- x
delta-homes imternet sayfası hakkında
50 Cevap79964 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

19 Mesaj
6 Temmuz 2013; 13:31:23 

Google chrome'u açınca delta-homes diye bir arama motoru sayfası açılıyor, anasayfa kısmından sildim arama motorları kısmından sildim heryerden sildim ama hala açınca delta-homes sayfasına yönlendiriyor.

bilgisi hatta fikri olan varsa söyleyebilirmi en azından denerim...
0

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

16 Mesaj
6 Temmuz 2013; 14:28:43 

bende de aynı sorun vardı, ayarlardan hepsini kaldırdıktan sonra chrome kısayoluna sağ tıkla özellikler de, hedef satırının sonundaki chrome.exe" den sonrasını sil, orayı değiştirmiş ondan böyle oluyor.

1 Mesaj
6 Temmuz 2013; 17:20:23 

bende de bugün peydah oldu, chrome u onun yüzünden kaldırdım, ie eklenti ayarlarını sildim, anasayfa değiştirme kutusunu sildim, masaüstündeki kısayolun özellikler penceresindeki adres kısmını sildim, regeditte bununla ilgili ne bulduysam sildim. ilk başlarda olmuş gibi görünüyordu bilgisayarı bi yeniden başlattım baktım yine gelmiş anti virüs bişi bulamadı(safe mode da da tarattım) çözebilen varsa paylaşsın lütfen.

113 Mesaj
7 Temmuz 2013; 0:13:23 

Aynı sorun ben de var.SpyBot,Ad-Aware,MalwareBytes vs. bir çok programa tarattım ama sonuç hüsran.Lütfen yardım.

76 Mesaj
7 Temmuz 2013; 1:29:56 

Arkadaşlar Chrome kullananlar Chromeyi kaldırın yeniden kurun sorun düzeliyor.Ancak İe için bir yol bulamadım varsa bilen paylaşırsa sevinirim.

317 Mesaj
7 Temmuz 2013; 13:10:49 

Evet arkadaşlar aynı site benim de bilgisayarıma illet oldu.. Ne yaptımsa kaldıramadım. Forumdaki bu işi bilen arkadaşlardan acilen yardım istiyoruz. Tüm forumları araştırdım herşeyi denedim fakat olmadı. Size zahmet deneyip bu oldu derseniz özellikle de internet explorerde çok sevinirim. Şimdiden ilgi ve alakanızı esirgemediğiniz için teşekkür ederim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

114 Mesaj
7 Temmuz 2013; 16:05:55 

bu sorun için adaware'la malwarebytes'sla tarattım, seçeneklerden, araçlardan yaptım olmadı arkadaşlar. searchengine.exe diye de bir şey çalışıyor sanki arka planda onla bağlantısı da var mı bilmiyorum ama an itibariyle hiçbir şey bu zıkımı kaldıramıyor. çözüm öneren buyursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolantin -- 7 Temmuz 2013; 16:06:29 >

17 Mesaj
7 Temmuz 2013; 16:46:19 

Bende de dün oldu. Önce nod32 ile tarattım ve "c:\program data"nın altında "esafe" diye bir klasör'ün içinde şüpheli dosyalar buldum ve klasörü olduğu gibi sildim. Sonra İnternet explorer'da giriş sayfasını değiştirdim. Yine İnternet Seçenekleri -Gelişmiş Menüsünden "Sıfırla" butonuna bastım ve "Kişisel ayarları sil" seçeneğini işaretleyerek Sıfırladım. Daha sonra İnternet Explorer'ın kısa yoluna delta-homes'un adresinin yazılmış olduğunu farkettim ve kısayol'dan iexplore.exe'den sonraki kısmı sildim. Ayrıca regedit'te "delta-homes"u arattım ve bulduğum register'ları sildim. Google chrome'da ise giriş sayfasını değiştirdim ve yine kısa yollardaki chrome.exe'den sonraki kısımları sildim. Windows Bar'ındaki kısa yolları sildim ve yeni kısayollar oluşturdum. Şu anda iki browser'da da sorun görünmüyor. Ayrıca bir ilgisi var mı bilmiyorum ama yüklenmiş programlara "program kaldır"dan baktığımda dün kendiliğinden Google Toolbar yüklenmiş olduğunu gördüm. Google görünümlü delta-homes olabileceğini düşündüğüm için bu programı da kaldırdım. Şimdilik bende sorun görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hk_ergun -- 7 Temmuz 2013; 16:47:07 >

