Şimdi Ara

iPad 3 64GB+4G 1300 TL ALINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence 1300 tl ye 32 gb 4gli ipad 4 alın derim zaten ipad 3 ipad 2 den bile yavaş internetten karşılaştırma videolarınıda izleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_2000

bence 1300 tl ye 32 gb 4gli ipad 4 alın derim zaten ipad 3 ipad 2 den bile yavaş internetten karşılaştırma videolarınıda izleyebilirsiniz

Eline alıp karşılaştırdın mı yavaş mı diye. Ben iPad 3 sahibiyim nice iPad 2'leri tokatladı, canlı şahidiyim o nasıl olacak.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bence 1300 tl ye 32 gb 4gli ipad 4 alın derim zaten ipad 3 ipad 2 den bile yavaş internetten karşılaştırma videolarınıda izleyebilirsiniz

Hocam şaka yaptınız değilmi,şaka..

Alınır hocam,kapasite ve 3G isteğiniz varsa alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

quote:

Eline alıp karşılaştırdın mı yavaş mı diye. Ben iPad 3 sahibiyim nice iPad 2'leri tokatladı, canlı şahidiyim o nasıl olacak.?

geekbench puanı bile fazla bu açıklar herhalde:http://www.youtube.com/watch?v=KnNTrt8_82U sizinki herhalde öbür ipad 3lere göre daha iyi bazen ipad 2 ipad 4 ü bile geçiyor

• iPad 2 ile iPad 3 geekbenchte aynı ama işlemcileri yarıştırıp bir yere varmak saçma bence. Önemli olan kullanımda, en iyisi olsun isterim ama bu ucuz geldi işte. Yani saniyeler fark ediyorsa açılmasında kapanmasında bence alınabilir diye düşünüyorum. Pek öyle oyunla kasan biri değilim yani Plants vs Zombies tarzında oyunlar oynarım Fifa falan oynamam Real Racing falan oynarım belki bilmiyorum.

Yani işlemci ve GPU olarak çok geride kaldırğını biliyorum ama bence o kadar da kötü sayılmaz yani. Fiyatına göre çok iyi. Zaten gitar sahibiyim AmpliTube uygulamasını satın alıp prosesör olarak kullanmayı düşünüyorum yoksa başka markalardan da tablet alabilirdim.
  • quote:

quote:

quote:

geekbench puanı bile fazla bu açıklar herhalde:http://www.youtube.com/watch?v=KnNTrt8_82U sizinki herhalde öbür ipad 3lere göre daha iyi bazen ipad 2 ipad 4 ü bile geçiyor

Yalnız şöyle bir durum söz konusu iphonedo ipad3'ü eşine kullandırtıyor ve içi çok dolu. Bunu diğer videolarında da belirtmişti, 32 GB'lık versiyon var sanırım ve 25 GB falan dolu diye belirtmişti. Bu da geekbench'i etkileyecektir. Yani format attığın bilgisayar mı hızlıdır yoksa on ay sonraki hali mi hızlıdır pratik olarak. İşlemcisi aynı Rami aynı sonuçta..

• quote:

quote:

quote:

Dostum elimde oluşan bilgiyi söylüyorum ben. Programa ya da videoya bakarak değil.

• çok ii durumda kutulu ipad 2 64 gb satayım üstad paranız cebinizde kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

çok ii durumda kutulu ipad 2 64 gb satayım üstad paranız cebinizde kalsın

fiyat nedir, varsa foto atar mısınız ve neden satmak istiyorsunuz isterseniz pm ile atın
  • Pahalı ben olsam alsam. Gider 32 gb ipad 4 4g alırım

• ben 1200e satayım sana aynısını
  • quote:

Sen ne diyosun ipad mi gördün hayatında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Septams -- 8 Temmuz 2013; 9:55:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Pizza

quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

çok ii durumda kutulu ipad 2 64 gb satayım üstad paranız cebinizde kalsın

fiyat nedir, varsa foto atar mısınız ve neden satmak istiyorsunuz isterseniz pm ile atın

Canon 650 D almak için PM attım
  • Kendim ipad3 abim ipad4 kullanıyor bence ipad4 almalısın.
    ipad3 hiç bir sıkıntı yasamadım ama psikolojik olarak etkiliyor

• 32gb 4g ipad 4 1700TL arkadaşlar. Bari destekli sallayın

• Senınkınden coktur

• quote:

Senınkınden coktur

Yav he he

• İpad yeterince hızlı daha ne istiyorsunuz? zaten ipadler iphonelar islemci onemsemiyorler apple çift çekirdekli işlemci yapsalardı cihazı ısınır patlar valla

• quote:

Orijinalden alıntı: RiXoN

İpad yeterince hızlı daha ne istiyorsunuz? zaten ipadler iphonelar islemci onemsemiyorler apple çift çekirdekli işlemci yapsalardı cihazı ısınır patlar valla

apple'ın güncel işlemcileri zaten çift çekirdekli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.