Şimdi Ara

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es** (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
4
Favori
167.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red Tamam kardeşim işyerindeyim şu an eve geçince ekleyeceğim k.bakma uzun zamandır forumda yoktum .

Fener çok eksikle geliyor kazanacağız inş. fakat takım dün sabah antremana çıkmamış paraları ödenmediği gerekçesiyle bu korkutuyor beni
  • Kupa Anadoluya yakışır ! Başarılar Komşu..
  • Alper "el"le gol atıyor ama Mehmet Topal'ın golü nizami... Ne yazsak boş.
  • Ersun Yanal defol, Pancarcı defol!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semper-Fidelis

Ersun Yanal defol, Pancarcı defol!

hocam ersun hocamız ne yapsın allah aşkına,bu adamlar para alamıyor yönetim suçluyken ,bence ersun hocaya destek bile olmalıyız.bu böyle olmayacak,bizanslı hakemmi dersin,bizanslı başkan mı dersin,eskişehirsporun adına kara lekeyi düşürenler utansın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

quote:

Orijinalden alıntı: Semper-Fidelis

Ersun Yanal defol, Pancarcı defol!

hocam ersun hocamız ne yapsın allah aşkına,bu adamlar para alamıyor yönetim suçluyken ,bence ersun hocaya destek bile olmalıyız.bu böyle olmayacak,bizanslı hakemmi dersin,bizanslı başkan mı dersin,eskişehirsporun adına kara lekeyi düşürenler utansın...

Ersun hoca falan değil. Para alamıyorlarsa basınla paylaşsın. Skibbe öyle yapmıştı. Hee basınla paylaşmıyorsa demek ki bu işten bir kazancı var.

Bırakın takımın para alamamasını, Necati'ye sürekli kafa topu oynatan, Nuhiu oyuna girince de orta açtırmayan, Veysel'i sağ bek'e koyan adama teknik direktör demem ben. Ha şunu da unutmuşum, sana kesin ve kesin olarak gol lazımsa en geç 65-70'te oyuncu değişikliklerini yaparsın. 88'de oyuncu değişikliği yapacaksan defolup gideceksin o koltuktan. İlk yarı (sezonun) Ersun'un arkasındaydım ama ikinci yarı gördüm ki adamın B planı dahi yok. Her maç aynı taktik. Çözdüler taktiği gelen giden vuruyor. Bütün değişikliklerini kaçıncı dakikada kiminle yapacağını biliyorsam hocanın o kötü bir hocadır.

• Bu işte ben artik kasit ariyorum. Bu kadar kotu hakem olmaz olamaz dedirtti macta caner neden sariyi itirazdan gordu adam akaminkoya tekme atti . semih neden sadece sarı gordu topsuz alanda sakatlamaya yonelik faul yapmadi mi? bu kadar tutulmaz arkadas bir takim . Elle gol atmayiz el sayarlar adam elle kontrol eder el denmez bu serefsizlik degilde nedir? Rahat uyuyacak misin yunus yildirim...Surekli bu takima zarar veren hakemler ezik hakem 3 su gelir mi maca... rezillik rezalet. Illa o sahaya inmiyoruz diye sesimizin cikmadigini dusunmesinler en sonunda ineriz o sahaya dar ederiz herkese.. guvenlik falanda tutamaz.
  • Sorun Ersun Yanal'da değil. Sorun hakemlerde, federasyonda, Halil Ünal yönetiminde ve medyada. Bu ligde 3 takımdan başka bir takımın başarılı olmasını istemiyorlar.
  • Ve bunu çıkıp kimse konuşmuyor kimse konuşmuyor herkes fenerbahçenin rotasyonundan bahsetti biri demedi bu takımın hakkı yendi şöyle oldu böyle oldu herkes çıktı bence şöyle bence böyle oldu dedi . En çok gözüme çarpan da rıdvan dilmenin güntekin onay ile yaptığı programda ersun yanalın açıklamasını okurken rotasyon işe yaramış karşımızda daha diri bir takım vardı kısmı çıktı sadece arkasından ise bize yapılan bu haksızlıklar başka takıma yapıldığında daha farklı konuşuluyor ifade ediliyor itiraz ediliyorsa Futbol Adaleti yoktur bu ülkede diye devam etti devam ederken Güntekin onay neyse buraları önemli değil önemli olan fenerbahçe nin rotasyonu diye devam etti
  • Hic bir gazete hic bir basin kurulusuda cikmadi el vardi diye.. Bu 3 lu den birine olsaydi ki 3 gun once olunca isyanlar koptu yok degildi bilmemneydi diye aglamadilar mi? Ben Ridvani da Güntekininde yanli olmalarindan nefret ediyorum tarafsiz olan tek kisi kaldi oda sergen. Sergen cikip bu mhk ya neler soyledi rezillik dedi gene de daha rezil işler yapılmaya devam etti. Rezillik bitmedigi surece hic bir takim ne basarili olabilir nede diger takimlardan soz edilir. Neymis buragin penaltiymis onu konusuyorlar. Tarafsiz cesur olmadilar olamayacaklar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: crunch_xxx