19 Mesaj
7 Temmuz 2013; 17:12:48 

Çok teşekkür ediyorum cevap veren herkeze , viperciyes in yöntemi sorunumu çözdü , chrome kullanan diğer arkadaşlar için ayrıntılı olarak nasıl çözüldüğünün fotografını paylaşıyorum;
0

76 Mesaj
8 Temmuz 2013; 0:29:54 

Arkadaşlar dün yazmıştım chrome'da sorunu silip tekrar yükleyerek çözdüm.fakat ie de ne yapsam düzelmedi.An itibariyle İe sorununu da çözdüm.

ilk önce ie yi siztemimizden kaldırmamız gerekiyor.Bunun için

Internet Explorer 10'u Windows 7'den kaldırma:

Başlat düğmesini tıklatın, arama kutusuna Programlar ve Özellikler yazın ve ardından sol bölmede Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle'yi seçin.
Güncelleştirme kaldır altında Microsoft Windows bölümüne gidin.
Internet Explorer 10'u sağ tıklatın, Kaldır'ı tıklatın ve kaldırmak isteyip istemediğiniz sorulduğunda Evet'i tıklatın.
Şunlardan birini tıklatın:
Şimdi yeniden başlat (Internet Explorer 10'u kaldırma işlemini tamamlamak ve önceki Internet Explorer sürümünü geri yüklemek için).
Daha sonra yeniden başlat

adımlarını izleyin.

Daha sonra bu delta-homes illetini fark ettiğiniz tarihten önceki bir tarihe(ben şöyle düşündüm: -mmmm?maximum hafta önce olmuştur ya!)sistemi geri yükleyin.Hem kaldırmış olduğunuz İe(ben 10 kullanıyorum)sisteme geri gelecek hemde delta homesten kurtulacaksınız.
Ben bu şekilde yaptım şuan sorun gözükmüyor.Ha ie yi kaldırmadan sistem geri yüklediğinizde sorun çözülebilir oda alternatif bir yol.
Deneyen arkadaşlar olup da sorunları çözülürse söylesinler burdan yararlansınlar.

1 Mesaj
8 Temmuz 2013; 22:42:41 

internet explorer, google chorme bunları kaldırmaya gerek yok.

1- regedit ile delta-homes ile ilgili herşeyi temizleyin,
2- google chrome ve internet explorer kısa yollarındaki özelliklere girin,
3- hedef kısmında yazan adreste sadece "delta-homes" yazılı yerlere örneğin "google.com" yazın sorun çözülüyor.

14 Mesaj
9 Temmuz 2013; 10:04:34 

teşekkürler viperciyes ;)

Saygılarımla

14 Mesaj
9 Temmuz 2013; 10:05:53 

Teşekkürler ;)

Bu mesajda bahsedilenler: viperciyes

Saygılarımla

355 Mesaj
9 Temmuz 2013; 10:11:00 

Geçen bende de oldu binbir türlü yol denedim. Kaç programla temizledim, regeditten, özelliklerden sildim ama düzelmemişti. Ama silip tekrar yükleyince düzeldi. Hiçbir yol olmuyorsa bunu deneyin mecburen

Beşiktaş'ın Çocuğu Serdar Kurtuluş

16 Mesaj
11 Temmuz 2013; 3:58:37 

quote:

Orijinalden alıntı: önce-saygı

teşekkürler viperciyes ;)

eyvallah.

251 Mesaj
11 Temmuz 2013; 4:13:29 

masaüstünden kısayolları silip bidaha kısayol atmazsanız sorun çözülüyor :)
(tarayıcı kısayollarını)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha.srckmk -- 11 Temmuz 2013; 5:03:01 >

3 Mesaj
11 Temmuz 2013; 11:15:36 

Arkadaşlar hangi tarayıcıda sorununuz varsa imge üzerine sağ tıklayın Özelliklere girin Hedef yazan yerdeki "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" den sonra ne varsa silin. alta tamam deyin mozila İE Choreme hepsinde oluyor

1 Mesaj
14 Temmuz 2013; 0:02:08 

arkadaşlar, o kısayolu silince olmuyor, geçici bir çözüm birkaç güne geri gelir. bunun nereden türediğini bulmalıyız. adwcleaner'a da combofix'e de yeni sürümü çıkmış diyor, çalıştırtmıyor, yeniden indirip çalıştırmak gerekiyor. zaten bu dediğiniz yöntemi kendisi de söylemiş altta uninstall diye bir kutucuk var delta-homes'da. ama işe yaramıyor geri geliyor sildikçe.

