Şimdi Ara

Karabük Üniversitesi Genel Bilgi Konusu- İlklerin Üniversitesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
7
Favori
27.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: işsiz genç

Ben sosyoloji yazmayı düşünüyorum. Karabük, Kırklareli, Çankırı, Artvin, Sivas, Bartın flan buraları yazcam anca puan onlara yetiyo. Karabükte nasıldır bilginiz var mı?

Saydığın yerler arasında en iyi yer Karabüktür buna emin olabilirsiniz.Bölümün hakkında bilgim yok.
  • ingilizce bölüm ve Türkçe bölümün ingilizce muafiyet sınavı aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvoni

ingilizce bölüm ve Türkçe bölümün ingilizce muafiyet sınavı aynı mı?

Evet.
  • İnşaat Mühendisliği Nasıldır ?
    Hocalar iyi midir?
    Sizce İnşaat mı Makina mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Şükrü

İnşaat Mühendisliği Nasıldır ?
    Hocalar iyi midir?
    Sizce İnşaat mı Makina mı ?

Hocam inşaat geçtiğimiz sene açıldı.Hocalar daha yeni bence daha oturmadı.Karabükte makine en iyi bölümlerden biri mühendislikte.Diğer hangi üniversiteler tutuyor söylersen daha yardımcı olabilirim.İnşaat şu anda sektörde revaçta.3 senedir art arda puanları artıyor.Makine ise her zamanki gibi.
  • Arkadaşlar Detaylı bilgi almak için hemen TGRT Haberin açabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goddftr16

Arkadaşlar Detaylı bilgi almak için hemen TGRT Haberin açabilirsiniz.

hocam 17.27 de tgrt haberi açtım ama doğu akdeniz üniversitesi tanıtım yapıyor.karabük üniversitesi tanıtımı geçti galiba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

quote:

hocam 17.27 de tgrt haberi açtım ama doğu akdeniz üniversitesi tanıtım yapıyor.karabük üniversitesi tanıtımı geçti galiba..

Evet hocam bende son anlarında gördüm.Sonlarında avrupa ile yapılan anlaşmalardan ve akademik olarak başarılı olan her öğrenciyi erasmusa gönderiyoruz dedi ve haklıda.Çoğu ileri sınıf fırsat varken korkmuşlar çekinmişler yoksa üniversite baya kişiyi gönderiyormuş.Şimdi bin pişmanlar
  • quote:

quote:

quote:

Evet hocam bende son anlarında gördüm.Sonlarında avrupa ile yapılan anlaşmalardan ve akademik olarak başarılı olan her öğrenciyi erasmusa gönderiyoruz dedi ve haklıda.Çoğu ileri sınıf fırsat varken korkmuşlar çekinmişler yoksa üniversite baya kişiyi gönderiyormuş.Şimdi bin pişmanlar

ellerinde fırsat varken gitselerdi çok iyi olurdu herkese bu fırsat doğmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ellerinde fırsat varken gitselerdi çok iyi olurdu herkese bu fırsat doğmuyor.

Onlarda öyle düşünüyor

• quote:

Evet arkadaşlar başlıkta da belirtiğim gibi üniversite, şehir ve bölümüm hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Ben elektrik elektronik ing yazıcam. Bölüm hakkında bilginiz varmı eğitimi felan iyimidir.
    Ayrıca okula ulaşım kolaymı ? Her saat otobüs bulabilirmiyiz? Eğlenecek yerler varmı ?

Fazla oldu heralde şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtliPilavımBenim

quote:

Evet arkadaşlar başlıkta da belirtiğim gibi üniversite, şehir ve bölümüm hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Ben elektrik elektronik ing yazıcam. Bölüm hakkında bilginiz varmı eğitimi felan iyimidir.
    Ayrıca okula ulaşım kolaymı ? Her saat otobüs bulabilirmiyiz? Eğlenecek yerler varmı ?

Fazla oldu heralde şimdiden teşekkürler

Seçeceğin bölüm mühendislik fakültesinde en iyi bölümlerden.Ulaşım yönünden sıkıntı yok.Otobüsler ve minibüsler kalkıyor üniversitenin girişinden.Eğlenecek mekan dersen paintball gibi şeyler var.Ulaşım kolay üniversite karabük çarşı ile safranbolu arasında zaten konumu iyi

• Ben seneye girecem ,şimdiden hazır bulmuşken soruyum dedim :)
    Birde kamuya alım en çok hangisinde bilginiz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Şükrü

Ben seneye girecem ,şimdiden hazır bulmuşken soruyum dedim :)
    Birde kamuya alım en çok hangisinde bilginiz varmı?

İnşaat biraz daha önde kamuda
  • İngiliz dili edebiyatı yazmayı düşünüyorum bende bakalım inş tutmaz burası :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: danger70

İngiliz dili edebiyatı yazmayı düşünüyorum bende bakalım inş tutmaz burası :D

Tutar kardeşim. Bütün sene yat sonra inşallah tutmaz de. Bu ne biçim bir kafa. Yazıklar olsun!!
  • gyükseltürk G kullanıcısına yanıt
    Sanki sen okuttun triplere bak
  • Up
  • Kamu Yönetiminde hocalar nasıl acaba? Ortam nasıl iyi mi? Kira fiyatı nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Kamu Yönetiminde hocalar nasıl acaba? Ortam nasıl iyi mi? Kira fiyatı nasıl?

Kamu yönetiminde kontejanlarda baya artış olmuş.Hocalar hakkında pek bilgim yok Kamu yönetimindeki.Ortam sana bağlı.Karabük bir istanbul izmir değil.Ama çok sayıda cafe ve bar tarzı yer var.(Barlar biraz az ama cafe sayısı iyi).Kiralar malesef aşırı derece pahalı.2+1 evlere dahil 600-700 lira istenebiliyor.Kira yönünden tüm öğrenci arkadaşlarımız şikayetçi.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.