Şimdi Ara

ipad mini mi galaxy note 8.0 mi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
6.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HiperStar

quote:

Orijinalden alıntı: crazy0611

quote:

quote:

quote:

quote:

Yahu siz neden bahsediyosunuz yav o ıpad minimidir o tablet tablet demeye bile değmez teknosada özellikle karşılaştırıp inceledim bir kere note 8'e %20'lik ekran parlaklığını verdim ıpad mini son seviye yinede yakalayamıyor parlaklık konusunda note 8'i kameraya gelirsek kamerası fena değil note 8'le aynı bir kere 512 mb ram la 1ghz dul core şu an en kötü tabletlerde bile 1.2 ghz işlemci bulunurken 1gb ram bulunurken siz nasıl kıyaslarsınız note 8'le ıpad mini'yi hafıza genişletilememeside cabası 2 gün sonra hafıza dolu yazdımı onun ne ıosu kalır ne ramı ne ghz'Si ama note 8 öylemi 64'e kadar desteklio kalemi cabası 2gb ram ve 1.6ghz 4 çekirdekli tableti bu günlerde bu özelliklere sahip bir note 10.1 var onunda 1.4 ghz işlemcisi var note 8 okuma modu olsun üstün multimedya deneyimi olsun s peni olsun (s pen deyip geçmeyin onunla yapabilecekleriniz bile ıpad'i bozguna uğratmaya yeter) ramı olsun işlemcisi olsun 4 çekirdeği olsun uzun pil kullanımı olsun telefon özelliği olsun ıpad miniye tekmeyi koyar üzerindede tepinir hatta ıpad 4'ten bile daha iyidir note 8 teknoloji harikası ve nadir üretilen tabletler arasındadır kıyasla sitesinden ıpad 4 ile karşılaştırın açık ara önde teknosadaki her çalışana sorun electroworld'Deki her çalışana sorun ıpad mini mi note 8 mi diye adam size şakamı yapıyorsun böyle soru bile olamaz der tabikide ve ölümün
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8.0 DİYECEKTİR ben bu yazdığımdan sonra daha fazla yorum yapmayacağım artık kararınız çok açık görünmüştür ama hala ıpad mini derseniz siz bilirsiniz

Her şey donanım değil ipad mini 512 mini ram ile nore 8 e kök söktürüyor.Note 8 in kamerası mininin yanında çamur gibi.Daha android tarafında tablete özel facebook programı yok siz neyin kafasındasınız.2 tabletide teknosada denedim ekran parlaklığı hariç her konuda mini alır.

O 512 mb ramla devam etsin ekranı note 8'DEn küçük ve parlaklığı kötü kamera konusunda çamur gibi demek ne demek birini çeksem yüzündeki sivilcelerine kadar görünür ama ıpad mininin kamerasıda güzel ve çift çekirdekli işlemciler artık berbat oldu nexus 7'DE bile 4 çekirdekli 1.5ghz işlemci var üstelik o 7inc ve fiyat performans cihazıdır buna rağmen 4 çekirdekli ve güçlü işlemcili hemde 1gb ramda cabası ıpad mini 512 mb ramla ne kadar iyi oynatsada ne kadar kastırmasada o hep öyle devam etmez apple yeni bir arayüz yapar daha gelişmiş sürümler çıkarır o zaman kasmaya başlar zaten 2.el bölümü birden ıpad mini satanlarla dolu büyük umutlarla alınıp hayal kırıklığı veren bir cihaz olduğu buradan belli daha bluetoothu yok gps sadece 3g modelinde var hafıza sorunu var hafıza doldumu onun ne ramı ne iosu neişlemcisi ne çekirdeği kalır ama note 8 öylemi 64 gb'lik micro sd'yi tak yoluna devam eder ve ıpad minide retina ekran kullanılmamış apple bu konuda çok kötü samsung yeni bir şey çıkarınca daha sonraki cihazlarında bu yeni şeyi kullanıyor orta seviye olsun alt seviye olsun farketmiyor ama apple illaha adamı ıpad 2'ye kadar bekletecek üstelik en eski teknolojilerinden biri retina ekran apple sadece elindekileri geliştiriyor telefonlarda hep 3.5'' kullanırken ıphone 5'Te 4'' geçti buradada androidden kopya çektiği görülmekte ekranı büyük telefonlar genelde android oluyor ve size şu an note 8'in fark attığı noktaları yazacağım
    1-ekran parlaklığı
    2-çekirdek sayısı
    3-güçlü işlemci
    4-2gb ram neredeyse apple'nin 4 katı
    5-S PEN bu kalemi kullananlar bilir ne marifetleri olduğunu
    6-arama özelliği
    7-OKUMA MODU
    8-AYNI ANDA 2 İŞLEM YAPABİLME
    9-BLUETOOTH şu an bile çok işe yarıyor
    10-Gps 3g'li modelinde yok
    VE SAMSUNG BU MODELİNİ IPAD MİNİYE RAKİP OLARAK ÇIKARMIŞTIR VE ŞU AN ÇIKARDIĞI EN İYİ NOTE SERİSİ TABLeTİDİR