251 Mesaj
14 Temmuz 2013; 4:09:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Citrine

arkadaşlar, o kısayolu silince olmuyor, geçici bir çözüm birkaç güne geri gelir. bunun nereden türediğini bulmalıyız. adwcleaner'a da combofix'e de yeni sürümü çıkmış diyor, çalıştırtmıyor, yeniden indirip çalıştırmak gerekiyor. zaten bu dediğiniz yöntemi kendisi de söylemiş altta uninstall diye bir kutucuk var delta-homes'da. ama işe yaramıyor geri geliyor sildikçe.

hocam masaüstüne kısayol atmıycaksınız virüsü bulup silene kadar

76 Mesaj
18 Temmuz 2013; 4:27:52 

bu sorun hala çözüm bulmadı.olmuyor hiç bir yol

1 Mesaj
31 Temmuz 2013; 22:43:22 

Arkadaşlar herkese selam. Bu sorun banada kafayı yedirdi. ama ben çok şükür sonunda çözdüm. Bendeki sorunda aynı şekilde açılış sayfasında delta-homes... ve tüm açtığım veb sayfalarına reklam atıyodu.

DENETİM MASASINDAN PROGRAM EKLE VE KALDIRA GİRİN
Programlar arasında "Lyricspeaker" adında bir program var.
Bunu kaldırdığınız zaman tüm sorun çözülüyor. Yalnız programı kaldırdıktan sonra yüklü olduğu Program files içindeki "LyricSpeaker" Klasörü eyer kalmışsa onuda komple silin. Ben bu şekilde bu sorundan kurtuldum. "LyricSpeaker" virüslerin yerleştiği yer. İsmide biraz şekilli olduğu için gözümüze çarpmıyor :))))
İnşallah yardımım dokunur. Cevaplarınızı bekliyorum.
Saygılar.

76 Mesaj
7 Ağustos 2013; 6:38:37 

o tarz bi program yüklü değil hocam baktımda.

552 Mesaj
7 Ağustos 2013; 6:44:53 

quote:

Orijinalden alıntı: don_topale

bu sorun hala çözüm bulmadı.olmuyor hiç bir yol

delta-homes.com'ı Internet Explorer'den silin

Internet Explorer'ı açın, üstündeki "çark simgesi" (Windows XP kullanıcıları için Araçlar) (en sağda) tıklayın, sonra da "Internet Seçenekleri" düğmesine tekrar tıklayınız.
Internet Seçenekleri iletişim kutusunda, Gelişmiş sekmesine tıklayın, ardından Sıfırla düğmesini tıklayın.
Sıfırla Internet Explorer ayarları bölümünde, Sıfırla üzerine tıklayın sonra, "kişisel ayarlar sil" onay kutusunu.
Internet Explorer sıfırlanması tamamlandığında, onay iletişim kutusunda Kapat 'ı tıklatın ve sonra Tamam' ı tıklatın.
Kapatın ve Internet Explorer'ı açın.

delta-homes.com'ı Mozilla Firefox'da kaldırın

Firefox penceresinin üst kısmında, "Firefox düğmesini" tıklayın "Yardım" alt menü (Windows XP, Firefox penceresinin üst kısmındaki Yardım menüsünü tıklatın) üzerinden gidin ve "Sorun Giderme Bilgileri" seçeneğini seçin.
"Sorun Giderme Bilgileri" sayfasının sağ üst köşesindeki "Reset Firefox" düğmesine tıklayın.
Devam etmek için, açılan onay penceresinde "Firefox Reset" butonuna tıklayınız.
Firefox kapanacak ve sıfırlanabilir.Yükleme tamamlandıktan sonra, bir pencere ithal edildi bilgileri listeler."Finish" tıklayınız

