Şimdi Ara

Samsung SideSync video inceleme 'Akıllı telefonu ve bilgisayarı birlikte kullanın'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un SideSync adını verdiği yeni özellik ile akıllı telefon ve bilgisayarları bir arada kullanabilmek, örneğin bilgisayarın klavye-fare-touchpad özellikleri ile telefonu kontrol etmek ya da telefonun ekranını bilgisayara taşıyarak, bir yandan çalışırken diğer taraftan telefonu takip edebilmek mümkün. Bu teknolojinin hangi koşullarda çalıştığı, kullanmak için neler gerektiği, örnekleriyle açıkladığımız video incelememizde. 

• ve hala s4 incelemesi gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknoloji gelişiyor be. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaleturk -- 7 Temmuz 2013; 23:54:41 >
  • Bu konuda bir hayli geç kalmışlar. Nedenini merak edenler Lg one-screen phone yazılımına bakabilir, samsung sanırım bu sefer birebir alıp kopyalamış.

Ayrıca one screen phone da usb ye ek olarak bluetooth ve wifi üzerinden iki cihaz birbirine bağlanabiliyor, samsung bu açıdan da geri kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quad core -- 8 Temmuz 2013; 12:22:20 >
  • Merhaba,

Galaxy S4 incelemesi üzerinde bir süredir çalışıyoruz. Bu hafta içerisinde yayında olacak, çeşitli nedenlerle inceleme geciktiği için detay konusuna büyük bir hassasiyetle yaklaşıyoruz, video yayına girdiğinde, en azından gecikme kısmını anlayışıla karşıyalayacağınızı düşünüyorum.

Lütfen incelemeyle ilgili başka yorumlar atarak, videonun kendi konusundan uzaklaşmayalım.

Teşekkür ederim.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

Merhaba,

Galaxy S4 incelemesi üzerinde bir süredir çalışıyoruz. Bu hafta içerisinde yayında olacak, çeşitli nedenlerle inceleme geciktiği için detay konusuna büyük bir hassasiyetle yaklaşıyoruz, video yayına girdiğinde, en azından gecikme kısmını anlayışıla karşıyalayacağınızı düşünüyorum.

Lütfen incelemeyle ilgili başka yorumlar atarak, videonun kendi konusundan uzaklaşmayalım.

Teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Mesut abi yayinlarda hep pazartesiye kadar karsilastirma videosuyla yayinda olucak diyor ama olmadi zaten siz yapana kadar 20-25 milyon satti

• LG'nin özelliği Samsung'un sunduğu çözüm kadar akıcı çalışmıyor malesef. Ayrıca Samsung'un dizüstü bilgisayar pazarındaki yaygınlığını arttıracağını düşünüyorum bu entegrasyon ile. Dileyen araştırabilir, SideSync çok verimli çalışıyor.

• Ne var yani bende iphone'um ile ızgara görünümünde fotoğraf çekebiliyorum :P :D ( Güç tuşu bozuk kapatamıyorum o da ayrı bir detay :D )

• her zaman bir şeyler eksik oluyor, burda eksikde sadece yeni nesil ativlerde çalışıyor olması :)

• 2.00-2.30uncu dakikalara dikkat. Nasıl bir sayfa değiştirme hızıdır o.

• s 4 sahibiyim geliştirici ayarlarına nasıl girebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: farazicosmos

s 4 sahibiyim geliştirici ayarlarına nasıl girebilirim

AyarlarDiğerCihaz HakkındaYapım numarasına 10-15 defa tıklayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

Merhaba, Galaxy S4 incelemesi üzerinde bir süredir çalışıyoruz. Bu hafta içerisinde yayında olacak, çeşitli nedenlerle inceleme geciktiği için detay konusuna büyük bir hassasiyetle yaklaşıyoruz, video yayına girdiğinde, en azından gecikme kısmını anlayışıla karşıyalayacağınızı düşünüyorum. Lütfen incelemeyle ilgili başka yorumlar atarak, videonun kendi konusundan uzaklaşmayalım. Teşekkür ederim. İyi forumlar.

Çeşitli nedenleri açıklayayım Mesut Abi'nin söylediği kadarıyla. Galaxy s4'ün reset problemi ve kameranın çalışmadığı yani kronik problemlerin olduğu bir sürümde kullanıp incelemişler telefonu. Samsung güncelleme yayınlamış. Bu güncellemede sorunlar düzeliyormuş o yüzden baştan incelemek zorunda kalımışlar. O yüzden gecikmiş güncelleme.Mesut abi öyle söyledi.

• ativbook 8 de kullanıyorum bu özelliği.
    cihazdaki en çok hoşuma giden özellik bu olmuştu.

Erdi Bey ativ book 8 incelemesi de gelecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 8 Temmuz 2013; 1:01:01 >
  • aklımda kalan 2 soru var
    1)10:20 kız kafa attımı ?
    2)5:12 çocuk topu yakalayabildimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxbymanxx -- 8 Temmuz 2013; 0:52:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

ativbook 8 de kullanıyorum bu özelliği.
    cihazdaki en çok hoşuma giden özellik bu olmuştu.

Herhangi bir bilgisayara yüklenecek Mobizen uygulaması ve telefonunuza yükleyeceğiniz app ile aynı özelliği kullanabilirsiniz. Hem de wifi baülantısı destekliyor.

Kalvye ve Mouse unuzu telfonda kullanmak istiyorsanız Share KM yükleyebilirisiniz. Hem Wifi hem USB hem de BT destekliyor.

Samsung resmen bunlardan çalmış. Bir de sadece Ativ Book larla sınırlamış. Yazık, ayıp....

Buyrun linkler:
    http://www.mobizen.com/en/
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rsupport.mvagent&hl=tr
    https://sites.google.com/site/droidskm/
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liveov.skm
  • telefona yazılımı kurdum da pc ye kuramadım nereden iniyor bu pc kısmı saatlerdir internette arıyorum hiç pc versiyonu yok deliye dönecem artık nerede lan bu pc kısmı

• quote:

Orijinalden alıntı: erci501

ativbook 8 de kullanıyorum bu özelliği. cihazdaki en çok hoşuma giden özellik bu olmuştu. Erdi Bey ativ book 8 incelemesi de gelecek mi?

zaten almissiniz ativbook 8 i. daha ne incelemesi istiyorsunuz :)

erdi bey, bu arkadasin ultrabookunu metheden bi video cekin de size zahmet, aldigina pisman olmadigini hissetsin. gönlü olsun. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: saylia

quote:

Orijinalden alıntı: erci501 ativbook 8 de kullanıyorum bu özelliği. cihazdaki en çok hoşuma giden özellik bu olmuştu. Erdi Bey ativ book 8 incelemesi de gelecek mi?
    zaten almissiniz ativbook 8 i. daha ne incelemesi istiyorsunuz :)erdi bey, bu arkadasin ultrabookunu metheden bi video cekin de size zahmet, aldigina pisman olmadigini hissetsin. gönlü olsun. :)

incelemeler benim gibi kullanıcılar için karar verme videoları değildir. Hobi gibi birşey desek yanlış olmaz herhalde. Zaman zaman eski telefonumun veya bazı satın aldığım cihazların hala tekrar tekrar inceleme videolarını izliyorum bu beni çokta mutlu ediyor. Bu sebepten arkadaşın beklentisini yadırgamıyorum, olaya bu açıdan bakarsanız eminim sizde hak vereceksiniz.

• top oynayan veledlerden biride gelip napıyon la burada diyecek diye bekledim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.