İsterse 100 çekirdek işlemci olsun program yükledikçe kasan bir platformdan ne yarar gelir.2 gb ram demişsim ama 1 gb neredeyse android in idare eder seviyede çalışması için şart.Yoksa kasım kasım kasılıyor alet bende şuan s4 var ama alacağıma pişman oldum.S pen demişsin kaç kişi kullanacak o özelliği acaba açıkçası o özellikler sadece gösteriş amaçlı koyuluyor.Birde ekranda birden fazla uygulama çalıştırmak kadar saçma birşey olamaz.3 yıl önce ipad1 alan arkadaşlar hala kullanmaya devam ediyorlar.Ama ben geen sene galaxy tab serisinden tablet almıştım şuan haşat oldu.Ayrıca android market çöplük gibi .o mağazadaki çalışan insanların teknolojiden anladıkları falan yok geçen gün fotoğram makinem için class 10 hafıza kartı almaya gitim adam o markada kart yok kingston versek olu mu dedi

tamam kardeşim öyle olsun sen yoluna ıpad miniyle devam et stiv job öldü zaten apple'da yakında biter kalem diyorsun onu kim kullanacak diyorsun ben note 8 kullanıcısı olarak kalemi elimden düşürmem belliki sen hiç stylus kalem kullanmamışsın br araştır stylus kalemi aynı anda 2 işelm yapma özelliğine gelincebu nasıl saçma bişey olur ki ıpad bir işlemi bitirirken biz iki işlemi bitirebiliyoruz hem androidi fazla kullanmadığında belli program yükledikçe kasan platform demişsin şu an benim note 8'DE 20 tane 1-1.5 gb boyutunda oyun var ve herhangi br kasma yaşamadım tablette android biraz çöplük gibi ama androidi önceden kullandıysan neyin iyi neyin kötü olduğunu bilebiliyorsun ve tab serisi olan tabletini iyi kullanmamışındır yoksa samsung kalitesiz mal yapmaz ve ıpad alanlar satamadıkları için hala kullanmaya devam ediyorlar ve note 8 oyunları daha akıcı çalıştırıyor istersen git bak ıpad mini ile note 8 karşılaşmasında 2'sindede dead trigger oynuyolar ve samsung galaxy note 8'de ekran parlaklığı iyi olduğu için ve çift stero hoparlör kullandığı için daha gerçekçi oynanıyor ıpad ise oyunda kasılma yok ama daha yavaş oynadığını hissediyorsun ve tek hoparlör ve ekran iyi olmadığı içinde daha donuk oynuyorsun ve şunu söylemeliyim ki BEN DAHA BLUETOOTH'U OLMAYAN VE GPS'Sİ SADECE 3GDE OLAN BİR TABLET BENİM HİÇ BİR İŞİME YARAMAZ ÜSTELİK BAZI VİDEOLARIDA OYNATMIYOR APPLE'LAR KAMERA KONUSUNDA APPLE DAHA İYİ BİLE OLSA BEN ZATEN BURADA İŞİMİ GÖRECEK BİR KAMERA İSTİYORUM BURADA KAMERAMANLIK YAPMAYACAĞIZ SONUÇTA BURADADA KAMERA ALMIYORUZ ZATEN VE NOTE 8'de KİTAP MAĞZASI VAR BAZI KİTAPLAR ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLİYOR APPLE'dE BÖYLE BİŞEY YOK VE KISACA APPLE'DAN İYİ ŞEYLER BEKLENMİŞ AMA HAYAL KIRIKLIĞI OLAN BİR IPAD MİNİ ALMAMALISINIZ BEN ANDROİDİN YENİ ŞEYLER GELİŞTİRMESİNDEN VE ÖZGÜRCE DÜŞÜNÜP FİKİRLERİNİ YANSITMASINDAN DOLAYI HER ZAMAN BİR ANDROİDCİ OLACAĞIM SİZ ŞU AN SADECE ELİNİZDE IPAD MİNİ BULUNDUĞU İÇİN ONU ÖVMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ AMA BEN BEN NOTE 8'İ KULLANDIĞIMDAN DOLAYI DEĞİL GERÇEĞİN BU OLDUĞUNDAN DOLAYI NOTE 8'İ HER ZAMAN IPAD MİNİDEN ÖNCE TUTACAĞIM VE IPADİN İYİ ÇEKEN BİR KAMERASIDA OLSA IOSUDA OLSA 512'LİK MUHTEŞEM RAMIDA OLSA ÇEKİRDEĞİDE OLSA EN BASİTİNDEN HAFIZASI GENİŞLETİLEMİYOR BUDA NE KADAR GÜZEL KAMERASI OLSUN İSTEDİĞİN KADAR OYUN YOK İSTEDİĞİN KADAR MÜZİK YOK İSTEDİĞİN KADAR RESİM YOK DEMEK OLUYOR VE APPLE BENCE BİR HAPİSHANE GİBİ