delta-homes.com'ı Google Chromede Kaldırın

Google Chrome delta-homes.com uzantıları çıkarın.
Tarayıcı araç çubuğundaki Chrome menü düğmesine tıklayın, "Araçlar" seçin ve sonra "Eklentiler" tıklayın.
"Eklentiler" sekmesinde, (Geri Dönüşüm Kutusu tıklayarak) "Vekil Aracı, PortaldoSites Araç Çubuğu, Yontoo, BrowserProtect" ve Google Chrome herhangi bir diğer bilinmeyen uzantıları kaldırın.
Delta-homes.com Google için Google Chrome varsayılan arama motoru ayarlayın.
Chrome menü düğmesine tıklayın, ardından "Ayarlar" seçin ve Arama bölümünde "Arama motorlarını yönet" tıklayın.
Görüntülenen Arama Motorları iletişim kutusunda, "Google" seçin ve satır görünen "Varsayılan Yap" butonuna tıklayın.
Arama Motorları listesinde delta-homes.com ara ve satırın sonunda görünür X düğmesini tıklatın.
Kendi default.Click için delta-homes.com gelen Chrome menü düğmesine Google Chrome sayfası değiştirin, ardından Ayarlar ve "Başlangıçta" bölümünde "Bir Yeni Sekme sayfasında" tıklayın.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk korkmaz -- 7 Ağustos 2013; 6:48:09 >

76 Mesaj
7 Ağustos 2013; 6:54:36 

hiç biri kesin sonuç değil tek yok format

82 Mesaj
15 Ağustos 2013; 16:05:59 

hayır hocam kaldırmanıza gerek yok bi kere her sorunda hemen format iyi bir yol değil. Ben şu şekilde çözdüm. Chrome kullanırken tarayıcım birden kapandı sekmeleri kapattı delta home diye bi sayfayı başlangıç sayfası yaptı. Ben bir saldırı olabileceğini düşünerek hemen taratttım PC yi. Ardından bi kaç gün geriye aldım (Sistem geri yükleme kullanarak). Bu arada win 7 32 bit kullanıyorum. Ardından sırayla chrome ı açıp Ayarlar > Başlangıçta > menüsünden 3. sekme Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç. diye yazan yerde Delta home diye sayfanın atanmış oldugunu gordum onu boş yada google.com.tr olarak ayarlayabilirsiniz ben google yaptım. Ardından yine Ayarlar > Arama menüsünden arama motorlarını yönet var oradanda delta home u kaldırdım birde her ihtimale karşı yeniden başlatmak iyidir chromu yada pc yi yeniden başlatın

böylece sorun çözülmüş oldu... Format her zaman ilk çözüm değil son çare olmalıdır bence... Saygılar kolaylıkla
r

CaNON 500d -- PAnasonic Full HD SD60

19 Mesaj
16 Ağustos 2013; 0:14:11 

quote:

Orijinalden alıntı: onlycasual

hayır hocam kaldırmanıza gerek yok bi kere her sorunda hemen format iyi bir yol değil. Ben şu şekilde çözdüm. Chrome kullanırken tarayıcım birden kapandı sekmeleri kapattı delta home diye bi sayfayı başlangıç sayfası yaptı. Ben bir saldırı olabileceğini düşünerek hemen taratttım PC yi. Ardından bi kaç gün geriye aldım (Sistem geri yükleme kullanarak). Bu arada win 7 32 bit kullanıyorum. Ardından sırayla chrome ı açıp Ayarlar > Başlangıçta > menüsünden 3. sekme Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç. diye yazan yerde Delta home diye sayfanın atanmış oldugunu gordum onu boş yada google.com.tr olarak ayarlayabilirsiniz ben google yaptım. Ardından yine Ayarlar > Arama menüsünden arama motorlarını yönet var oradanda delta home u kaldırdım birde her ihtimale karşı yeniden başlatmak iyidir chromu yada pc yi yeniden başlatın

böylece sorun çözülmüş oldu... Format her zaman ilk çözüm değil son çare olmalıdır bence... Saygılar kolaylıkla
r

firefox da ne yapmalı.

Logan MCV 1,5 DCI ---- lumia 520

82 Mesaj
19 Ağustos 2013; 23:13:22 

dostum öncelik olarak sana tavsiyem chromu kullanman olacak ki, ben yıllarca firefox kullanıp hatta inatla devam etmiştim. Chrome hız ve kullanışlılık bakımından bence on numara. Bunun yanında firefox kullanıcaksan illa ki şöyle yapıyosun Araçlar > Seçenekler>Genel den Giriş sayfanı google.com olarka ayarlıyosun. Ayrıca açılır pencere engelleyicisinde delta com ekli ise onu siliyosun o kadar

Bu mesajda bahsedilenler: fiziksel58

1625 Mesaj
23 Ağustos 2013; 19:34:40 

basına gelenler ıcın tavsıye ederım hızlı cozum

http://seoexecutive.org...-22-apple-kaldirma.html

597 Mesaj
24 Ağustos 2013; 13:27:42 

Burada uzun uzun anlatmış. Bende başka bi virüs vardı adımları izleyince onlarıda temizledim

delta-homes.com nasıl temizlenir?

