Şimdi Ara

Likecard ile sanal alışverişlerde 100TL ve üzerine 10TL worldpuan - Süresiz Kampanya - (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
21
Favori
39.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam her geçen gün şartları zorlaştırıyorlar WEB yazın 6635 e gönderin 150 tl yi geçin diyorlar hepsini yapıyoruz yine puan yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

hocam her geçen gün şartları zorlaştırıyorlar WEB yazın 6635 e gönderin 150 tl yi geçin diyorlar hepsini yapıyoruz yine puan yok...

Ya zaten çıkıcam az kaldı. Hele bir aidat koysunlar direk çıkarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

Orijinalden alıntı: onurk05

145 liralık sanal alışveriş yaptım ne zamana puan yatar

Ne zaman yaptınız alışverişi? Geçen ayın yarısından beri alt limit 150 TL olarak uygulanıyor.

Ekim 15 ten beri mi hocam simdi ben ekimde 150 liradan daha fazla alışveriş yaptım ama 30 ekimdi heralde mesaj fln da atmadim gelmez mi yani puanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurk05

145 liralık sanal alışveriş yaptım ne zamana puan yatar

Ne zaman yaptınız alışverişi? Geçen ayın yarısından beri alt limit 150 TL olarak uygulanıyor.

Ekim 15 ten beri mi hocam simdi ben ekimde 150 liradan daha fazla alışveriş yaptım ama 30 ekimdi heralde mesaj fln da atmadim gelmez mi yani puanlar

Alışverişi 30 Ekim'de yaptıysanız o zamanlar sms şartı vardı :( Büyük ihtimal puanlarınız yüklenmez :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

@balık61 Likecard için şuanda kart ücreti kesilmesi söz konusu değil.

Genel bilgilendirme: Arkadaşlar yeni sistemle birlikte gelen mesaj gönderme şartı hakkında yeni bilgi var!
    Mesajı ay içerisinde göndermeniz yeterli, yani mesajın alışverişten önce yada sonra gönderilmesi gibi bir şartı yok! Harcama yaptığınız ay içerisinde mesaj atılması yeterli.

Mesajlar paralı mı bu arada?
    Mesaj paketim olsa da para mı gidiyor?

Mesajlar paralı en çok Turkcell kesiyor 65 kr. alıyor o da.. Henüz Vakıfbank için sms paketinden giden bir numara bulamadık. 0532 752 6635 yada 0535 752 6635 i deneyin isterseniz. Eğer mesaj paketinden düşerse artık bizde bu numaralardan yollarız.

0532li numaradan sistemde tanımsız mesajı geldi diğerinden herhangi bir cevap gelmedi.

geçen ay ki puanlar hala yüklenmedi yüklenen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 9008

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

@balık61 Likecard için şuanda kart ücreti kesilmesi söz konusu değil.

Genel bilgilendirme: Arkadaşlar yeni sistemle birlikte gelen mesaj gönderme şartı hakkında yeni bilgi var!
    Mesajı ay içerisinde göndermeniz yeterli, yani mesajın alışverişten önce yada sonra gönderilmesi gibi bir şartı yok! Harcama yaptığınız ay içerisinde mesaj atılması yeterli.

Mesajlar paralı mı bu arada?
    Mesaj paketim olsa da para mı gidiyor?

Mesajlar paralı en çok Turkcell kesiyor 65 kr. alıyor o da.. Henüz Vakıfbank için sms paketinden giden bir numara bulamadık. 0532 752 6635 yada 0535 752 6635 i deneyin isterseniz. Eğer mesaj paketinden düşerse artık bizde bu numaralardan yollarız.

0532li numaradan sistemde tanımsız mesajı geldi diğerinden herhangi bir cevap gelmedi.

geçen ay ki puanlar hala yüklenmedi yüklenen var mı?

Ekim ayının puanı yüklendi bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bekliyorum halen yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Köroğlu06

Bende bekliyorum halen yok

Benim yatmış

• Arkadaslar 2 kasim tarihinde yaptigim alisverisin puanini normalde 8 kasimda mi yuklenir 8 araliktami karti yeni aldim ilk alisverisimdi ondan bilmiyorum bence 8 kasimda yüklenmesi lazim ondan Puan yüklenmedi diye vakıfbanki aradim mesaj gönderdim katilim kabul edildi demesine ragmen vakıfbank mesajiniz bizde gözükmüyor dedi kayit olusturdu acaba sistemsel bi hata mi belki kimsenin mesaji gözükmuyordur bankada kasim ayinda alisveris yapip puani yüklenen varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01virüs01 -- 25 Kasım 2014; 10:36:28 >
  • Arkadaslar likecardin sitesinde

