YGS sohbet+paylaşım (2014ygs]
1224 Cevap26041 Görüntüleme41 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     8 [10] 12 13 14 15 16 17      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

198 Mesaj
12 Temmuz 2013; 2:44:43 

quote:

Orijinalden alıntı: miGma

144/13 olması lazım: http://sketchtoy.com/44966259

bende öyle bişey buldumda şıkları göremediğim için uzak geldi

edit : oymuş cevap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbold -- 12 Temmuz 2013; 2:44:56 >

129 Mesaj
12 Temmuz 2013; 2:58:04 

ben 2 saat uğraşıyorum 35-40 soru anca mat1 çözebiliyorum millet 300-500 soru yardırıyor kaç saat çalışıyorsunuz arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lockheed Martin -- 12 Temmuz 2013; 2:58:52 >

F-16 ile 50.000 Saat
161. Filo

101 Mesaj
12 Temmuz 2013; 3:08:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Bilâl

Bugün saat 7.15 gibi yattım ama değdi.

Biliyorsunuz dün 36 test ve 89 çıkmış soru çözmüştüm.

Bugün 46 test çözdüm ve kitap bitti :)

testler 5 soru falan mı

90 Mesaj
12 Temmuz 2013; 3:12:16 

quote:

Orijinalden alıntı: SkyWollker

Ust uste cok yazdim ama Benim kuzenim gecen sene girmisti iyide bir derece yapti bana hep kitap oku demisti ygsde turkcede cok zaman kaybettigini soylemisti simdi dusunuyorumda cok dogru soylemis var mi aranizda her gun kitap okuyan

haftada 1 kitap bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

173 Mesaj
12 Temmuz 2013; 3:22:45 

Arkadaşlar Kitaplarım şu şekilde ;

Matematik : Fem Smetri YGS-LYS , Körfez soru bankaları ygs-lys , güvender 3lü lys kitap seti , Final ygs-lys soru bankası.

Fizik ; Körfez YGS-LYS FİZİk1-2 Kitapları , Körfez soru bankası , Fem Smetri YGS Fizik
Biyoloji ; Delta yayınları özet biyoloji , Fem Smetri ygs biyoloji , Körfez lys biyoloji , körfez soru bankası
Kimya ; fem smetri ygs , körfez soru bankası , Delta yayınları özet kimya

Geometri ; Fem smetri geometri , Körfez soru bankası , final soru bankası , Fem Yayınları Beyaz kitap geometri , Öğretmen femsetleri

Ve bunlara ek olarak Fem dergilerim var ...

Elimdeki Kitaplar Bunlar bunların yanına başka ne alabilirim?

810 Mesaj
12 Temmuz 2013; 3:33:42 

Oha bu ne ya? Hayatimda 2 saatten fazla ders calistigimi hatirlamiyorum. Bir LYS zamani iste. Siz nasil yazin calisabiliyorsunuz anlamadim.

EGE Üniversitesi Tarih

802 Mesaj
12 Temmuz 2013; 4:33:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

Bugün uykum falan yok , kararlıyım 7-8'e kadar yolu var.

Hiç başlayasım gelmiyo ya

150 Mesaj
12 Temmuz 2013; 4:35:16 

paşa paşa telefonu bilgisayarı kenara koyacağım digiturk'u kapattıracağım arabayı garaja kapatacağım kafayı gömüp çalışacağım o iş olacak aga!!!!

1462 Mesaj
12 Temmuz 2013; 4:44:59 

Daha Fazla soru verin bana :/ kitap öneri alabilirim. Simetri karekök zafer pergel birey fem zambak a yayını eksen açı dışında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

136 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Ben Obi Wan Kenobi
12 Temmuz 2013; 8:28:09 

80 paragraf çözdüm coğrafyaya başlıyorum birazdan

603 Mesaj
12 Temmuz 2013; 12:15:32 

gece saat 12'de başlıyorum çalışmaya sahura kadar sonra sahurdan sonra bir daha oturuyorum 4 e 5 e kadar çalışıyorum sonra yatıyorum..