Hocam şuan elimde sadece ipad mini yok geçen sene çıkan galaxy tab serisinden de ürün var.İkisini karşılaştırdığımda bana ipad mini daha akıcı gibi geliyor.Bana kalırsa her şey donanım değil gün sonunda ben memnun kaldıysam yeterlidir.Ben açıkçası kişiselleştirme ile uğraşmak istemiyorum.Benim için kapalı kaynak olsun ama akıcı olsun yeter.Tabi herkesin kullanım şekli ve ihtiyaçları farklı bugün biraz kötü bir gün geçirdim yanlış bir davranışım olduysa özür dilerim.

Sinirlenmedim sakin olun ama siz bende tab serisi var diyorsunuz biz diyoruz note aralarında dağlar kadar fark var ve androidde akıcıdır android hem akıcı hem işlevsel hemde özelleştirebileceğiniz bir işletim sistemidir ıphone bana uymuyor iyi akıcı güzel belki ama buetooth olmaması ve hafızasının genişletilememesi beni bozuyor bundan dolayı her zaman tercihim note tarafından olur ve yani samsungun çıkardığı son note serisi tabletini aşağlamanız beni çileden çıkarttı yani sizin yorumlarınızı okuyanlar note 8 tamamen fiyasko olmuş en kötü tablet olarak algılayacaklar ben note8 kullanıcısı olarak note 8 sizi pişman etmez diyorum ve ıphone yerinede her zaman note 8'i öneriyorum çünkü olay hafızada bitiyor bluetooth'a göz yumsak bile hafıza dolu yazısı ekrana gelince olay bitiyor bundan dolayı note 8'i tercih ediyorum apple ile her alanda her yönde ona artısı olduğunu düşünüyorum

• arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ben ıpad mini alıp almamakta kararsızım aslında ben bir gün içinde cihazımdan şunları beklerim iyi bir internet hızı ve deneyimi, kitap dergi çok ukurum pdf lerde başarılı bir cihaz, kamerada önemlidir benim için bakarım güzel görüntü deniz kenarındayım auto focusla çekmek isterim bir diğeri de pilin 1 günü çıkarması....

farkındaym ki bunları bir telefon yapamaz en azından pil götürmez düşündüm ve tüm bu dediklerimi ıpad mini yapar mı diye düşündüm sizlere sormak istedim....

bir sorumda ipad mini güncelleme almayınca yok çöp olur yok şu olur bu olur diyorlar ben pek ıos tan anlamıyorum yani güncelleme gelmedi diyelim miniye ben app storeda ki uygulamaları açamayacak mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amapola

quote:

Orijinalden alıntı: SqrT1903

@CemALACA81 teşekkür ederim bilgi için...

bir şey daha sormak istiyorum, Suudi arabistandan tablet getirtmeyi düşünüyorum şu sıralar ve oranın güvenilir mağazalarından biri olan(araştırmalarım sonucunda ögrendiğim) jarir bookstore mağzasında
    16 gb 3g wifi ve ARAMA ÖZELLİĞİ bulunan modeli var, ve fiyatı 1899 SAR yaklaşık 950 tl ye denk geliyor...

fiyatı arttıran etken sanırım ARAMA ÖZELLİĞİ... Türkiyedeki modellerde bu özellik yok... ben bu modeli buraya getirsem arama özelliğini kullanabilirmiyim ?

çünkü bu fiyat olur ve özelliği kullanamassam getirmenin bir manası yok türkiyede aynı fiyata denk geliyor...
    Şİmdiden teşekkürler

aldınız mı suudi arabistan'dan? aldıysanız memnun musunuz? ben de düşünüyorum.
    bir de bu "arama özelliği" dediğiniz nedir tam olarak?

evet aldırdım ama 10.1 aldırdım , şehir dışında (yaz okulunda :)) oldugum için şuan kardeşim kullanıyor gayet memnunlar...tek sorunu şart aleti sorunu onuda orjinal şarj aleti alıp hallediliyor...

arama özelliği şöyle oluyor, normalde türkiyede satılan note lerde arama özelliği yok sadece 3g var, arabistandan gelen modelde ise sim kartınızı takıp aynı zamanda normal telefondaki gibi arama özelliği de gelmiş oluyor...bu ürünün bir artısı... note 10.1 i 1000 tl ye aldırdım 2 hafta önce

• Merhaba.
    Daha yeni Samsung Galaxy Note 8.0 (GTN5105) aldım Turkcell kontrat ile. Uzun zamandır tablet istiyordum ve Samsung'a karşı bir antipatim var. Galaxy Note 1 vardı bende telefon olarak. Malzeme kalitesi konusunda memnun değildim. Neyse. Note 8.0'ı gördüm, ulan dedim, neyse dedim, sonunda aldım. Öyle ya da böyle, istenilen özellikleri koyan bir Samsung var yine... (Yine de sevmiyorum :) Ekran, pil, donanım olarak bu cihazdan çok memnun kaldığımı belirtmeliyim. IOS tecrübemin de olduğunu belirteyim. Ipad Mini'yi incelediğimde beğenmedim. Bu cihaz her şekilde daha iyi geldi. Yakın zamanda bir inceleme yazacağım ve sayfa bağlantısını buraya eklerim. Size tavsiyem, ikisini de incelemeniz, hem internette, hem mağazada, sonra da hangisinin size daha çok hitap ettiğine karar verip almanızdır. İki cihaz da sizi memnun edecektir sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanyilmaz

Merhaba.
    Daha yeni Samsung Galaxy Note 8.0 (GTN5105) aldım Turkcell kontrat ile. Uzun zamandır tablet istiyordum ve Samsung'a karşı bir antipatim var. Galaxy Note 1 vardı bende telefon olarak. Malzeme kalitesi konusunda memnun değildim. Neyse. Note 8.0'ı gördüm, ulan dedim, neyse dedim, sonunda aldım. Öyle ya da böyle, istenilen özellikleri koyan bir Samsung var yine... (Yine de sevmiyorum :) Ekran, pil, donanım olarak bu cihazdan çok memnun kaldığımı belirtmeliyim. IOS tecrübemin de olduğunu belirteyim. Ipad Mini'yi incelediğimde beğenmedim. Bu cihaz her şekilde daha iyi geldi. Yakın zamanda bir inceleme yazacağım ve sayfa bağlantısını buraya eklerim. Size tavsiyem, ikisini de incelemeniz, hem internette, hem mağazada, sonra da hangisinin size daha çok hitap ettiğine karar verip almanızdır. İki cihaz da sizi memnun edecektir sonuçta.

