Şimdi Ara

YENİ KARAKTERMİ ACTINIZ VE INTMI OLMAK İSTİYORSUNUZ BURAYA BAKIN O ZAMAN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar buraya Elimden geldiğince sadece forumdan okudugum yüksek lvl sahibi arkadasların yazdıkları ile bir taslak oluşturdum ancak sizinde bir fikriniz varsa veya yanlış birsey görürseniz görüşlerinizi bildirin hem bana yardımcı olmuş olursunuz hemde yeni oynayan arkadaşlara... (bu arada bu oyunu ciddi oynayıp LVL 70+ olacak insanlar icin gecerli seylerdir bunlar)

coldda biraz eksikler var bide neden 69 yapıyoruz diye sorarsanız neden 70 degil diye baktıgım zaman en yüksek isteyen 69 istiyor. Birde extradan 24 (276/300) skill var. bunu nereye vermeliyiz?

A) Lightning Force Mastery (LVL 69 Gereken SP 22813)

1) Thunder Force Series

-Thundertiger force (Max)
    Gereken SP 212
    -Thundersky force (Max)
    Gereken SP 1709
    -Thunderking force (Max)
    Gereken SP 4991
    -Thunderdragon force (Max)
    Gereken SP 4447

2) Piercing Force Series

-Must-Piercing force (Max)
    Gereken SP 39
    -Flow-Piercing force (Max)
    Gereken SP 483
    -Speed-Piercing force (Max)
    Gereken SP 1496

3) Wind Walk Series

-Grass walk-Flow (Max)
    Gereken SP 1861
    -Ghost walk-phantom (Max)
    Gereken SP 6211
    -Grass walk-Speed (Max)
    Gereken SP 5123

4) Lion Shout Series

-Shock lion shout (Max)
    Gereken SP 917
    -Heaven lion shout (Max)
    Gereken SP 3415
    -Earth loin shout
    Gereken SP 7422

5) Concentration Series

-Concentration-1st (Max)
    Gereken SP 960
    -Concentration-2nd (Max)
    Gereken SP 2970
    -Concentration-3rd (Max)
    Gereken SP 3883

6) Thunderbolt Force Series

-Wolf's thunderbolt (Max)
    Gereken SP 2340
    -Tiger's thunderbolt (Max)
    Gereken SP 6895

7) Heaven's Force Series (Passive)

-Heaven's Force (Max)
    Gereken SP 1680

B) Fire Force Mastery (LVL 69 Gereken SP 22813)

1) Fire Shield Series

- Fire shield-Phoenix (Max)
    Gereken SP 207
    - Fire shield-Flower (Max)
    Gereken SP 1338
    - Fire shield-King (Max)
    Gereken SP 3727
    - Fire Shield-Emperor
    Gereken SP 1545

2) Flame Wave Series

- Flame wave-Arrow (Sadece İlkini Açacaksın LVL 1)
    Gereken SP 144
    - Flame wave-Burning (Max)

C) Cold Force Mastery (LVL 69 Gereken SP 22813)

1) Cold Force Series

- Ice river force (Max)
    Gereken SP 212
    - Ice jade force (Max)
    Gereken SP 1709
    - Ice ocean force (Max)
    Gereken SP 4991
    - Ice Cloud Force (Max)
    Gereken SP 4447

2) Frost Nova Series

-Frost nova-Wind (Max)
    Gereken SP 3663
    -Frost nova-Woods (Max)
    Gereken SP 6301
    -Frost Nova Storm (Max)
    Gereken SP 3883

3) Frost Guard Series

- Weak guard of ice (Max)
    Gereken SP 335
    - Soft guard of ice (Max)
    Gereken SP 2073
    - Power guard of ice (Max)
    Gereken SP 5906
    - Might Guard of Ice (Max)
    Gereken SP 1545

4) Cold Armor Series (Passive)

-Cold Armor (Max)
    Gereken SP 1680

D) Bicheon Swordmanship (LVL 69 Gereken SP 22813)

1) Chain Sword Attack Series

-Illusion chain (Max)
    Gereken SP 290
    - Blood chain (Max)
    Gereken SP 2204
    - Billow chain (Max)
    Gereken SP 2204
    - Ascension chain (Max)
    Gereken SP 7452
    - Heaven chain (Max)
    Gereken SP 9059

2) Hidden Blade Series

- Blood blade force (Max)
    Gereken SP 4509
    - Soul blade force (Max)
    Gereken SP 10929
    - Demon blade force (Max)
    Gereken SP 5503

3) Killing Heaven Blade Series

- Flower bloom blade (Max)
    Gereken SP 1094
    - Flower bud blade (Max)
    Gereken SP 4991
    - Dragon sore blade (Max)
    Gereken SP 1545

4) Shield Protection Series (Passive)

-Shield protection (Max)
    Gereken SP 1680

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinmax -- 23 Haziran 2006; 20:34:05 >

