Şimdi Ara

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es** (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
4
Favori
167.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dilimi isirmak istiyorum... Ozgur Cekti hamsi ipini :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

Sogukta kimse gelmez... bombos olacak tribunler.

Stadın %90ı doluydu Donduk ama değdi
  • İnşallah gruptan çıkarız.
  • trabzon fener ile eşleşmemek için antalya maçına asılır gibime geliyor. ayrıca tolunay hoca taraftarın gözünde kötü ilk izlenim bırakmamak için şu zamanlarda oynanacak hiçbir maçı kaybetmek istemeyecektir. trabzon antalya'dan puan aldıktan sonra gerisi bize kalıyor zaten.
  • Mehmet guven disinda iyi gibiydik. kamara da birseyler yapacak belki de sagolsun mehmetin yerini doldurmak icin herkes yirtiyor. Damadi midir nedir Ersun hocanin. Isyanlardayiz.. mehmet her aldiginda topu halil sezai gibi isyaaaan diye bagirasim geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

Mehmet guven disinda iyi gibiydik. kamara da birseyler yapacak belki de sagolsun mehmetin yerini doldurmak icin herkes yirtiyor. Damadi midir nedir Ersun hocanin. Isyanlardayiz.. mehmet her aldiginda topu halil sezai gibi isyaaaan diye bagirasim geliyor...

Mehmet GÜven ne ayak hala Ersun Yanal haricinde bilen yok. Bu adam yerine gençlerin oynaması gerek. Ayrıca Aytaç!a neden bu takımda hiçbir maçta şans verilmiyor. Bir iki daha genç oyuncumuz var oynatmadığımız. Serdar Dursun A2 gol atıp durdu. Bu adamı gittiler kiraya verdiler. Oynatmayacaklarsa kiraya vermeleri doğru karar ama bu takımda iş yapardı. Seneye görürüz artık. Transfer falan istemiyoruz. Kendi oyuncularımıza sahip çıksınlar. Bize isim yapmış oyuncu değil isim yapacak oyuncu lazım.
  • Kupa izim bu sene
  • Donduk ama değdi Mehmet çok kötüydü bugün. Gelen herkes eminim benim kadar mutlu dönmüştür evine
  • Ben cok kotu kelimesini kullanmam kayiplarda olan adam icin. ilk yari sanki forvet gibi savunma arkasina kosu yapti ikinci yari geride kaldi ama trabzon spor arkasina saklandi... anlamadim mehmette amac ne?
    causic onun yerine oynasaydi alper daha ileri donuk oynardi eminim. Kamara formundan uzak. Necatinin gelisi ile ilerdeki forvet gorevi bitti adamin. necati ve kamara donusumlu olmali nihiu bunlarin arkasinda olmali...
    (servette bunlara destek vermeli)
  • Es-Es-Es-Ki-Ki-Ki-ES-Kİ-ES-Kİ-ES
  • #eskişehir çıldırdı şampiyonluk istiyor

• Bugün tesislerdeki meşale şovumuz çok iyiydi ayrıca Diego çok komikti
  • Yarınki Mersin macı ıcın motive olmustur ıns. oyuncular. Kritik zor bir mac olucak aynı zamanda kupadada tekrar karsılasacagız Mersinle umarım galip geliriz
    Tello nun bize verdigi Mehmet Güven cezası sona erdi Özgür son 2 mactır sonradan girmesine ragmen yıldızlastı umarım 2 side yarın ilk 11 de baslıcaktır.
  •  **Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es**

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es**

Giden herkesin ayağına sağlık.
  •  **Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es**

• Zor Ankara deplasmanını net skorla geçtik. Şimdi yukarıdaki takımların puan kaybetmesini izleyelim.
  • 4. siradayiz... umarim daha yukari da bitiririz bu sene ki ligi...
  • Çok iyi oldu bu galibiyet çok ihtiyacımız vardı
  • O kadar gençler deplasmanına gittim, ya yenildik ya kaybettik, iyi ki gitmemişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

O kadar gençler deplasmanına gittim, ya yenildik ya kaybettik, iyi ki gitmemişim.

Hocam aynı şey değil mi?

Benim de 3. gidişim GB- ESES maçına. Ankarada yaşıyoruz zaten rahat oluyor. 2 kere yendik 1 kere yenildik (yenildiğimiz maç 3-1'lik Ankaragücüyle aramızın bozulduğu maçtı)
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.