Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 SM-T210 WİFİ (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
32
Favori
188.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar bu tablet'i en ucuz şuan nekadara bulabilirim taksitle ?
  • Bilmemde bn rom ve kernel yüklemiceksen tavsiye etmem aslında simdiki aklım olsa almam çünkü android telefon kullaniyodum 3 sene once babam telefonu sinirlendi atti balkondan aşağı sonra hic alakam olmadi android le araştırma yapmadan aldim stock rom kötü bn tavsiye etmem aasus memopad hd7 al bnce ama fiyatini 400den fazla verme bnce 350 yi gecmez suan fiyati android 4.1,2 yüklü çünkü tab3 hakkında soyledim fiyati bn olsam350 den fazla vermem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketut54361 -- 13 Nisan 2014; 18:46:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bu link suan en son çıkan sey stock rom icin sadece performance upragde mod http://m.youtube.com/watch?v=-B86_KgRf0w&feature=youtu.be

• ketut54361 kullanıcısına yanıt
    Bende şuan T212 modeli var hocam. Ram yetersiz tek sıkıntısı o. Herneyse şöyle bir bug var Google'a nasıl bildirebiliriz bu sorunu? Bende değil herkeste var bu sorun.

Ekran Döndürme seçeneğini kapatmama rağmen ekran, Ekran Kilit kısmında dönüyor. Nasıl mı;

Ekran döndürme seçeneğini kapatın.
    Tabletinizin kilit tuşuna basın ve ekranı kapatın.
    Kilit tuşuna basın bırakın (kilit açılmıyacak)
    Şuan ekran kilidi ekranındayız, yani parmağımızı ekranda kaydırdığımızda kilit açılacak. Bu kısımda parmağınızı kaydırıp kilidi açmayın, sadece tabletinizi çevirin. Ekranın döndüğünü göreceksiniz.
  • Merhabalar,
    Tabletin şarj bağlantı noktası hasarlandı. Servise verdim. Socket i değişti. Aldığım andan itibaren, Google Play'e girmiyor. Facebook'a girmiyor. Samsung Account'uma bile bağlanırken "SSL Bağlantı Hatası" veriyor. Halbuki internet e bağlanıyor. Gazete falan sorunsuz açıyor. Sizce ne yapayım. Servis e geri mi götüreyim. Yoksa fabrika ayarlarına mı döneyim?
  • Ayni sey bendede var pek dert edilcek birsey degil bana kalırsa.. baska sorun varmi bide gsm li model olunca tablette sey sıkıntısı var mesala 4.4.2 rom çıktı ama telefon özelliği desteklemiyor 4.2.2 veya 4..1.2 destekliyor boyle sorun da olabilir ama daha CM destegi bile yok cihaza 4.22 rom çıktı onunda daha gelistirilmesi lzm oda SM-T210 icin ztn bildigim kadarıyla ii forumlar..

• yeyilmaz kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayalarina döndür tarih ve saati düzgün ayarla google play verii sil de durmaya zorla bastan gir bi
    dene

• ketut54361 kullanıcısına yanıt
    Hocam dönüp durması sinirimi bozuyor benim açıkçası, bunu nasıl bildircez google'a o önemli. Hiçbir sorun yok hocam, uygulama yüklemiş gibi oluyor tablet o kadar değişen birşey yok başka.
  • Bilmiyorum kilit ekranı ni kaldırabilirsin mesala

• burcink kullanıcısına yanıt
    Aynısı bana olmuştu odin ile orjinal romu flashla baska care yok sana kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketut54361 -- 14 Nisan 2014; 8:07:02 >
  • Cihaz da bu oyunları oynadım gta sa , gta vice city, gta III , modern combat 3,4 nova3 , real racing3 , blitz brigade , Dungeon hunter 3 ,4 nfs most wanted 1.0.47 sürümünü , Asphalt 7,8 max payne , wildd blodd , crazy taxi , shodowgun oynanmiyor düşük grafik ayarlarında bike kasiyor dahaa adam fln yokken

• quote:

Orijinalden alıntı: ketut54361

Cihaz da bu oyunları oynadım gta sa , gta vice city, gta III , modern combat 3,4 nova3 , real racing3 , blitz brigade , Dungeon hunter 3 ,4 nfs most wanted 1.0.47 sürümünü , Asphalt 7,8 max payne , wildd blodd , crazy taxi , shodowgun oynanmiyor düşük grafik ayarlarında bike kasiyor dahaa adam fln yokken

Asphalt 8 yukledim ama goruntu kalitesi dusuk oynaniyo.. grafikli oyunlari kaldircak bi tablet degil malesef.. ancak internette gezinmeye birebir.. Wifi cekim gucu diger tabletlere gore nasil bilemicem ama telefonum 4 cizgi cekerken tablet 2 cizgide.. kasasi saglam ve cok şık bana gore.. rami fazla zorlamaya gelmio yetersiz kalabilir. Ses cikisi cok iyi geldi bana.. normal internet kitap okuma bazinda ideal bi cihaz. Bataryasida cok rahat 1 gunu cikariyo ikinci gunu goruyo.. alacak arkadaslar bunlara dikkat etsin

• Şu yukarda bahsettiğiniz sorunlarla hiç karsilasmadim. Asphalt 8 falan rahat oynanıyor benim makinede. Sm210 var bende. Rocket tab romu kurdum Titanium backup la tüm bloatware leri kaldırdım suan makine kasmadan bütün işleri yapiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun modern combat 4 ü bitirdim kasma yoktu sende stock rom yüklü ise kasmasi normaldir ama gerçi overclock olmadan performans gercek anlamda artmazda yani oyunlarda fln ama kernel yok offf

• Arkadaslar xdada yeni rom çıktı tab3 icin smt210 icin 25 nisan da bi tane daha çıkması lzm bitis tarihi 25 nisan diyordu ama o konu galaxy tab 3.7,0 android development de degildi neyse benim Internet 25 nisanda bitiyor baska internet satin alırsam anca takip ederim
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2722582 yeni rom çıktı
    https://www.dropbox.com/s/pxkz3gm6p0j8zs5/SecLauncher2.apk isteyenler icin stock launcher video bile cektim :D tabi bi yerde hata yaptım yanlışlıkla
  • Yeni romu yukleyen var mi ? Yorumlari alalim

• quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Şu yukarda bahsettiğiniz sorunlarla hiç karsilasmadim. Asphalt 8 falan rahat oynanıyor benim makinede. Sm210 var bende. Rocket tab romu kurdum Titanium backup la tüm bloatware leri kaldırdım suan makine kasmadan bütün işleri yapiyor

Hocam bloatwear listesi yapabilir misin hangilerini kaldiracagiz hem faydali olur diğer arkadaşlar icinde

• Rockettab kurun, peşinden kullanmadiginiz Servisleri kaldırın. Herkese göre farklıdır, Misal ben samsungun TouchWiz dahil hiçbir yazilimini kullanmıyorum
  • mustafa_(87) kullanıcısına yanıt
    Xdaaya gir video bile attım yükledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketut54361 -- 22 Nisan 2014; 7:46:55 >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.