http://uzmanim.net/hakan

4 Mesaj
25 Ağustos 2013; 2:39:56 

arkadaşlar dün eşimin bilgisayarına bulaşmış bu illet. bir kaç saatlik araştırmanın sonun da adwcleaner ile sorunun kökten çözüleceğini buldum kullandım ve temizlendi. şimdiden kolay gelsin herkese

400 Mesaj
25 Eylül 2013; 18:53:22 

quote:

Orijinalden alıntı: viperciyes

bende de aynı sorun vardı, ayarlardan hepsini kaldırdıktan sonra chrome kısayoluna sağ tıkla özellikler de, hedef satırının sonundaki chrome.exe" den sonrasını sil, orayı değiştirmiş ondan böyle oluyor.

Allah razı olsun kardeşim..
En net ve saglıklı cevap..
1 aydır bilgisayardan soğudum yaw..

AR DRONE 2.0 + NOTE 2 + IPAD MINI

1283 Mesaj
25 Eylül 2013; 19:15:22 

Yazıldı mı bilmiyorum, uzantıları da kontrol et orada olabiliyor :)

"Kötülük yaptın mı kork, çünkü o bir tohumdur, yeşerir ve karşına çıkar."

1 Mesaj
27 Eylül 2013; 14:21:25 

Benim için geçerli tek çözüm adwcleaner oldu. Çok fazla uğraşmadan ilk önce bunu deneyim derim.

7 Mesaj
27 Eylül 2013; 17:29:14 

chrome u silmek belki sorunu çözer ama delta homes bir trojandır ve chromu sildiğinizde bu virüs bilgisayarınızda durmaya devam eder chrome üzeridne işleviyine görmeyeceksede başka işlerde yine başınıza dert olacaktır bu yüzden u virüsü bulup yoketmeye bakın

11 Mesaj
27 Eylül 2013; 22:00:09 

bu lanet şey her neyse banada bulaştı
bütün tarayıcılara
explorer mozilla chrome
ayarları sıfırlıyorum siliyorum falan fiilan özelliklerden chrome dan sonra kalan kısmıda siliyorum
hatta yetmedi sildim chrome u explorer ı tekrar yükledim
sistem geri yükleme yaptım gene aynı gene aynı

ilk başka siliyor sonra 10 15dk sonra kendiliğinden kapanıyor chrome ve tekrar ana sayfa delta homes oluyor
kısaca yaptıklarım boşa gidiyor
varmıdır başka çözüm aklıma başka bişey gelmiyor

597 Mesaj
1 Ekim 2013; 19:10:08 

Hâlâ çözüm arayanlar olursa diye,
çözüme delta homes temizleme işini oldukça kısaltacak,
teknik bilgisi fazla olmayan arkadaşlar için delta homes kaldırma için otomatik temizleme aracı ekledim

Delta homes otomatik temizleme aracı ve nasıl kulladıldığını aşağıdaki linkte anlattım:

delta homes kaldırma

http://uzmanim.net/Soru...om-nasil-temizlenir/301

http://uzmanim.net/hakan

30 Mesaj
8 Ekim 2013; 9:52:49 

yac cleaner Bu linkten bu gibi zararlıları tamamen bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz...

1 Mesaj
27 Mart 2014; 16:22:15 

1 Mesaj
12 Haziran 2014; 12:07:42 

Merhaba size bir şey diyeceğim. Ben ie'dan kaldırmaya çalışırken bir şey buldum. Buraya yazmak istiyorum ne olduğunu anlamadım, yardım ederseniz çok sevinirim.

İE'yi özellikler diyerek açtım.

BAŞLAMA YERİ: %HOMEDRIVE%%HOMEPATH%

Böyle bişey yazıyordu ne yapmalıyım? https://www.google.com.tr/ yazdım olmadı oraya değişmiyor bir türlü. Google yapmak istiyorum ama ne denediysem olmadı diğer virüs tarama programlarını indiremem. Ailem kızıyor ama ne yapacağımı bilemedim. Bende buraya danışabilirim dedim. Umarım bir çare bulunur. Kardeşim disney'in web sitesinden esrarengiz kasaba izlerken kendiliğinden inmiş bu delta-home. Özelliklerden sürekli değiştiriyorum, işe yaramıyor. "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" böyle bırakıyorum sonra uygula tamam diyorum olmuyor. Tüm hepsinde denedim ama olmadı nafile hiçbir şey olmuyor. Acil yardım ederseniz çok sevinirim.