Like Card ile yapılan her 150 TL ve üzerindeki sanal alışverişlerde, “WEB” yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini 6635 e gönderen %10 worldpuan kazanacaktır. Maksimum, 15 TL değerinde worldpuan kazanılabilecektir

Demis bir ben burdan tek alisveriste en fazla 15 tl puan verir diye anliyorum bir ayda birden fazla 15 tl puan kazanabilirmiyiz deneyen varmi vakifbankin likecard hakkindaki açıklamalari hiçnet degil ben tek seferde 333 liralik alisveris yaptim onada 200likepuan yüklemisler sitede böyle bişey yazmiyor 333 likepuan yüklemesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: 01virüs01

Arkadaslar 2 kasim tarihinde yaptigim alisverisin puanini normalde 8 kasimda mi yuklenir 8 araliktami karti yeni aldim ilk alisverisimdi ondan bilmiyorum bence 8 kasimda yüklenmesi lazim ondan Puan yüklenmedi diye vakıfbanki aradim mesaj gönderdim katilim kabul edildi demesine ragmen vakıfbank mesajiniz bizde gözükmüyor dedi kayit olusturdu acaba sistemsel bi hata mi belki kimsenin mesaji gözükmuyordur bankada kasim ayinda alisveris yapip puani yüklenen varmi?

Bir takvim ayında yapılan alışverişler diğer takvim ayında yükleniyor. Bir takvim ayında en fazla 15 TL Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Eğer Aralık'ın ilk 15 günü puanınız yatmazsa tekrar Vakıfbank'a şikayette bulunun.
    Ayrıca Likecard için Likepuan larınız er yada geç hesabınıza yansır. Zaten Likepuan dediğimiz pek bir işe yaramıyor.

Benimde Ekim'de yaptığım bir alışverişten worldpuan vermemişlerdi, şikayet yazısı gönderdim bugün mesaj geldi worldpuanınız yüklenmiştir diye.

• PBM yüklemelerinde puan kazanımı oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

PBM yüklemelerinde puan kazanımı oluyor mu?

PaybyMe Kart yüklemelerinde de geçerlidir. Geçerli olmaması için hiçbir sebep yok!
  • 1 Ekim 2014 tarhinde 151 liralık sanal alışveriş yaptığım için 15 lira puan yüklemesi gereken Vakıfbank, mesajla başvuruda bulunmadığım için puanımı yüklemedi.
    60 gün TBB hakem heyetine başvura bilirsiniz diye mesaj attı.
    Sms ile başvuru koşulu 15 Ekim'den itibaren geçerli değilmiydi?
  • normal vakıfworld kart sahibiyim. Likecard için 2 sefer başvurdum ikisinde de platinium kart gönderdiler. İkisini de arayarak iptal ettirdim geldiği gibi. Ancak son birkaç haftadır telefonuma vakıfbanktan 'Like kartınızda şu kadar puan birikmiş, bunlarla likecard sitesindeki çekilişe katılabilirsiniz diyor.' Puanlarda her seferinde biraz daha artmış oluyor. Nedir bunun hikmeti??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köroğlu06

1 Ekim 2014 tarhinde 151 liralık sanal alışveriş yaptığım için 15 lira puan yüklemesi gereken Vakıfbank, mesajla başvuruda bulunmadığım için puanımı yüklemedi.
    60 gün TBB hakem heyetine başvura bilirsiniz diye mesaj attı.
    Sms ile başvuru koşulu 15 Ekim'den itibaren geçerli değilmiydi?

Alışveriş yaptığım tarihte kampanyada sms şartı yoktu diye şikayet yazarsanız büyük ihtimalle worldpuanınız yüklenir.
  • Bugün doğum günüm dün öğlen alışveriş yaptım puan yüklenir herhalde birde öbür kampanya ile birleşirse harika olur.
  • Amazondan dolar üzeri yapılan alışverişlerde geçerli mi? Tlye çevirince 150 tlyi geçiyor olması yeterli oluyor mu?
  • normal world kmpanyalarına da katılıyor değil mi ek olarak 15 tl de kazanabiliyoruz world üye işyeri olmadan
  • @aeigis41 Yurtdışı alışverişlerde geçerli olup olmadığı hakkında bilgim yok! Ana sayfada varsa daha önceden alışveriş yapmış arkadaşlar bilgi vermiştir. Şuan hatırlamıyorum.

@seyffullah Normal World kampanyalarından faydalanabiliyorsunuz tabiki de, ek olarak online alışverişlerde World üye işyeri şartı olmadan sadece sms ve 150 TL alt limit şartı ile 15 TL Worldpuan kazanılabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.