12 Mesaj
12 Temmuz 2013; 12:41:58 

Femin ygs lys lerinden niye uzak dur dedin ben de fizik kimyası var az çözdüm şimdilik ama iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu mesajda bahsedilenler: @gencmücahid

0 Mesaj
12 Temmuz 2013; 12:46:46 

quote:

Orijinalden alıntı: gencmücahid

Kitaplarda odtüden uzak durun. Sakın ha. Birde femin ygs lys birarada olan fizik kimya biyolojiden uzak durun derim

Fem neden nasilmis ki

7 Mesaj
12 Temmuz 2013; 13:39:27 

quote:

Orijinalden alıntı: PeopleCanFly

Hocam senin ilk seneydi değil mi?Baya verimli çalışıyorsun yav.Biz de böyle oluruz inşallah.

Evet hocam ilk sene
işi baştan sıkı tutmak lazım

•• Hedef ÇAPA TIP 2014 ••

7 Mesaj
12 Temmuz 2013; 13:41:34 

quote:

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

Hocam konuyu nerden calistiniz ? Matematij ve geometri disinda (fizigide idsre eder her ne kadar ygsde lys sorulari olsada) simetriyi sevemiyorum zor ve eksik bilgiler sanki.

Hocam önce güvendes sonra simetri çalıştım ben güzel oldu

7 Mesaj
12 Temmuz 2013; 13:43:53 

quote:

Orijinalden alıntı: 3D ne BANDIM

Hangi kitap o? YGS Kimya ama hangisi?

Yukarıda resimini paylaşmıştım

7 Mesaj
12 Temmuz 2013; 13:48:08 

quote:

Orijinalden alıntı: alpbor

testler 5 soru falan mı

Yok hacı 5 ten fazla

0 Mesaj
12 Temmuz 2013; 13:48:42 

[font="Courier New"][/font][font="Arial"]Arkadaşlar öncelikle merhaba.Uzun zamandır forumu takip ediyorum ama üyelik ancak şimdi kısmet oldu.
Aklıma takılan sorular var benim de, bu konuda bu hususta gerçekten çok iyi.

Ben de 2014 ygs'ye hazırlanıyorum. Oruçluyken gündüz çalışmak zor oluyor ama gece de çok fazla uykum geldiği için verimli olmadığını düşünüyorum ama gece, çalışmayı başarabilenler için gerçekten güzel bir saat. İstanbul'daki iyi Anadolu liselerinden birinde okuyorum. Çalışmaya, kendimi geliştirmeye gayret ediyorum ama şuan gerçekten zorlanıyorum. Sanırım stres ve panik unsurları beni çok etkiliyor. Çok yavaşmışım gibi geliyor. Şuana kadar fem simetri matematikten üç kitaptan birincisini bitirdim. İkinci kitap on iki konu. Ben beşinci konudayım. Fizik de baya ilerledim. Fem simetri ygs'de dört beş konu kaldı. Geometride simetride on birinci sınıf konularını tamamladım. Biyoloji üç dört konu özet çıkardım ve test çözdüm biraz. Kimyaya ise hiç başlamadım. Sayısal olduğum için tarih coğrafyaya başlamadım daha. Türkçe'ye ise en kısa zamanda başlamayı düşünüyorum. Sizce durumum nasıl? Önerileriniz nelerdir? Merak ediyorum. Bir de kimya ygs , ilk çalışmaya başlangıç için konuları güzel anlatan iyi bir konu anlatımlı kitap ve fizikte simetriden bitirdiğim konuları pekiştirebilmek adına iyi bir soru bankası tavsiyesi istiyorum sizlerden. LYS'ye de ne zaman başlayacağıma hala karar veremedim. Lütfen, yardımlarınızı bekliyorum.

HEDEF; Diş Hekimliği. Gönlümden geçen olur inşallah [/font]

74 Mesaj
12 Temmuz 2013; 14:14:14 

quote:

Orijinalden alıntı: coldplaying.

[font="Courier New"][/font][font="Arial"]Arkadaşlar öncelikle merhaba.Uzun zamandır forumu takip ediyorum ama üyelik ancak şimdi kısmet oldu.

