperia l yi geçemiyor.

malzeme kalitesi düşük kamerası idare. ses cacık.

ama 600 e alabileceğin en iyi performans

ByWankedi'den sevgilerle...

2814 Mesaj
10 Temmuz 2013; 1:26:43 

goulu bataryayı nıye bu kadar dert edıosunki? xperia p al o zaman oda ıyı telefondur. 700 tl fiyatı var. ama almısken 100 tl daha koy l al derim.

LG Optimus 4X...

9667 Mesaj
10 Temmuz 2013; 1:57:21 

Klıksadakı ındırım ve parasına gore gerek gpu gerekse kamera ve ses performansı oldukca ıyı oldugundan xperıa L en makul secım olur bence.

138 Mesaj
10 Temmuz 2013; 2:18:12 

İlk başlarda Xperia P düşünyordum batarya işi gözümü korkuttu değişmeyen gömülü bataryalıymış bende telefonu sık kullanan biriyim ve bana gün içinde yetmez diye düşünüyorum , Sizce HTC lerde nasıl telefonlar var bu fiyat aralığında benm gözüme gözükmedi ama siz de bi önerin :) Xperia L konusunda ise telefon iyi gibi ama daha uygun fiyata belki iyi bulurum diye yada daha başka modeller vardır diye :)

-- !! oxford !! --

Uzaklaştırılmış
10 Temmuz 2013; 2:23:59 

Bende lumıa da yasadıgım ezıyetten sonra andorıd bakıyorum,arastırdıgım kadarıyla 800e en ıyı telefon xperıa L,medıamarkt gıdıp ınceledım sesı ve ozellıklede kamerası muhtesemdı,ele oturmasıda cok ıyı ve ınce eger parayı denklestırır ve lumıamı satabılırsem tercıhım xperıa L olcak.

138 Mesaj
10 Temmuz 2013; 2:44:00 

quote:

Orijinalden alıntı: grndy80

Bende lumıa da yasadıgım ezıyetten sonra andorıd bakıyorum,arastırdıgım kadarıyla 800e en ıyı telefon xperıa L,medıamarkt gıdıp ınceledım sesı ve ozellıklede kamerası muhtesemdı,ele oturmasıda cok ıyı ve ınce eger parayı denklestırır ve lumıamı satabılırsem tercıhım xperıa L olcak.

Bana Lumia nın daha geliştirilmesi lazım henüz iyi değil denmişti , ki bence Windows 8 i telefona uyarlayamamışlar telefonda şık ve kullanışlı değil gibi geldi bana , Xperia L gerçekten iyiye benziyor yorumları da duymak gerek , hele bi indirimine rastlasak , başka hangi modellere baktınız acaba

Bu mesajda bahsedilenler: @grndy80

-- !! oxford !! --

Uzaklaştırılmış
10 Temmuz 2013; 2:48:48 

Benım aklımda sp vardı esas o super ama ogrencı butcesıyle almam cok zor,eger 300e lumıa satarsam bıraz daha butce ıle duzgun bısey alayım dedım S3 mını lg L7 yı falan arastırdım ama xperıa L hem tıp olarak hemde sesı kamerası olarak cok cok begendım.hemde S4 mınıdekı ekran kartı var dıye okudum arada 400 lıra olmasına ragmen L aynı parcayı kullanıyor bu bıle cok cazıp,xperıa L nın aslında 1000 lıraya satılması normal olurdu:)ben L de karar verdım bakalım para sıkıntı

138 Mesaj
10 Temmuz 2013; 2:52:01 

quote:

Benım aklımda sp vardı esas o super ama ogrencı butcesıyle almam cok zor,eger 300e lumıa satarsam bıraz daha butce ıle duzgun bısey alayım dedım S3 mını lg L7 yı falan arastırdım ama xperıa L hem tıp olarak hemde sesı kamerası olarak cok cok begendım.hemde S4 mınıdekı ekran kartı var dıye okudum arada 400 lıra olmasına ragmen L aynı parcayı kullanıyor bu bıle cok cazıp,xperıa L nın aslında 1000 lıraya satılması normal olurdu:)ben L de karar verdım bakalım para sıkıntı

sp ne kadardı o pahallı ya , Bende Xperia P yi araştırıyordum batarya ve hafıza sorunu işi bozdu fiyatı da uygundu ama şimdi xperia L gözüme hoş gözüktü sen gibi ama bakalım daha neler çıkacak

-- !! oxford !! --

Uzaklaştırılmış
10 Temmuz 2013; 19:00:06 

Evet sp 1200 ama aslında emın ol gucune gore hesaplı sayılır,bende o parayı toplayamacagım buyuk ıhtımal tabı,ama L ıcınde ıcımde suphe yok ben lumıa alırken teyzemın oglu almıstı bakmamıstım,lumıa yı 2 ayda ıkı kere servıse yollayınca jeton dustu ama bıraz gec oldu:)
acılen 800tl bulmam gerek,yada xperia L nın bıraz daha ucuzlaması gerek.