Ve bunu çıkıp kimse konuşmuyor kimse konuşmuyor herkes fenerbahçenin rotasyonundan bahsetti biri demedi bu takımın hakkı yendi şöyle oldu böyle oldu herkes çıktı bence şöyle bence böyle oldu dedi . En çok gözüme çarpan da rıdvan dilmenin güntekin onay ile yaptığı programda ersun yanalın açıklamasını okurken rotasyon işe yaramış karşımızda daha diri bir takım vardı kısmı çıktı sadece arkasından ise bize yapılan bu haksızlıklar başka takıma yapıldığında daha farklı konuşuluyor ifade ediliyor itiraz ediliyorsa Futbol Adaleti yoktur bu ülkede diye devam etti devam ederken Güntekin onay neyse buraları önemli değil önemli olan fenerbahçe nin rotasyonu diye devam etti

varsa yoksa 3 büyükler anadolu takımına yapılan haksızlıklardan kimse bahsetmez

• Son 4 maçtan 1 puan dahi alacağımızı zannetmiyorum bu futbolla. Zor günler kapıda. Eserinle övün Halil!
  • Bugun ki gibi hakem gondersinler canla basla... Keske fener macimizida cüneyt hoca gelseydi de bu skor olmasaydi. Kendisine tesekkuru borc bilir mhk nin tek ve duzgun hakeminin o kaldigini soylemek isterim. Hep hakem elestirirken iyi olan hakemi de yuceltmemek olmaz. Bir Eskişehirspor taraftarına yakışmaz.

Ersun ve Halil( ve getirdikleri... zafer tüzününden geri kalanina kadar) gitmeli. Bugun oynayan bir takim yoktu. kosturan mahalle topculari vardi. Diego orta sahada gezer defans ortasina hurriyet gecer.. Ne yaptigini bilmedigini bir kere daha kanıtladı bize. Skibbe yi arar olduk sayesinde. Para odenmedigi de ortaya iyice cikti. Kamara oynamam diye rest cekti ve cikmadi. Yedeklerde bile yoktu sakat miydi hayir. Para para para... Biz boyle yonetim istemiyoruz. Edizin bari biraz parasini verseydiniz.. Kimsenin alacagi yok dense de bu kadar mi denecek olay Serdar Özbayraktar`ın icrasinin gelmesidir. O nedir dedigimi hatirliyorum. Bu adamin parasi ne zamandir ödenmedi merak ediyorum.... Pancar mi ekecen araba mi satacan Halil git onu yap düş şu takımın yakasından. Ersun hocanında 2. lig ekiplerinden birini tekrar yonetmesinin vakti gelmişte geciyor.

• Yeter artık bu takım futbol oynamıyor bu takım gol atamıyor bu takım beceriksiz bir takım !! Ersun yanal her maç çıkıp maçın başından sonuna kadar üstün bizdik gol atamadık sonuca gidemedik laflarından bıktık ! Ya çözüm bul o zaman yada git ! Futbolcular oynamıyor sezon başındaki havamız yok ! Trabzonun izlediğim en kötü maçıydı rezalet maçtı ! Artık kim ne yapması gerekiyorsa onu yapsın
  • Bu takımın başına Mourinho gelse yönetim yüzünden yine başarılı olamayız. Halil Ünal istifa!
  • Skandal!
    Ekonomik darboğaza giren Eskişehirspor’daki son olay akıllara durgunluk getirdi.

