Şimdi Ara

YGS sohbet+paylaşım (2014ygs] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
31
Favori
41.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: There and Back Again

quote:

Orijinalden alıntı: Bilâl

quote:

Orijinalden alıntı: sabancıbilgisayar

Arkadaşlar bilalle antalya kemere gitmeye karar verdik. Yarın akşam gideceğiz insallah limak limra otel herkesi bekleriz. Kendinize iyi bakın

Keke zaten bı otobüs biletini alacağız oranın müdürü benim eniştem

o otele gittim yemekler odalar guzel ama cok kalabalik ve havuzlar kotu :-)

Evet kardesim yaz donemi oldugundan kalabalık oluyor ama oruç yüzünden biraz azalmıştır illaki

Havuza girmeyeceğiz ya deniz yakınında zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-145C79FAD -- 23 Temmuz 2013; 20:15:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi tatiller beyler kaç gün kalacaksınız? Derslerinizi ihmal etmeyin @Bilâl @sabancıbilgisayar

• beyler yazın çok abanmayın sene içine hevesiniz kaçmasın malum hızlı giden atın b... seyrek düşer demişler
  • KArdeşim dalga mı geçiyosunuz? Ben kimya yüzünden TM seçtim zaten. Ben o kadar saçma ders görmedim nasıl hepsi. Mezuna kaldım zaten biraz fende yapayım diyorum kimyanın hepsi diyonuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirariAdam

KArdeşim dalga mı geçiyosunuz? Ben kimya yüzünden TM seçtim zaten. Ben o kadar saçma ders görmedim nasıl hepsi. Mezuna kaldım zaten biraz fende yapayım diyorum kimyanın hepsi diyonuz

9 kimyası seni yerden yere vuracak kadar zor değil abartma. Al bi konu anlatımlı kitap otur çalış. 1 günde yarılarsın. Güvender falan konu anlatımı al zaten incecik bişey oluyolar. Al çöz hepsini dört dörtlük yapman da gerekmiyor ya 5-6 tane çözersin yeter. Organiğe falan bakmazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EllisNeptune

quote:

Orijinalden alıntı: FirariAdam

KArdeşim dalga mı geçiyosunuz? Ben kimya yüzünden TM seçtim zaten. Ben o kadar saçma ders görmedim nasıl hepsi. Mezuna kaldım zaten biraz fende yapayım diyorum kimyanın hepsi diyonuz

9 kimyası seni yerden yere vuracak kadar zor değil abartma. Al bi konu anlatımlı kitap otur çalış. 1 günde yarılarsın. Güvender falan konu anlatımı al zaten incecik bişey oluyolar. Al çöz hepsini dört dörtlük yapman da gerekmiyor ya 5-6 tane çözersin yeter. Organiğe falan bakmazsın.

9.sınıfta yemin ederim o derste saniyeleri sayıyordum ve sınıfta kimyadan geçen 3 kişi vardı hocamızda sevmezdi kimyayı ondan kimya fakiri olduk korkuttu hep gözümüzü ben hiç geçer not alamadım :D:D
  • FirariAdam kullanıcısına yanıt
    Hoca çok önemli işte :/ Korkutma gözünü yaparsın
  • Arkadaşlar günlük mü çalışıyorsunuz ? Günlük çalışıyorsanız kaç saat çalışıyorsunuz ? Hangi derse ağırlık veriyorsunuz ?

Kusura bakmayın bu bilgiler benim için önemli. Yani gaza gelmem için.
  • Tabii ki günlük başka nasıl olabilir ki :D Saatle değil konuya göre çalışıyorum. Günde en fazla 3 ders yetiştirebiliyorum.
  • Kenarlari ayna olan ucgen prizma yakinina konulan noktasal bir cismin en cok kac tane goruntusu olusur. Ucgen eskenar.

cevabini bilmiyorum bir arkadasim sordu. ben 15 buluyorum ama bir de siz bakin.
  • Bende gruba katılayım gündüz çalışıyorum ben. Yeni başladım ( geç kaldım galiba). Yarın sayı basamakları konusuna hem çalışıp hemde 153 sorusunu çözücem . Yapabilirsem herhalde iftara kadar tüm zamanım gider

• Tercihlerde açıklandı. Artık sıra bizde

• Inanmayacaksiniz ama rekorumu kirmis bulunmaktayim. Ygs guvender tr deneme 18 dk 2y 1 b

• gençler bir sorum olacaktı şimdi ygs fizik çalışıyorum hareket konularına geldim zorladı beni sizce bırakıp yeni konuya geceyim mi yani hareket konusunu dersane de halleder miyim ? ?

• Sakın bir konuyu halletmeden diğerine geçme.
  • dostum hareket konularında zorlanıyorum mesela yeni konudan kastım dersane açılana kadar elektrik manyetizma çalışayım onu demek istemiştim olmaz mi ?

• Ben olsam üstünde daha çok dururum tabi ama senin tercihin sen bilirsin.
  • yine de sağol dediklerini dikkate almaya çalışacağım bakalım nasıl olacak ??

• sosyal çalışıyor musunuz gençler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _güneş

sosyal çalışıyor musunuz gençler

Sosyale MF ci arkadaşalr dershanede aldıkları testleri çözsün yeter. Öyle oturup abartı sosyal çalışmayın.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.