Şimdi Ara

Karabük Üniversitesi Genel Bilgi Konusu- İlklerin Üniversitesi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
7
Favori
27.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karabük makina ing
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Şükrü

Peki teşekkürler :)

Sen nereye yerleştin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: goddftr16

quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

banada karabük elektrik-elektronik mühendisliği ingilizce geldi.istediğim bölümdü çok iyi oldu

Hayırlı olsun kardeşim.

teşekkür ederim hocam.karabükte sizinle tanışmayı çok isterim.karabük dh tayfası olarak toplanırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snake8951

Karabük makina ing

Hayırlı olsun.Sende ingilizce makinecisin.İsteyene imzamı yollayabilirim.
  • İnşallah diyelim.Tabloya ulaşamıyorum.Bir arkadaşım için bakmam lazım.Link yok duyuruda
  • Karabuk sitesini inceledim gercwktwn cok kalitali rwktoeu var ogrencisine sahip cikan birebir ilgili vw alakali birisi izlenimine kapildim

• quote:

Orijinalden alıntı: goddftr16

quote:

Orijinalden alıntı: 'Şükrü

Peki teşekkürler :)

Sen nereye yerleştin hocam

Ben seneye inşallah :)
    Şimdiden araştırmayı yapıyorum.
  • Karabük - İnşaat
  • Şimdi İnşaat Bölümü Türkçe peki Zorunlu Hazırlık Var Mı ?
  • Bu yıl Karabük Üniversitesinde Enerji Sistemleri Mühendisliği 2. öğretim kazandım. Yalnız kafama takılan soru şu. Ben şimdi anadolu lisesi mezunuyum ama bana teknoloji fakültesi olduğum için ingilizce hazırlık değil bilimsel hazırlık göreceksin dediler. Sonra hayır anadolu lisesi mezunu ingilizce görecek dediler. Hatta benim arkadaşım hazırlık görmedi diyen bile oldu :/ Şimdi ben ne yapacağım kesin bir bilgi alabilir miyim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacor66

Bu yıl Karabük Üniversitesinde Enerji Sistemleri Mühendisliği 2. öğretim kazandım. Yalnız kafama takılan soru şu. Ben şimdi anadolu lisesi mezunuyum ama bana teknoloji fakültesi olduğum için ingilizce hazırlık değil bilimsel hazırlık göreceksin dediler. Sonra hayır anadolu lisesi mezunu ingilizce görecek dediler. Hatta benim arkadaşım hazırlık görmedi diyen bile oldu :/ Şimdi ben ne yapacağım kesin bir bilgi alabilir miyim acaba ?

Eğer mtok olarak girseydin bilimsel intibak alacaktın.Ama normal kontejandan girmişsin.Büyük ihtimal ingilizce hazırlık alacaksın.
  • Tüm bölümlerde var.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=78617126&p=1#78617126

2013 lulerrr ?

• Arkadaşlar ben karabukte okuyorum. Ve bizim rektorden olabildiğince soğudum. Adam mühendislik fakultesini bomb.k etti. Durmadan saçma sapan bölümler açıyor yalnız dikkat ederseniz hepsi mühendislik fakültesinde ve gereksiz . Çünkü kafa yok diğer fakültelere bölüm açacak. Ver ismi yaz sonuna mühendislik al sana yeni bir bölüm. Valla yök kurulunda olsam ne yapıyor lan bu üniversitenin rektörü diye sorardım kendi kendime.
    Hayatımda gördüğüm nadir boş insanlardan . Zaten adamın ozgecmisine bakın okuduğu bölümü görün ne demek istediğimi anlarsınız. Üniversitenin fiziki durumunu , laboratuarlarini vs geliştireceğine gidip 25.000 kişilik stadyum yapıyor. He rektör bizde orada köşe kapmaca oynayacaktik. Sakin buraya rektorun dediklerine tav olupta gelmeyin. Size diyecegimde odur. İyi düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antizero -- 26 Ağustos 2013; 12:12:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antizero