Ipad miniyi neden begenmediniz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Note 8.0 2 gb ram, 1.6 ghz 4 çekirdek işlemci bu cihaz kıyaslanırsa ancak nexus 7 2013 le kıyaslanır canavar gibi bir cihaz tablette android bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanyilmaz

Merhaba.

incelemenizi bekliyorum hocam

• Ipad mini'yi ekranında dolayı beğenmedim dürüst olmak gerekirse, bir de ios işletim sistemi android sonrası kötü geliyor bana, tabi zevk meselesi bu tamamen.. İncelemeyi yazıyorum ve buraya linki koyuyorum arkadaşlar.
  • samsung un tüm ürünleri uzun vadede kasma sorunu yaratır. Androidi kendine göre şekilendirmesi felan gereksiz cpu kullanımına sebep olur. kesintisiz internete bakacağım arada bir oyun oynarım diyorsan kesinlikle ı pad mini derim.
  • Dostlar, buyrun, Note 8.0 incelemem; yorgun kafayla da olsa elimden geldiğince yazmaya çalıştım, zamanla ekleyeceğim de;http://forum.donanimhaber.com/m_80289411/f_//tm.htm#80289411 Saygılarımla...
  • arkadaşlar kliksada note 8.0 799a inmiş site güvenilir midir?http://www.kliksa.com/urun/samsung-n5110-galaxy-note-8-0-white-tablet/901805687?ref=akakce&v=1.92.6
  • Endoplazmikbirredikulum kullanıcısına yanıt
    Site güvenilir. Ama tabi her site kadar. Biz iki adet laptop aldık, bir tanesinin klavyesinde bir tuşu çıkık geldi, yazdık ettik, ilgi yok, şikayet sitelerine bir yazdık, amanın! :) İlgilendiler. Teknosa'nın sitesi orası da.
  • kaanyilmaz K kullanıcısına yanıt
    ben zaten tab 3 8.0 almak istiyorum ama siteyi araştırdım bayağı sorunları varmış tab 3 8.0 hakkında ne düşünüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmikbirredikulum

ben zaten tab 3 8.0 almak istiyorum ama siteyi araştırdım bayağı sorunları varmış tab 3 8.0 hakkında ne düşünüyorsunuz

ipad mini al
  • Endoplazmikbirredikulum kullanıcısına yanıt
    Açıkçası Tab 3'ü incelemedim bile. Çevrenizde kullanan birini görürseniz, bence sorunlarını ona sorun, sonuçta internette her cihazın altından girip üstünden çıkıyorlar, kullanmayanlar bile!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kungfukid

quote:

ipad mini al

hocam ilk apple ürünüm olucak alırsam oyunları paralı deniliyor ben genellikle de oyun oynamak için alıyorum kredi kartı felan kullanmak istemiyorum bide dizimaga girmiyor deniliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikbirredikulum -- 28 Ağustos 2013; 12:59:33 >

• Yahu siz neden bahsediyorsunuz ya 1 aydır note 8.0 var kardeşim bir kere web yüklenme hızı ve zoom moom bunları geçeceksin aralarında 1 saniye gibi bişey var yüklenmede 1 saniye geç yüklense sayfa 1 saniye geç zoonlasan ne olacak sanki kıyametmi kopacak ben şimdi buraya uzunca yazmak istemiyorum profilime gir orada en son açtığım konuya tıkla herşeyin vevabı orada note 8.0 her türlü alıyor SDNDE bir ipad mini incelemesi vardı oradan bak tolga abi diyoki internette 9 sekmeden fazla açınca ramın verdiği dez avantajla sayfalar kasmaya zoomlar kasmaya başlıyo diyo zaten 512 mb ram bu devirde hiç bir şeye yetmez ve ipad miniyi oyun için alacaksanda 16 değil 32 gb alman lazım yoksa yeterli olmuyor ve 32gblik versiyonu note 8.0dan çok daha pahalı benim tavsiyem note 8.0 alman hem üstün bir multimedyası var hem s peni ve note 8.0 daha en az 4 yıl daha tüm oyunları çatır çatır oynatır elimdeki note 8.0n 16gb ama 64gblik micto sd taktım ve tam 50 tane büyüklü küçüklü oyun var sıfır kasma ekran parlaklığı ipad miniden daha parlak ipad mini ekranı zaten retina değil alıcaksan ipad mini değil note 8.0 al note 8.0 samsungun elinde ne varsa koydüğu bir tablet ve nasıl bir fiyaskoyla bir kralı karşılaştırir sınız note 8.0 ipad 4 le bile kapışsa onuda alır ipad mini ve ya ipad 4 note 8.0'ın eline su bile dökemez ipad 4ün donanımında sadece tek üstün bastığı yan note 8.0a grafik işlemcisi ondan başka fark atamaz ne kadar apple stabil bir işletim sistemide olsa bu stabiliteyle bile ipad 4 nereye kadar dayanacak 1gb ram ve çift çekirdekle nereye kadar devam edebilecek şu an en kötü çin tabletlerinde bile 4 çekirdek varken anlıyacağınız apple verildiği parayı haketmeyen bir marka ipad 3 ile 4 arasında bir işlemci farkı birde ön kamera ďeğişmiş apple çok değişiklik yapmıyor elindekini geliştiriyor sadece ama samsung cihazında elinde ne kadar yeni şey varsa kullanıyor ve uygun fiyata satıyor şu an alınabilecek en iyi tablet note 8.0