Ben de 2014 ygs'ye hazırlanıyorum. Oruçluyken gündüz çalışmak zor oluyor ama gece de çok fazla uykum geldiği için verimli olmadığını düşünüyorum ama gece, çalışmayı başarabilenler için gerçekten güzel bir saat. İstanbul'daki iyi Anadolu liselerinden birinde okuyorum. Çalışmaya, kendimi geliştirmeye gayret ediyorum ama şuan gerçekten zorlanıyorum. Sanırım stres ve panik unsurları beni çok etkiliyor. Çok yavaşmışım gibi geliyor. Şuana kadar fem simetri matematikten üç kitaptan birincisini bitirdim. İkinci kitap on iki konu. Ben beşinci konudayım. Fizik de baya ilerledim. Fem simetri ygs'de dört beş konu kaldı. Geometride simetride on birinci sınıf konularını tamamladım. Biyoloji üç dört konu özet çıkardım ve test çözdüm biraz. Kimyaya ise hiç başlamadım. Sayısal olduğum için tarih coğrafyaya başlamadım daha. Türkçe'ye ise en kısa zamanda başlamayı düşünüyorum. Sizce durumum nasıl? Önerileriniz nelerdir? Merak ediyorum. Bir de kimya ygs , ilk çalışmaya başlangıç için konuları güzel anlatan iyi bir konu anlatımlı kitap ve fizikte simetriden bitirdiğim konuları pekiştirebilmek adına iyi bir soru bankası tavsiyesi istiyorum sizlerden. LYS'ye de ne zaman başlayacağıma hala karar veremedim. Lütfen, yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam LYS konuları çok fazla birinden tut başla derim ben.

18 Mesaj
12 Temmuz 2013; 14:18:08 

benide aranıza alın usta bende sizdenim tm yim bende gündüzleri sözel iftardan sonra matematik ygs gömülüyorum simetriden tarih coğrafya çok tatlı ilerliyor

0 Mesaj
12 Temmuz 2013; 14:26:24 

Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim oldukça stres yaptım bi türlü çalışmaya başlayamadım diye. Sayısalcıyım bi kısım çevrem ygs yi bi bitir derken bir kısmı da lysye bak ygs nasıl olsa bitecek diyor şu an tam olarak bir türlü başlayamadım kafam karmakarışık. Sizin planınız nedir yaz tatili içinde nasıl çalışma yapıyorsunuz arkadaşlar bir de kaynak olarak neleri kullanıyorsunuz?

9 Mesaj
12 Temmuz 2013; 14:50:48 

Beyler bende varım :)
Birkaç sorum olacak size dersanelerinizi söyler misiniz? benimki açı
birde özel ders almıyor musunuz? kimse bahsetmedi.

1462 Mesaj
12 Temmuz 2013; 15:01:49 

quote:

Orijinalden alıntı: piribarbaros

Beyler bende varım :)
Birkaç sorum olacak size dersanelerinizi söyler misiniz? benimki açı
birde özel ders almıyor musunuz? kimse bahsetmedi.

Özel butik dershane, sınıf 2 kişi hafta içi etüt yok direk bireysel var 10 ve üstü. Ayrıca özel mat fizik kimya alıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

288 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
özyeğinmimarlık
12 Temmuz 2013; 19:59:24 

Beyler su sorulari bi cozer misiniz?
0
0
0

4 Mesaj
12 Temmuz 2013; 22:07:48 

17!=17.16.....11 ...... 11 e bolumunden kalan 0 olur hocam

7 Mesaj
12 Temmuz 2013; 22:16:10 

Ygs coğrafya ve fiziğe başlamış bulunmaktayım.

Siz neler yapıyorsunuz?

0 Mesaj
12 Temmuz 2013; 22:21:27 

quote:

Orijinalden alıntı: PeopleCanFly

Hocam LYS konuları çok fazla birinden tut başla derim ben.

