Şimdi Ara

Likecard ile sanal alışverişlerde 100TL ve üzerine 10TL worldpuan - Süresiz Kampanya - (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
21
Favori
39.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: plumbium1

Yeğen'in başka kendi asıl kartı varsa gelirx4 hikayesinden çıkmayabilir. Dikkat...

Yeğenin hicbir kredi karti yok banka hesabi bile 2 swne evvel bursa aldigi icin acilmisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziraat posundan yurt ödemesi yapınca da verir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

ziraat posundan yurt ödemesi yapınca da verir mi acaba?

Online yapmanız gerek eğer fiziksel pos ile yaparsanız olmaz. Sanal Pos ile işlem yapmanız gerek. İlk çıktığında vergi ödemelerinden bile worldpuan kazanmıştık.
  • Arkadaşlar Dikkat! Kampanya şartlarına yeni bilgiler eklenmiş!

Like Card ile yapılan her 75 TL ve üzerindeki sanal alışverişlerde, %10 worldpuan kazanılacaktır. Maksimum, 15 TL değerinde worldpuan kazanılabilecektir.

Bu kampanya, "kuyumculuk&döviz", otomatik fatura, vergi, sigorta, "fatura" ödemelerinde ve mail order işlemlerde geçerli değildir. Yeni eklenen şartları tırnak içinde gösterdim lütfen dikkat edelim.
  • mgokhan90 kullanıcısına yanıt
    Hangi tarihten itibaren geçerli? Geçen ay 200 TL fatura ödedim
  • 1 ağustosta yaptığım 229 tl alışverişten 15 tl worldpuan kazanmam gerekiyor fakat ayın 11i oldu gelen giden yok.
    Ne zaman yüklenir arkadaşlar geciktiği oluyor mu böyle ?
  • sicco kullanıcısına yanıt
    Ağustosta yaptığınız alışverişin puanını eylülde alırsınız.

Temmuzda yaptığım alışverişin puanı henüz yatmadı bana da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

Teşekkür ederim. Her ayın 8inde yatacak 8i haftasonuna denk gelmesi durumunda sonraki iş günü yatacak yazmışlar siteye.
    Temmuzda yaptığınız alışverişin 8 ağustosta yatması gerekmez miydi cuma günüydü 8 ağustos neden hala yatmadı kafalarına göre mi yatırıyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicco

quote:

Teşekkür ederim. Her ayın 8inde yatacak 8i haftasonuna denk gelmesi durumunda sonraki iş günü yatacak yazmışlar siteye.
    Temmuzda yaptığınız alışverişin 8 ağustosta yatması gerekmez miydi cuma günüydü 8 ağustos neden hala yatmadı kafalarına göre mi yatırıyorlar ?

Ben de anlamış değilim normalde herhangi bir gecikme olmazdı tatil günleri haricinde bu ay bekletti, yarına yatar umarım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sicco

quote:

Ben de anlamış değilim normalde herhangi bir gecikme olmazdı tatil günleri haricinde bu ay bekletti, yarına yatar umarım.

Vakıfbank'ın işleyişi çok ağır galiba umarım bir an önce yatar puanlarımız

• Benim 22 Haziran'da yaptığım alışveriş'in puanı bile hala yatmadı. Arayıp şikayet ettim tamam dediler hala gelen giden yok. Ağustos başı doğum günü haftamda da kazanmam gereken puanlar hala yatmadı.
  • Bu ayın puanı yüklenen var mı?
  • geçen sene ağustostan itibaren kartımı kullanıyorum, 161 lira birikmiş şuana kadar demek ki er ya da geç bu adamlar paraları yatırıyorlar
    Ben hiç takip etmiyorum, harcama yaptığım ay sayısını biliyorum 6 ayda bir puan miktarına bakmak yeterli oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köroğlu06

Hangi tarihten itibaren geçerli? Geçen ay 200 TL fatura ödedim

Ben Haziran'da fatura ödemesi yaptım onu bile yatırmamışlardı şikayet ettim fatura ödemelerinde geçerli değildir diye mesaj geldi.
  • Bende başvurdum onaylanmış gelicek sigortam felan yok öğrenciyim 500 tl üstü limit olur mu sizce ?
  • World puanlar hangi sitelerde kullanılıyor bilen arkadaşlar yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: o_delibas

World puanlar hangi sitelerde kullanılıyor bilen arkadaşlar yazabilir mi?

Sorunun cevabı içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_56889740/tm.htm linkteki konuyu takip edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

Orijinalden alıntı: o_delibas

World puanlar hangi sitelerde kullanılıyor bilen arkadaşlar yazabilir mi?

Sorunun cevabı içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_56889740/tm.htm linkteki konuyu takip edebilirsiniz.

Oraya da baktım fakat bilgiler güncel olmadığı için buraya yazdım

• o_delibas kullanıcısına yanıt
    prensip olarak seyahat hattında kullanıyoruz 3 kat değerli olarak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni başvuru yaptım arkadaşlar. Referans kodu felan verdi en sonunda. Yanlız siteye girip tckn mi sorgulatınca böyle başvuru bulunamadı diyor. Bu sorun ilerliyen günlerde düzeliyormu?

Edit : Sorun Düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismai1 -- 20 Ağustos 2014; 18:21:27 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.