• quote:

quote:

quote:

ipad mini al

hocam ilk apple ürünüm olucak alırsam oyunları paralı deniliyor ben genellikle de oyun oynamak için alıyorum kredi kartı felan kullanmak istemiyorum bide dizimaga girmiyor deniliyor

ben 25pp den beleş indiriyorum her oyunumu
    ayrıca apple ürünleri çok stabildir hiç kasmaz

• quote:

Yahu siz neden bahsediyorsunuz ya 1 aydır note 8.0 var kardeşim bir kere web yüklenme hızı ve zoom moom bunları geçeceksin aralarında 1 saniye gibi bişey var yüklenmede 1 saniye geç yüklense sayfa 1 saniye geç zoonlasan ne olacak sanki kıyametmi kopacak ben şimdi buraya uzunca yazmak istemiyorum profilime gir orada en son açtığım konuya tıkla herşeyin vevabı orada note 8.0 her türlü alıyor SDNDE bir ipad mini incelemesi vardı oradan bak tolga abi diyoki internette 9 sekmeden fazla açınca ramın verdiği dez avantajla sayfalar kasmaya zoomlar kasmaya başlıyo diyo zaten 512 mb ram bu devirde hiç bir şeye yetmez ve ipad miniyi oyun için alacaksanda 16 değil 32 gb alman lazım yoksa yeterli olmuyor ve 32gblik versiyonu note 8.0dan çok daha pahalı benim tavsiyem note 8.0 alman hem üstün bir multimedyası var hem s peni ve note 8.0 daha en az 4 yıl daha tüm oyunları çatır çatır oynatır elimdeki note 8.0n 16gb ama 64gblik micto sd taktım ve tam 50 tane büyüklü küçüklü oyun var sıfır kasma ekran parlaklığı ipad miniden daha parlak ipad mini ekranı zaten retina değil alıcaksan ipad mini değil note 8.0 al note 8.0 samsungun elinde ne varsa koydüğu bir tablet ve nasıl bir fiyaskoyla bir kralı karşılaştırir sınız note 8.0 ipad 4 le bile kapışsa onuda alır ipad mini ve ya ipad 4 note 8.0'ın eline su bile dökemez ipad 4ün donanımında sadece tek üstün bastığı yan note 8.0a grafik işlemcisi ondan başka fark atamaz ne kadar apple stabil bir işletim sistemide olsa bu stabiliteyle bile ipad 4 nereye kadar dayanacak 1gb ram ve çift çekirdekle nereye kadar devam edebilecek şu an en kötü çin tabletlerinde bile 4 çekirdek varken anlıyacağınız apple verildiği parayı haketmeyen bir marka ipad 3 ile 4 arasında bir işlemci farkı birde ön kamera ďeğişmiş apple çok değişiklik yapmıyor elindekini geliştiriyor sadece ama samsung cihazında elinde ne kadar yeni şey varsa kullanıyor ve uygun fiyata satıyor şu an alınabilecek en iyi tablet note 8.0

Siz hic ipad mini yada ipad 4 kullandiniz mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

ipad mini al

ben 25pp den beleş indiriyorum her oyunumu
    ayrıca apple ürünleri çok stabildir hiç kasmaz

25pp demek jailbreak mı ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.