Şimdi Ara

Lord of The Rings STORE ve DAHASI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
50
Favori
25.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam size özelden ulasabilecegim bi face adresinizi alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saktan

Hocam size özelden ulasabilecegim bi face adresinizi alabilirmiyim

Şehir dışındaydım dün gece geldim, mail atmışsınız cevapladım.

Satışlar kaldığı yerden devam.
  • Güncel
  • Favorilerime ekledim hocam ileride alırsam haberdar ederim.
  • Güncel.
  • Merhaba hocam bir kaç sorum olacak.

1. Arwen kolyesini sevgililer günü için sevgilime almak istiyorum ama hangisini alsam bilemedim. 2 seçeneğinde fotoğrafı varsa özelden alabilir miyim?
    2. Ürünleri aynı gün içinde kargoya verebilir misiniz?
    3. Barahir yüzüğünün 16 numaralı olanı var mı? Varsa onunda evenstar gibi 2 ayrı modelinin yakından fotoğrafını atabilir misiniz?
  • Elimde stok yok, sipariş üzerine geliyor hocam. Ayrıyetten 16 numara dünya üzerinden yok maksimum 13'tür US ölçülerine göre.
  • Güncel

"HooMie" adlı arkadaşın Arwen kolyesi ve mücevher kutusu hafta başında geliyor, geldiğinde fotoğraflarını paylaşırım. Özellikle kutuyu merak eden arkadaşlar vardı, arwen kolye ile çok iyi bir ikili olacaklar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Elimde stok yok, sipariş üzerine geliyor hocam. Ayrıyetten 16 numara dünya üzerinden yok maksimum 13'tür US ölçülerine göre.

Hocam 16 nasıl yok? Ben gümüşçüye gidip parmağımın ölçüsünü aldırdım 16 numara çıktı. Parmaklarım küçük ve ince, internette bakıyorum barahir yüzüğü en az 19 numara en çok 25 numara falan var. 16 numara us ölçülerine göre neye denk geliyor biliyor musunuz?
  • Kuyumcunun hangi ölçüye göre ölçtüğünüde bilmek lazım.

http://www.betasilver.com/images/thumb/ringsi1.jpg Evde parmağına uyan bir yüzüğü monitöre yaklaştırarak şu tablodan ölçebilirsin, en doğru sonucu bu şekilde veriyor. Dar ve bol gelen varsa da olur ona göre 1 numara büyük veya küçük seçersin.
  • quote:

Kuyumcunun hangi ölçüye göre ölçtüğünüde bilmek lazım.

http://www.betasilver.com/images/thumb/ringsi1.jpg Evde parmağına uyan bir yüzüğü monitöre yaklaştırarak şu tablodan ölçebilirsin, en doğru sonucu bu şekilde veriyor. Dar ve bol gelen varsa da olur ona göre 1 numara büyük veya küçük seçersin.

Sanırım size 8 veya 9 tamda emin olamıyorum annemin yüzüklerini denedim Onlarda düz değil taşlı falan hep düzgün bakılmıyor. Kendi one ring'imi denedim bayağı boş yer kalıyor onu monitöre koydum size 12 çıktı. Keşke deneme şansım olsa ya, ya da olmazsa değiştirme falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Kuyumcunun hangi ölçüye göre ölçtüğünüde bilmek lazım.

Sanırım size 8 veya 9 tamda emin olamıyorum annemin yüzüklerini denedim Onlarda düz değil taşlı falan hep düzgün bakılmıyor. Kendi one ring'imi denedim bayağı boş yer kalıyor onu monitöre koydum size 12 çıktı. Keşke deneme şansım olsa ya, ya da olmazsa değiştirme falan.

9 numaradır büyük ihtimalle, benimde parmaklarım ince 9 numara falan oluyor ama tabi emin olmak lazım, alyans vs ile denersen daha kesin sonuç alırsın 12 çıkması biraz enteresan. :)

• hocam hala satışınız varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HippiAdam

hocam hala satışınız varmı

Evet devam ediyor.
  • 2 yıl falan daha devam etse de satışların üniversitede alsam :D bir de ilerde sırf bu tarz şeylerle dolu bir odam olsa ne güzel olur. O zamana fiyatlar 120ye falan dayanır gerçi. Neyse iyi satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CukAdam adlı arkadaşa Gümüş Arwen kolyesi, lotr kesesi,hediye kutusu ve gümüş temizleyici beziyle beraber ulaşmıştır. :)
  • 3 gün içerisinde 1 den fazla ürün alana güzel bir indirim yapacağım.
  • Güncel.
  • takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.