• Bunu hesaplamanın bi sitesi vardı. onu biliyorsan bana verir misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KVPOLAT

Bunu hesaplamanın bi sitesi vardı. onu biliyorsan bana verir misin?

burda yazınca cıkmıyor galiba site ismi eger site ismi cıkmazsa özelden atarım sana ok?
    sitenin adı:
    http://sro.mmosite.com/database/skills/lightning.shtml
  • arkadaşım herşey güzeldi bence bu degişebilir.mesala sword-shield kulanan bir nuker fireda fire-shield phoneix bence gereklidir bence iş görür.yinede paylaşımların çok güzel olmuş ellerine sağlık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: latsbell

arkadaşım herşey güzeldi bence bu degişebilir.mesala sword-shield kulanan bir nuker fireda fire-shield phoneix bence gereklidir bence iş görür.yinede paylaşımların çok güzel olmuş ellerine sağlık.

arkadaslar bu sekilde bilgilerimizi paylaşalım birlikte güzel olur en son ortaya cıkan seyde bizim hedefimiz olur. yorumların icin tesekkür ederim. yardımı olacak diger arkadaslarda yardım ederse cok güzel bir topik olacak.
  • Teşekkürler Cinmax
  • CİNMAX bunları nereden bulduğunu yada site varsa verirsen sevinirim full str glavie/cold charıma skill point kasıyorum da bi fikrim olması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alozanforum -- 23 Haziran 2006; 23:02:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alozanforum

CİNMAX bunları nereden bulduğunu yada site varsa verirsen sevinirim full str glavie/cold charıma skill point kasıyorum da bi fikrim olması için

yukarda 3.mesajda sitenin adını verdim de ben bunları kendim okuduklarımdan cıkardım light sword olmak isteyenler icin ama ben full str bi charin hangi özelliklere vermesi gerektiginide düsünüyorum keske onuda birisi paylaşsa artık fikir degiştirme noktasındayım bütün internette yayınlanan resimlerde videolarda adamlar full str bende str olabilirim her an.

ayrıca full str kasması hakkatten cok mu sıkıcı? mesela lvl 25 de falan max kac vurur bi yaratıga ben full int le 400-500 vuruyorum o da o kadar vurabilirmi eger vuramazsa o lvl deki yaratıklardan mesela 200 tane sundan topla falan diyorlar ya full intte bile sıkılıyorum full str yi hic cekemem gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinmax -- 24 Haziran 2006; 0:27:35 >

• full intte sıkılıyorsan hiç başlama derim full str'ye ben 36 da bıraktım hemde gold tickket wardı aslında insan oynayabilir ama intleri gorunce kıskandım yeni serverı bekleyeceğim o zaman direk full int.full str oldun mu bence fire olması gerek fiziksel damage arttıran pasif ve aurası war yani işe yarar.ama cold fiziksel defense olayı zaten full strsin fiziksel defansa ihtiyacın olmayacak.ben fire werdim kotu degildi ama pure int kadar da iyi degildi.
  • quote:

full intte sıkılıyorsan hiç başlama derim full str'ye ben 36 da bıraktım hemde gold tickket wardı aslında insan oynayabilir ama intleri gorunce kıskandım yeni serverı bekleyeceğim o zaman direk full int.full str oldun mu bence fire olması gerek fiziksel damage arttıran pasif ve aurası war yani işe yarar.ama cold fiziksel defense olayı zaten full strsin fiziksel defansa ihtiyacın olmayacak.ben fire werdim kotu degildi ama pure int kadar da iyi degildi.

ya bu full str kasan arkadaslar nasıl kasıyorsunuz sıkıcı olmuyormu veya kac lvla kadar sıkıcı bi anlatın ya
  • teşekkürler arkadaşlar bu tür paylaşımlar herkesi işine yarar öle değilmi tekra r sağolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: K-orn

teşekkürler arkadaşlar bu tür paylaşımlar herkesi işine yarar öle değilmi tekra r sağolun

BİRSEYDEGİL O DEGİL DE BU KADAR GÜZEL BİR KONU HEP AŞAGILARDA KALIYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinmax

quote:

full intte sıkılıyorsan hiç başlama derim full str'ye ben 36 da bıraktım hemde gold tickket wardı aslında insan oynayabilir ama intleri gorunce kıskandım yeni serverı bekleyeceğim o zaman direk full int.full str oldun mu bence fire olması gerek fiziksel damage arttıran pasif ve aurası war yani işe yarar.ama cold fiziksel defense olayı zaten full strsin fiziksel defansa ihtiyacın olmayacak.ben fire werdim kotu degildi ama pure int kadar da iyi degildi.

ya bu full str kasan arkadaslar nasıl kasıyorsunuz sıkıcı olmuyormu veya kac lvla kadar sıkıcı bi anlatın ya

arkadaşım eğer gold ticket yoksa fullint char aç gold ticket varsa full str glavie ii gider ama ticketsız 45 ten sonra yürümez o char çok zor yani,en azından ben böle düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.