Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 SM-T210 WİFİ (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
32
Favori
188.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Photon77

Merhaba Arkadaşlar;

Bir arkadaşımın 8 yaşlarında ilkokul 2 ye giden oğlu için maksimum 450TL civarında bir tablet'te bakıyoruz. Genç Tablet'ti oyun oynamak ve çizgi film seyretmek için istiyor ama biz biraz fonksiyonlu bir şey olsun eğitiminde de kullansın istiyoruz. Ben şimdiye kadar hiç tablet kullanmadım ve konudan çok uzağım. Burada bu tablet için oldukça fazla paylaşım olmuş ve bunun hepsini okumak ne yazık ki bugün için mümküün değil. Bu nedenle konuya hakim arkadaşlar acilen yardımcı olurlarsa çok makbule geçer. Şu an hepsiburada da bu Samsung Tab 3 T210 7" indirimde "http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-tab-3-t210-8gb-7-kahverengi-tablet/productDetails.aspx?productId=bd600373&categoryId=3008012" bu tableti önerirmisiniz. 300-450 TL bantında önerebileceğizniz başka tabletler varmı.

Çok eğitim beklemeyin bence hocam anca onun zararına olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FosmanB F kullanıcısına yanıt
    Yanlış romu yüklemişsin kardeş
    romu yüklerken cihaz modeline dikkat etmelisin
    Şu anda birçok android kullanıcısı rockettab adlı romu kullanıyor
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2507772

ama olmaz riske girmem dersen orjinal rom (TR)
    http://dl.sammobile.com/IFpYQzErNSUuLzojQVlZPD4-KD4lQSs8MDxLDRoYU05GXFtCWA../T210XXAMKA_T210HJVAML2_TUR.zip

ve Rootlu: Pre-Rooted Rom :
    http://d-h.st/leL

• Yüklediğiniz uygulamalar sistemi zorlayabilir yada viruslu olabilir
    SAKIN OTO UYGULAMA KAPAYICI KULLANMAYIN: Böyle uygulamalar cpu ve ramı daha cok zorlar
    virüs taraması yapabilirsin (eset,bitdefender,360security) 
    orta tusa basılı tut > görv yönetici >ram yöneticisi = temizleye bas rami boşaltır
    geliştirici ayarlardan 2d donanım hızlandırıcı aktif et 
    Ayarlar-geliştirici secenekler>animatör....geçiş...pencere animasyonları kapatın
     clean master ile sistemi temizleyin 
    değişik bir rom yükleyin 
    Galaxy tab 3 tabletinizi hızlandırmak için şunları devre dışı bırakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmenwolwer -- 14 Mayıs 2014; 19:23:28 >

• Ben bu tableti önermem şimdiki aklım olsa almam bu arada en az 4 çekirdek olmasını tavsiye ederim her türlü avantaji var rom yuklemiceksen alma bu tableti 8inch olanı icin android 4..42 kitkat rom var ama 7 icnh berbat

• Android 4..2.2 güncellemesi allah rızası icin 1 ay icinde verilsin yeter yaaa 4.1.2 kac sene önceki sürüm offfff 4.2.2 verilse resmi custom rom lar çıkar multiwindow cok süper bi özellik zaten

• Samsung Galaxy Tab 3 Lite yeni çıktı, fakat Tab 3 ile arasında pek bir fiyat farkı yok. Sizce hangisi alınmalı?

Özellik olarak elbette Tab 3 daha iyi, android sürümü olarak ise Lite iyi (4.2) . Tab 3'ün birtakım sorunları bu yeni tablet ile çözülmüştür diye düşünüyorum. Sizce hangisi alınır?
  • Tab 3.7.0 icin android 4.4.2 kitkst çıktı suan gelistiriliyor cok manyak denedim

• http://www.****.com/forum/index.php?threads/895889/
    ****e konu açtım 4.4.2 kitkat xdada da var ordan tqkip ediyorum
  • Tab 3 7.0 - 8.0 için android 4.4.2 yakında gelmesi planlanıyor. Gelecek listesinde var ama yetkililer çok çabuk karar değiştiriyor.yani belki gelebilir . En geç temmuz yada ağustos olacaktır. Ve 4.4.2 ler şu anda sadece custom romlarda var ve Resmi 4.4.2 değillerdir . Geleceği zaman ayarlar>cihaz hakkında>yazılım güncellemesi ' nden kontrol edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmenwolwer -- 18 Mayıs 2014; 23:04:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmenwolwer

Tab 3 7.0 - 8.0 için android 4.4.2 yakında gelmesi planlanıyor. Gelecek listesinde var ama yetkililer çok çabuk karar değiştiriyor.yani belki gelebilir . En geç temmuz yada ağustos olacaktır. Ve 4.4.2 ler şu anda sadece custom romlarda var ve Resmi 4.4.2 değillerdir . Geleceği zaman ayarlar>cihaz hakkında>yazılım güncellemesi ' nden kontrol edebilirsiniz

Resmi gelmesi en az 2 ay bnce bide gelse gelse 4.2.2. Gelir tab 3.7.0 a

• ketut54361 kullanıcısına yanıt
    Heryer farklı şey söylüyor. Bizede beklemek kalıyor . Yaw bu tablet yeni çıktı insan bi güncelleme atar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmenwolwer

Heryer farklı şey söylüyor. Bizede beklemek kalıyor . Yaw bu tablet yeni çıktı insan bi güncelleme atar

İlk samsung alışım bidaha da almam büyük ihtimal yazılım berbat ztn mecbur custom rom gerekiyor yüklemek

• Benim tableti oğluma ps Vita almak için satışa çıkardım. Rockettab yüklü sorunsuz, 300 TL almayi düşünen olursa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.m a x i ce p.com/forum/index.php?threads/896211/
    bilerek urlyi değiştirdim sansür gelcek diye siz halledin ok benim tablet buda satılık

• Bune be bi cvp yzzan yok ölmüş bu millet

• Arkadaslar merhaba bir tanidigim galaxy tab 3 t210 modeli aldi, birde hdmi aktarici kablosu almis ama olmuyor belki yazilmistir ama tum sayfalara bakamadim hdmidan goruntu alma sansimiz varmi? Var ise ne yapmamiz lazim root veya custom room mu gerekli? Tesekkurler simdiden.

• Otg destegi yok custom rom yuklesende olmaz bnde yüklü

• benim tablatin ekranı kırıldı,onarım ücreti olarak 450 lira istiyor servis?bu durumla karşılaşan var mı ? bi de tableti gözden çıkardım ama içindeki bilgileri kırık ekranla nasıl kurtarabilirim foto,notlar falan vardı işte.bilgisayara bağlamayı beceremedim ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp.eren.

benim tablatin ekranı kırıldı,onarım ücreti olarak 450 lira istiyor servis?bu durumla karşılaşan var mı ? bi de tableti gözden çıkardım ama içindeki bilgileri kırık ekranla nasıl kurtarabilirim foto,notlar falan vardı işte.bilgisayara bağlamayı beceremedim ,

Tablet zaten 400 lira dalgami geciyor bunlar

• aynı şeyi dedim ,müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim,teknik servislerimizin verdiği fiyatlar taahhütümüz altındadır falan gibisinden bişeyler dedi,
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.