5 Mesaj
12 Haziran 2014; 12:19:53 

cok sağol arkadaşım. chrome kullanıyorum. bende işe yaradı

Bu mesajda bahsedilenler: AhmedMesud

2163 Mesaj
12 Haziran 2014; 12:43:05 

öncelikle ayarlardan uzantılara gel. uzantılardan kaldırmayı dene. bu tür dosyalar exe uzantılı oluyor. devre dışı bırakmadıgınız taktirde hiçbirşey yapmanıza izin vermez. yapsanızda daha sonra aynısı olur. ctrl+alt+delete yapıp gereksiz çalışan sistem uyuglamlarını devre dışı bırakman gerekir. bunlarıda yapacagını sanmıyorum ama sen en iyisi ctrl+alt+delete yapıp görev yöneticisinin fotolarını buraya koy. beraber bakalım.

Bu mesajda bahsedilenler: @deminika568

i5 4440 & ASUS H87-PLUS & GSKILL 8GB (2X4GB) & ASUS GTX650TI BOOST & SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA & ZALMAN MS800 PLUS & SEASONIC M12II 750 80+ PLUS BRONZE & PHILIPS 21.5" 227E4LHAB/00 & LOGITECH MK330 & LOGITECH F310 GAMEPAD

İmzaya Ne Gerek Var. Bilen Bilir.

70 Mesaj
12 Haziran 2014; 19:27:20 

pc ye birşey yüklemedim lolden çıktım bir baktım masa üstünde bir kısayol sonra crome gitmiş nasıl yüklendi bu ya? kaldırdım ama nasıl yüklendi bu ona göre savunma yapalım?

86 Mesaj
12 Haziran 2014; 19:39:20 

arkadaşlar yapayanlar için %100 çözüm hiç bir ayar yapmadan adw cleaner indirp taratın bu kadar :)

321 Mesaj
12 Haziran 2014; 20:19:10 

adw cleaner kesin çözüm

500 Mesaj
13 Haziran 2014; 20:46:56 

Beyler ben bir yol biliyordum unuttum şimdi benim başımda bu sorun.

Regedite giriyoruz HKEY_CURRENT_USE a giriyoruz ordan bişeyler yapıp sağda çıkanı siliyorduk.

İNTERNETTE HER YERE BAKTIM HER YERDE EXPLORER İÇİN ANLATMIŞ Bİ BULAMADIM ŞİMDİ """CHROME""" İÇİN OLANI

HATIRLAYAN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM

1 Mesaj
14 Haziran 2014; 1:55:10 

adw cleaner

13 Mesaj
15 Haziran 2014; 21:51:51 

quote:

Orijinalden alıntı: MrWoozy

Benim için geçerli tek çözüm adwcleaner oldu. Çok fazla uğraşmadan ilk önce bunu deneyim derim.

benim için de adwcleaner yeterli oldu, teşekkürler woozy

500 Mesaj
15 Haziran 2014; 23:52:09 

Beyler benim chrome görev çubuğuna sabit
adw cleanerla temizledim delta-homes gitti
ama bu sefer chrome a basıyorum bi tane daha chrome geliyor görev çubuğuna o açılıyor
umarım anlatabilmişimdir
ne yapmam lazım

24 Mesaj
9 Temmuz 2014; 11:29:01 

teşekkürler. hayatımızı kurtardın.
kısayola yerleşmiş. namussuz.

Bu mesajda bahsedilenler: viperciyes

36 Mesaj
20 Temmuz 2014; 5:45:38 

quote:

Orijinalden alıntı: onlycasual

r

Bendeki sorunu bunları uygulayınca çözdü teşekkürler onlycasual...

82 Mesaj
21 Temmuz 2014; 14:47:39 

rica ederim iyi çalışmalar

Bu mesajda bahsedilenler: lawyer61

En Beğenilmeyen Yorumlar
dostum öncelik olarak sana tavsiyem chromu kullanman olacak ki, ben yıllarca firefox kullanıp hatta inatla devam etmiştim. Chrome hız ve kullanışlılık bakımından bence on numara. Bun... Yoruma Git Yorumun Devamı onlycasual - 19 Ağustos 2013; 23:13:22 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » delta-homes imternet sayfası hakkında
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.773