Haklısın LYS için bi yerden başlamak gerekiyor ama önce ramazanda YGS'yi iyice bir toparlayayım diyorum.Diğer konular hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
Arkadaşlar fikirlerinizi alabilirsem çok sevinirim :)

4 Mesaj
12 Temmuz 2013; 22:29:21 

Bence lys agirlikli gitmek gerekiyor ygs konularini nasilsa gorecegiz dersane acilinca benim bir biyolojide eksigim var fizik mat geo turkce calisiyorum ben fizik ve mat tan ozel ders aliyorum mat1 olarak ozel ders aliyorum insaalah bayrama kadar fizik mat1-2 kimya geo bitecek nasip olursa sonra hep soru cozecem lys agirlikli devam edecem ygs icin de deneme cozecem bi tek 9-10 biyoloji eksigim var onu da dersaneden gidecem benim yaptiklarim ve yapacaklarim bunlardir okudugunuz icin tesekkurler

102 Mesaj
12 Temmuz 2013; 22:33:34 

Güya Kimya'yı bitirecektik Neyse 12 konunun 6'sını bitirdim. Palme'den de soruları çözüyorum.

Karekök 1-2 yi karışık çözüyorum. (FEM Konu Anlatımlıdan çalışıp soruları çözüyorum).

Fizik için bir girişimim olmadı. Mühendislik düşünen biri için oldukça ironik

Biyolojiyi de şuan simetriden çalışıyorum.

Türkçe için de Güvender Konu Anlatımlıdan dilbilgisi çalışıyorum.

Kolay gelsin

4 Mesaj
12 Temmuz 2013; 22:37:58 

Arkadaslar sayisalcar olarak ygs tarih cografya gibi sozel derslere calismali miyiz??

4 Mesaj
12 Temmuz 2013; 22:40:34 

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Numara

0
0
0

9!/8!=9 olur kalan da 0 oldugu icin 9! İn 8! Tabanindaki karsiligi 90 olur hocam

4 Mesaj
12 Temmuz 2013; 22:45:59 

8!+9!=8!.10 diye yazabiliriz 3ve 5 carpani oldugu icin 15 e bolunur 7 ve 4 carpani oldugu icin 28 e de bolunur iki tane 3 ve 8 carpani oldugu icin 72 ye de bolunur 24 tu sanirim o da 6 ve 4 carpani oldugu icin o da bolunur ama 26 ya bolunmesi icin 13 carpani olmali 8!.10da 13 carpani olmadigina gore tam bolunmez

0 Mesaj
12 Temmuz 2013; 22:58:29 

quote:

Orijinalden alıntı: alpbor

testler 5 soru falan mı

NE kadar sürede çözdün ? O gayret nasıl geliyor anlatsana biraz

2015 YGS-LYS ADAYI
*Odyoloji
~Umutla beslenen hiç aç kalmaz .

1 Mesaj
12 Temmuz 2013; 22:59:11 

iki günde bir deneme olun arkadaşlar ygsyi bu kadar kasmayın.. sonra diceksiniz ki keşke ygsye çalıştığım kadar lys çalışsaydım benden söylemesi

Az kaldı.. Çok az..

4 Mesaj
12 Temmuz 2013; 23:10:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Iwanttobeadentist

iki günde bir deneme olun arkadaşlar ygsyi bu kadar kasmayın.. sonra diceksiniz ki keşke ygsye çalıştığım kadar lys çalışsaydım benden söylemesi

Aynen ben de oyle dusunuyorum ve lys agirlikli calisiyorum insaalah istedigimiz yerleri ve puanlari aliriz

288 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
özyeğinmimarlık
12 Temmuz 2013; 23:20:41 

quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

Aynen ben de oyle dusunuyorum ve lys agirlikli calisiyorum insaalah istedigimiz yerleri ve puanlari aliriz

Ya hocam hepiniz iyi söylüyor güzel söylüyorsunuzda. Misal ben:

9 ve 10 da kitap açmadım. 11. sınıfta dedim çalışıcam adam gibi matematik çalıştım. Bu senenin sorularını getir yapamam ama hayvan gibi çalışmadım. Şimdi diyorsunuz 2 günde bir deneme. Ben YGS denemesine girdiğimde 160 soruda 50 net yapıyorum. Neden? 9 ve 10 da çalışmadım. Ne 9-10 u 17 sene boyunca çalışmadım. Şimdi geleceğim için affedersiniz eşek gibi çalışmam gerekiyor. Ben 2 günde bir deneme olsam 50 net 50 net. Sınavda arttıramam ki bunu. Çözemediğim soruların üstüne gitmem gerekiyor. Üstüne gitmek benim için anlamıd konuyu öğrenmek çünkü bilmiyorum. Yani sizin dediğinizi temeli çok sağlam adam yapmalı. Ayrıca sınavın nasıl çıkacagini bilemeyiz ki. Belki YGS 2010 dan beri en zor YGS olacak. LYS 2010 dan beri en kolay LYS olacak. Sonra diyeceksiniz ki mesela keşke LYS ye çalıştığım kadar YGS ye çalışsaydım diye. Ben böyle düşünüyorum. İsteyen katılır. İsteyen katılmaz.

Bu arada sordugum soruları çözen arkadaş teşekkürler. Soruları çözdüm.

4 Mesaj
12 Temmuz 2013; 23:24:29 

quote:

9 ve 10 da kitap açmadım. 11. sınıfta dedim çalışıcam adam gibi matematik çalıştım. Bu senenin sorularını getir yapamam ama hayvan gibi çalışmadım. Şimdi diyorsunuz 2 günde bir deneme. Ben YGS denemesine girdiğimde 160 soruda 50 net yapıyorum. Neden? 9 ve 10 da çalışmadım. Ne 9-10 u 17 sene boyunca çalışmadım. Şimdi geleceğim için affedersiniz eşek gibi çalışmam gerekiyor. Ben 2 günde bir deneme olsam 50 net 50 net. Sınavda arttıramam ki bunu. Çözemediğim soruların üstüne gitmem gerekiyor. Üstüne gitmek benim için anlamıd konuyu öğrenmek çünkü bilmiyorum. Yani sizin dediğinizi temeli çok sağlam adam yapmalı. Ayrıca sınavın nasıl çıkacagini bilemeyiz ki. Belki YGS 2010 dan beri en zor YGS olacak. LYS 2010 dan beri en kolay LYS olacak. Sonra diyeceksiniz ki mesela keşke LYS ye çalıştığım kadar YGS ye çalışsaydım diye. Ben böyle düşünüyorum. İsteyen katılır. İsteyen katılmaz.

Tesekkurler bisi degil sorularin olursa cozmeye calisirim

119 Mesaj
12 Temmuz 2013; 23:56:17 

quote:

102 Mesaj
13 Temmuz 2013; 1:48:23 

Bunlar da benim yaz kitaplarım. Hepsi biticek
0

Edit: Elimde Zirvenin Tüm YGS Soru Bankaları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James Franco -- 16 Temmuz 2013; 15:08:10 >

63 Mesaj
13 Temmuz 2013; 2:04:14 

Mat1 5 test - 100 soru
Fizik 5 test - 53 soru
Biyoloji 5 test - 60 soru
Tarih - 1 konu - 2 test - 35 soru
Coğrafya - 1 konu - 6 test 73 soru

325 soru cozmusum cografya ve tarih konulari uzundu yavaslatti beni :-)

283 Mesaj
13 Temmuz 2013; 2:21:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Lockheed Martin

ben 2 saat uğraşıyorum 35-40 soru anca mat1 çözebiliyorum millet 300-500 soru yardırıyor kaç saat çalışıyorsunuz arkadaş

+1905. Nolacak durum bilmiyorum

Donanımhaber Hukukçular Platformu

Elf düğününde havaya ok sıkan maganda elf

119 Mesaj
13 Temmuz 2013; 3:58:29 

Arkadaşlar merhaba. Orucun başlangıç zamanı (yeme,içmenin kesilmesi) ezan olarak biliniyor. Fakat oruç İMSAK ile başlar.Bilmeyenler için paylaşmak istedim.

İmsak (takvim yapraklarındaki imsak vakti)

http://www.orucvakti.co...-ne-zaman-basliyor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_____can -- 13 Temmuz 2013; 4:13:25 >

802 Mesaj
13 Temmuz 2013; 4:17:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Bilâl

Ygs coğrafya ve fiziğe başlamış bulunmaktayım.

Siz neler yapıyorsunuz?