Es­ki­şe­hirs­po­r’­da se­zon ba­şın­dan be­ri ya­şa­nan kriz­ler, son düz­lük­te ta­van yap­mış du­rum­da. Öy­le ki fut­bol­cu­lar uzun sü­re­dir ala­cak­la­rı öden­me­di­ği için Tür­ki­ye Ku­pa­sı­’n­da­ki Fe­ner­bah­çe ma­çın­dan bir gün ön­ce kam­pı ter­ket­miş­ti. Maç gü­nü ise fut­bol­cu­la­ra 8’er bin TL prim da­ğı­tıl­dı ve bir an­lam­da oyun­cu­la­ra ‘ağ­rı ke­si­ci­’ ya­pıl­dı. Fa­kat Ka­ma­ra, “A­la­cak­la­rı­mı­zı ver­mi­yor­su­nuz, ge­lip prim da­ğı­tı­yor­su­nu­z” di­ye tep­ki gös­ter­miş­ti. Son­ra­sın­da da yıl­dız fut­bol­cu, pa­ra­yı uzun sü­re­dir ala­cak­la­rı öden­me­di­ği öğ­re­ni­len ku­lüp per­so­ne­li­ne da­ğıt­tı. İd­di­aya gö­re bu­nu öğ­re­nen tek­nik di­rek­tör Er­sun Ya­nal çok si­nir­len­di ve tüm ça­lı­şan­la­rı oda­sı­na ça­ğır­dı. Ya­na­l’­ın, Ka­ma­ra­’nın ver­di­ği pa­ra­la­rı ku­ru­şu ku­ru­şu­na is­te­me­si üze­ri­ne ku­lüp per­so­ne­li şo­ka gir­di.

Ça­lı­şan­la­rın, “Ki­ra­mı­zı öde­dik, fa­tu­ra­la­rı­mı­zı ya­tır­dık, na­sıl ve­re­lim?” de­di­ği öne sü­rü­lür­ken, Ya­na­l’­ın ka­ra­rın­dan ge­ri dön­me­di­ği be­lir­til­di. Olay bu­nun­la da ka­pan­ma­dı. Er­sun Ya­nal, ön­ce­ki gün­kü Trab­zons­por ma­çın­da sırf bu olay­dan do­la­yı Ka­ma­ra­’yı kad­ro dı­şı bı­rak­tı. Ta­raf­ta­rın yük­sek ses­le is­ti­fa­ya ça­ğır­dı­ğı Baş­kan Ha­lil Üna­l’­ın, ku­lü­bü na­sıl düz­lü­ğe çı­kar­ta­ca­ğı me­rak ko­nu­su.

BU TAKIMI BU HALE SOKANLARIN ALLAH BELASINI VERSİN!!

KAYNAK

• bu yönetiöi arka çıkan bu protestoyu takıma zarar verir diyerek istemeyen adamın taraftarlığından şüphe ederim .

bu takıma kimse hail ünal kadar zarar vermemiştir hemde hiç kimse

maddi verdiği zararlar ayrı konu orasu zaten dağ gibi oldu ama manevi olarak bizim başkanımız olamaz , eskişehirsporun başkanı tvlere çıkıp biz fenerle amlaştık alperi sattık biz gs ile anlaştık alpeir sattık böyle bişey varmı ya bu taraftara yapılır mı

adamlar vizyon sıfır ya sen efsane bi takmın başına geçmişin , dik durman bizi bizansa ezdirmemen lazım ama adam BİZANSIN BASIN SÖZCÜSÜ gibi hareket ediyor bu nasıl bi rezillik bu adam yüzünden bütün gerçek çıkar beklemeyen eskişehirspor taraftarı utanç duyuyurdur eminim buna
    kayserispor hani şu taraftarı bile yok stadları boş kalıyor dediğimizi takımın başkanı bile çıkıyor biz satmıyoruz dieybiliyor ama satacağı zamanda nasıl satacağını biliyor bizim başgan müsvettesi tvye çıkıp nsaıl bizansa yalakalık yaparım çabasında . ünal başganla konuştum , abdurrahim başganla konuştum,ali dürüst başganla konuştum ulan bu neyin yalakalığı !!! gsde ne çok başkan varmışta bizim haberiiz yok . gs de başkan çokta bizde 5senedir başkan yok resmen BİZANS KUKLASI

• Beyler es es bando devam ediyor mu videolar genelde eski de ?
  • Devam ediyor.

Son beste buydu galiba.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.