Arkadaşlar ben karabukte okuyorum. Ve bizim rektorden olabildiğince soğudum. Adam mühendislik fakultesini bomb.k etti. Durmadan saçma sapan bölümler açıyor yalnız dikkat ederseniz hepsi mühendislik fakültesinde ve gereksiz . Çünkü kafa yok diğer fakültelere bölüm açacak. Ver ismi yaz sonuna mühendislik al sana yeni bir bölüm. Valla yök kurulunda olsam ne yapıyor lan bu üniversitenin rektörü diye sorardım kendi kendime.
    Hayatımda gördüğüm nadir boş insanlardan . Zaten adamın ozgecmisine bakın okuduğu bölümü görün ne demek istediğimi anlarsınız. Üniversitenin fiziki durumunu , laboratuarlarini vs geliştireceğine gidip 25.000 kişilik stadyum yapıyor. He rektör bizde orada köşe kapmaca oynayacaktik. Sakin buraya rektorun dediklerine tav olupta gelmeyin. Size diyecegimde odur. İyi düşünün.

Bende Karabük Üniversitesinde okuyorum ve arkadaşın dediklerine katılıyorum.Bu nedenler üniversiteden ve şehirden soğumama sebep oldu.Sırf adım duyulsun, yeni öğrenci alayım,televizyon programlarında hava atmak maksatlı.Rektör mühendisliklerle geliştirdi üniversiteyi,eğer üniversitede mühendislik olmasaydı bugünleri zor görürdü rektör ve hala kendimize ait labımız yok.Yeni öğrenci alma derdinde.Neden sırf şehir halkı öğrenciyi daha soysun diye.Şimdi stada ne gerek var.Ona harcayacağın paraya çok büyük yeni bir mühendislik binası yapılabilirdi ve üstüne üst düzey lab'lar kurulabilirdi.Ama rektörümüz saolsun mevcut bölümleri düzelteceğine,iyileştireceğine ha bire yeni bölüm açma derdinde.Bu sene öss yeniden hazırlanacağım ve adam akıllı bir üniversite kazanacağım.En azından 30 bin öğrencinin liseden bozma 4 tane binada eğitim görmediği bir üniversitede

• Arkadaşlar bu sene dikey geçişle elektrik-elektronik mühendisliğini kazandım acaba hangi derslerden muaf sayılıyoruz ve hocalar nasıldır bilgi verebilirmisiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler herkese selamlar.

Üniversiteyi kazanmış herkese şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.Umarım gönlünüzce bir öğrencilik geçirip 4 senede okulunuzu bitirirsiniz.

Karabük'e dair hiçbir fikrim yok ve forumdan okuduğum kadarıyla pek öğrenciyi tatmin edecek bir şehir görünümü göremedim.Bir Edirne veya Eshişehir değil.Keza araştırdığım kadarı ile öğrenciyi ve ailesini oldukça sıkıntıya sokacak bir halkı var.Yurtlara yerleşemeyen öğrenci kardeşler,hele aile durumu da iyi değilse nasıl yapacaklar gerçekten üzülerek düşünüyorum.Allah herkesin yardımcısı olsun.

Benim kardeşim bilgisayar mühendisliğini kazandı fakat yurt gelmedi.Ben olsaydım hiç yazmazdım,keza kendisine de yazmamasını önerdim ama böyle istedi ne yapalım.Şimdi yurtlara,evlere,daha önce orada okumuş-okuyan tanıdıklara oraları soruyorum.Nerede nasıl kalınır,öğrenci profili nasıldır gibi merak ettiğim ve az çok paylaştığınız şeyler var.

Paylaşımlarınıza devam edin lütfen.

Son olarak önümüzdeki hafta 11'inde muafiyet sınavı varmış.Bu sınav ile ilgili neler biliyorsunuz?

• Raylı sistemler de İs garantisi varmi varsa detaylı bilgi maaşlar ne kadar olacak KPSS olucak mı bilgi verirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magne -- 8 Ocak 2014; 22:52:09 >
  • Hazırlık Muafiyeti gecersek dondurma şansımız var mı yoksa 1.sınfıın 2. dönemini mi alıyoruz ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.