Şimdi Ara

Lord of The Rings STORE ve DAHASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
50
Favori
25.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipeTR

temiz ve hızlı aşışveriş oldu,
    resimleri aşağıda :D yanlız şunu söylemeliyim, yüzük güç yüzüğü gibi herkes gerçekten onu elde etmek istiyor :D

Lord of The Rings STORE ve DAHASI

snipe yüzük takmışın hayırlı olsn

• arbak adlı arkadaşa yarın

1 adet arwen kolye
    1 adet one ring
    1 adet 50x70 harita yolluyorum.

Güzel alışveriş oldu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

arbak adlı arkadaşa yarın

1 adet arwen kolye
    1 adet one ring

Sabırsızlıkla bekliyorum :) Parayı da yarın sabah-öğlen gibi atacağım inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arbak

quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

arbak adlı arkadaşa yarın

1 adet arwen kolye
    1 adet one ring

Sabırsızlıkla bekliyorum :) Parayı da yarın sabah-öğlen gibi atacağım inş.

Tamamdır. :)
  • smtcglr kullanıcısına yanıt
    aga kolyeyi kız kardeşime verdim. bana kızgındı biraz bir insanın yüzü salisede nasıl değişir görmüş oldum. böyle kolye felan takan bir insan değildir, gereksiz görür ama ne yalan söyliyim tepkisi aynen şuydu.
    -lan bu çok güzeeel...

yüzüğü ise yine yüzükler efendisi felsefesine aşina olan ve üniyi bu sene kazanan yiğenime hediye ettim oda aşık oldu,
    -üzerinde yazılar bilen var yeaaaa
  • Gençlere önce selam verelim, snipe smt daywalker

snipe'in aldığı yüzükten istiyorum bende. Yurtdışından getirtme imkanım da var, benim için öncelik hız. Boyut olarak da 10.5 ve 11 kabulumdur. Stok durumunu söylersen alışverişi yaparız
  • quote:

Orijinalden alıntı: C3RK3S

Gençlere önce selam verelim, snipe smt daywalker

snipe'in aldığı yüzükten istiyorum bende. Yurtdışından getirtme imkanım da var, benim için öncelik hız. Boyut olarak da 10.5 ve 11 kabulumdur. Stok durumunu söylersen alışverişi yaparız

11 numara bulunmakta hocam ama elimde yok. Getirebilirim istersen max 10 günde geliyor. arbak adlı arkadaşa 9 günde geldi.
  • Şöyle bi Anduril süper olurdu ama gümrük sıkıntıları malum. Türkiye içi de 1200Tl civarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke012

Şöyle bi Anduril süper olurdu ama gümrük sıkıntıları malum. Türkiye içi de 1200Tl civarı.

Gümrük sorunu olmasa getiririm aslında 400 lira civarı bir fiyata, 2 kilo ağırlığında.
  • Arwen kolyesi ve güç yüzüğünü bugün kargodan teslim aldım. Gerçekten çok güzeller :) . Arkadaş sağolsun zamanında kapora almadan bana güvendi ürünleri getirdi, ben ona güvendim parayı yolladım. Güzel ticaretti. Tavsiye ederim.

Haritam var birde o daha arkadaşa ulaşmamıştı. Onu da heyecanla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arbak -- 15 Ağustos 2013; 18:58:30 >
  • quote:

resimleri aşağıda :D yanlız şunu söylemeliyim, yüzük güç yüzüğü gibi herkes gerçekten onu elde etmek istiyor :D

süper miş hayrlı olsun bende alıcam 2 sinden paralanınca birazdaha inş unutmam ilanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapulcu penguen

quote:

süper miş hayrlı olsun bende alıcam 2 sinden paralanınca birazdaha inş unutmam ilanı

Beklerim hocam. :)

• 1 adet arwen kolye stokta bulunmakta. :)
  • takip
  • Elf broşunun yaklaşık boyutu ne kadar acaba? Bir de broşun neden zinciri var anlamadım?

Bir de yüzüğün siyah olanı mı dar olanı? Siyah olanın dışı da altın kaplama mı (siyah altın olur mu bilmiyorum açıkçası)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

Elf broşunun yaklaşık boyutu ne kadar acaba? Bir de broşun neden zinciri var anlamadım?

Bir de yüzüğün siyah olanı mı dar olanı? Siyah olanın dışı da altın kaplama mı (siyah altın olur mu bilmiyorum açıkçası)?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=JUYX8lRYNUQ&t=83

Boyutu bunun kadar hocam, aynısı. İsteyen zinciriyle boynuna takabilir onun için zinciri var. Siyah olan yüzük dar değil normal versiyon, altın kaplama değil tabiki ama yine tungsten.

• Haritamı bugün teslim aldım. Müthiş yahu Tavsiye ederim herkese.
  • Arwen kolyesi aldım arkadaştan baya güzel duruyo Arkadaş dediğim tutarı da beni kırmayıp kabul etti güzel bir alışveriş oldu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waspsich

Arwen kolyesi aldım arkadaştan baya güzel duruyo Arkadaş dediğim tutarı da beni kırmayıp kabul etti güzel bir alışveriş oldu :)

Eyvallah :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.