138 Mesaj
10 Temmuz 2013; 20:13:23 

quote:

Evet sp 1200 ama aslında emın ol gucune gore hesaplı sayılır,bende o parayı toplayamacagım buyuk ıhtımal tabı,ama L ıcınde ıcımde suphe yok ben lumıa alırken teyzemın oglu almıstı bakmamıstım,lumıa yı 2 ayda ıkı kere servıse yollayınca jeton dustu ama bıraz gec oldu:)
acılen 800tl bulmam gerek,yada xperia L nın bıraz daha ucuzlaması gerek.

Xperia L de pahallı aslında bilmiyorum sorun olur mu , teknosadakiler falan sony ler garantide sorun yaşıyormuş bayi sorunları yani , teknosada bana htc desire sv yi tavsiye ettiler cumartesi günü indirime de giriyormuş

-- !! oxford !! --

9667 Mesaj
11 Temmuz 2013; 2:42:54 

Aynı gun hem beylıkduzu hemde esenlerde xperıa L sordum adam uzaylı gıbı baktı,teknosanın elemanlarına aldanma prım aldıkları ya da kotayı doldurmak ıcın marka onerırler,mesela coguna sor televızyon ıcınde samsung ya da lg ye yonlendırmeye calısırlar,sor bakalım xperıa L yı ovuyorlar ıcındekı Gpu (cpu degıl) nedır dıye bır tanesı dogru cevap versın kafamı keserım.800 lıraya xperıa L candır canandır:))

138 Mesaj
11 Temmuz 2013; 3:52:50 

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Aynı gun hem beylıkduzu hemde esenlerde xperıa L sordum adam uzaylı gıbı baktı,teknosanın elemanlarına aldanma prım aldıkları ya da kotayı doldurmak ıcın marka onerırler,mesela coguna sor televızyon ıcınde samsung ya da lg ye yonlendırmeye calısırlar,sor bakalım xperıa L yı ovuyorlar ıcındekı Gpu (cpu degıl) nedır dıye bır tanesı dogru cevap versın kafamı keserım.800 lıraya xperıa L candır canandır:))

Bugünde sony'nin yetkil ibayilerinde servislerinde sorun olduğunu söylediler , htc yi övdüler amerikan yapımı sağlam işte yetkili serviste sorun yaşamazsınız diye , Xperia L alsam mı ki acaba G.mobile'den çok iyidir değil mi :) Ve bu fiyatlardan sizce L den iyi telfon var mı ?? fiyatı da 850 lira olmasa daha düşük olsa keşke :)

Bu mesajda bahsedilenler: @stevejones

-- !! oxford !! --

9667 Mesaj
11 Temmuz 2013; 4:00:11 

Amerıkan yapımı Htc ılgıncmıs neresınden uydurmus acaba,L klıksada 799 tl ye dusuyor bır kontrol et sık sık.htc zor bozulan ama tamırıde bır o kadar sıkıntılı olan telefonlardır benım tecrubeme gore,gm donanımı L den ıyıdır ancak esas gen.mobıle bana hıc guven vermıyor,veremezde zaten.Bence suan dıscoverye saldıranlar kumar oynuo,bakalım sonbaharda gorecegız bakalım burda forumda o toz kondurmadıkları gen mobıle ve telpa ıle ne maceralar yasayacaklarını.

138 Mesaj
11 Temmuz 2013; 5:42:31 

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Amerıkan yapımı Htc ılgıncmıs neresınden uydurmus acaba,L klıksada 799 tl ye dusuyor bır kontrol et sık sık.htc zor bozulan ama tamırıde bır o kadar sıkıntılı olan telefonlardır benım tecrubeme gore,gm donanımı L den ıyıdır ancak esas gen.mobıle bana hıc guven vermıyor,veremezde zaten.Bence suan dıscoverye saldıranlar kumar oynuo,bakalım sonbaharda gorecegız bakalım burda forumda o toz kondurmadıkları gen mobıle ve telpa ıle ne maceralar yasayacaklarını.

Htc zaten kliksa da daha ucuza 799 teknosa da , 699 kliksada cumartesi teknosa indiriminde de 699 a inecekmiş , G.mobile Xperia L den iyi mi donanım olarak o.O bilemiyorum bende güvenemiyorum G.mobile

Bu mesajda bahsedilenler: @stevejones

-- !! oxford !! --
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.594