Şimdi Ara

CABAL ONLİNE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.980
Cevap
0
Favori
185.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temmuzda closed betaya geçecek korede üst sıralarda yer alan bir oyun buradan closed betaya üyelik alabilirsiniz we temmzuda size bir msg gelicek.
    www.cabalonline.com şimdilik sadece movielri izlemekle yetinin

• evet oyunun grafikleri müthiş herkese tavsiye ederim bende ekran görüntülerinden gördüm
  • videolarını izle derim
  • BU OYUNU BEDAVA YAPICAKLARINI SANMIYORUM GERÇEK OYUNLARDA DAHA GÜZEL COMBO VE GRAFİKLER VAR WORLD OF WARCRAFT A RAKİP BENCE
  • zaten deil closed betada sadece bedava oynıyabilicez eğer oyun gzl olursa ben öderim
  • alabildin mi
  • account için teklif alan war mı yani kbl edilen
  • NASI ALINIO
  • orda apply for closed beta warda çok zor olcak almak ben 3 tqane ayrı msnde aldım ama avrupa bu oyunu bekliomuş korede çok yaygın bir oyunmuş we bütün online siteler şu anda bu oyundan bahsedio. İddea ediorum bu oyun wowu bile geçebilir ama ben yinede büyük konuşmayım bu arada oyun paralı olcakmış
  • buldum account we oyunu oynadım şu ana kadar gördüüm en gzl RPG oyun çok süper bi oyun para wermeye değer bi oyun sahiden. Silkroad yalanmış
  • ben acc alamadım hem oyun acıkmı oyun acıksa bana bi acc ala bilirmisin lord_PlcH@hotmail.com benim msn adresim...
  • ewet oyundayım şu anda arkadaş:) sabahtan beri oynuodum
  • beyler süper oyun yaA
  • ahh ahh acc bulsakta bizde oynasak 40 lvl charı bırakıcam silkroadda yeterki biri bana acc bulsun blutbad99@hotmail.com he bir de 40 lvl okcu satılık server babel silkroad
  • kardes daha bu test o yuzden acc yok ama 2 haftaya kadar gelio beklein sabr sabır
  • arkadaşlar ben siteye login oluyorum ama oyunda kabul etmiyo yardımcı olursanız sevinirim
  • bedne level 8im şuan görev yapıyorum ama çok yavaş atlanıyor yaa yardım edin bana :(((((
  • hmm nsl yawaş atlanıo analamdım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: maligs

arkadaşlar ben siteye login oluyorum ama oyunda kabul etmiyo yardımcı olursanız sevinirim

ya sen oyuna mı id ve şifre aldın onunla beta forum a girmeye çalışıosun yoksa beta forum a id ve şifre alıp onunla mı oyuna girmeye çalışıosun bi cefvap verirsen yardım etmeye çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alwex -- 4 Temmuz 2006; 15:13:53 >
  • level 11im
    Şu combo yapmayı bi türlü çözemedim combo skillini aldım ama combo1de kalıyorum nasıl oluyo anlamadım :S
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.