8 Mesaj
13 Temmuz 2013; 5:48:47 

quote:

Orijinalden alıntı: coldplaying.

Çalışma saatleri konusunda aynı sıkıntıya ben de düşmüştüm, gece verim alamadığımı düşünüyorum hem de uyku düzenimi fazlasıyla bozuyor. Bu nedenle sahurdan sonra çalışmaya alıştırdım kendimi, hem yıl içinde de devam ettirebilirsem sabah saatlerinde çalışmak daha verimli geliyor bana. Belki 1-2 gün zorlanırsın ama alışırsın da, tavsiye ederim :)

Önemli olan tek bir an vardır, o da 'şimdi'dir. Çünkü sadece içinde bulunduğumuz zamanda sözümüz geçer.

173 Mesaj
13 Temmuz 2013; 5:51:07 

hala çalışmaya başlayamadım 3.senem

35 Mesaj
13 Temmuz 2013; 5:54:13 

whatsapp grubu olan var mı?Birde ben telefonuma uygulamayı yeni kurdum sistemin nasıl
işlediğindende biraz bahseder misiniz?

380 Mesaj
13 Temmuz 2013; 13:04:03 

azar azar başladım ben günde yarım saat.giderek arttırıyorum.plan var ona göre gidiyorum.ygs konuları çokta zor değil sadece sürekli takip etmek gerekiyor konuları

2448 Mesaj
13 Temmuz 2013; 13:10:32 

quote:

0
0
0

1-17! içinde zaten 11 çarpanı olduğu için bölümden kalan 0'dır.

2-8! parantezine al sonuç 8!(1+9) olacaktır.Yani 8!X10 bizim kullanacağımız değer.26 sayısına bakarsak içinde 13 var.Bu çarpan ne 8! ne de 10'dan gelir.

3-Bu soruda en kötü ihtimal şıklardan gidebilirsin. Ve cevabın 90 olduğunu bulabilirsin.

Sabancı Üniversitesi
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi-2014

119 Mesaj
13 Temmuz 2013; 13:57:09 

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_____can -- 13 Temmuz 2013; 13:59:24 >

119 Mesaj
13 Temmuz 2013; 13:59:18 

Beyler sorularıma bakabilir misiniz?

0
0

83 Mesaj
13 Temmuz 2013; 14:04:22 

Sabahtan beri 385 soru oldu.Biraz dinleneyim akşam devam ederim
Sazan.avi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perfect_Stranger -- 13 Temmuz 2013; 14:05:45 >

0 Mesaj
13 Temmuz 2013; 14:32:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Lockheed Martin

Ben de öyleydim. Soruları çok yavaş çözüyordum. Şimdi 10 dkda 20 mat1 sorusu çözdüğüm bile oluyor. Çok soru çözeceksin, tek çaresi bu :) Günde 100-150 soru çözüyorum. Bazen 250yi falan da buluyor. Sende günde bu civarda soru çözerek sıkıntısını giderebilirsin. Aksi takdirde YGS'de

29 Mesaj
13 Temmuz 2013; 14:43:08 

2011den 2012den kalmış kitaplar var elimde daha kitapçıya gidemedim onlardan da çözsem mi acaba

0 Mesaj
13 Temmuz 2013; 16:01:43 

Arkadaşlar nasıl bi yol izliyosunuz lys mi ygs mi gidiyosunuz ve hangi derslere ağırlık veriyorsunuz yazarsanız sevinirim

288 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
özyeğinmimarlık
13 Temmuz 2013; 16:39:35 

quote:

Orijinalden alıntı: sıla12

Arkadaşlar nasıl bi yol izliyosunuz lys mi ygs mi gidiyosunuz ve hangi derslere ağırlık veriyorsunuz yazarsanız sevinirim

YGS gidiyorum ben. Neden? Çünkü temelim yok. 9 ve 10 boş. MF-4 istediğim için Matematik-Fizik-Kimya çalışıyorum. Geometri ve Türkçeye başlayacağım en kısa zamanda. Şunuda yapabilirim: oruç olduğum için sayısal çalışamıyorum pek gündüz Türkçe, iftardan sonra sayısal ders çözebilirim. Sosyal çalışmayı düşünmüyorum.