Şimdi Ara

**Es-Es-Dh Şimşekleri-Es-Es** (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
4
Favori
167.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende forumda Yanlız olmadığımı biliyordum zaten. Bu konuyu açan arkadaşım Eskişehir aşkını çok güsel anlatmışsın.Teşekkürler.ES ES li arkadaşlara yürekten Selamlar.ES ES siz 1.ligin anlamı yok.Bu şehire , bu taraftara ve takımımıza 1.lig yakışır. Link bırakan arkadaşlarada çok teşekkürler.Sayenizde istanbul maçının görüntülerine ulaştım.Devamını bekleriz tabi.
    istanbul maçının görüntüleri aşağıdaki linkte.izlemeyenler için.

http://www.youtube.com/watch?v=0cKHYATMacI&mode=related&search=

Ben ist'dan Emre.Herkeze tekrar Selamlar.ES ES imizede başarılar.

• +26 Tabiki Yanlız Değilsin Kardeşim sende Es-Es Aşkını Çok Güzel Cümlelerle açıklamıssın
    quote:

Orjinalden alıntı: esesemre

Bende forumda Yanlız olmadığımı biliyordum zaten. Bu konuyu açan arkadaşım Eskişehir aşkını çok güsel anlatmışsın.Teşekkürler.ES ES li arkadaşlara yürekten Selamlar.ES ES siz 1.ligin anlamı yok.Bu şehire , bu taraftara ve takımımıza 1.lig yakışır. Link bırakan arkadaşlarada çok teşekkürler.Sayenizde istanbul maçının görüntülerine ulaştım.Devamını bekleriz tabi.
    istanbul maçının görüntüleri aşağıdaki linkte.izlemeyenler için.

http://www.youtube.com/watch?v=0cKHYATMacI&mode=related&search=

Ben ist'dan Emre.Herkeze tekrar Selamlar.ES ES imizede başarılar.

/>

• 3. haftayıda kayıpsız atlattık
    A.Sebat:1 Es-Es:2
  • her maça 2, inşaallah devamıda gelecek.
    çok iyi geliyoruz..

edit: yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lkocabiyik -- 3 Eylül 2006; 23:03:05 >
  • Evet Bu Maçı Zar Zor Aldık Ama Gol 89 da Geldi
  • Es Es esiyor 1-2

Önce Telekom, sonra da İstanbul’u deviren Eskişehirspor, dün de Sebatspor’u mağlup etti. Deplasmanda zaman zaman zor anlar yaşayan Kırmızı-Siyahlılar’ı 90+3’te Çetin sevindirdi
    04.09.2006

HAKEMLER: Vedat Yüksel, Özgür Tekiner, Okan Deniz Kılıçcı
    AKÇAABAT SEBATSPOR: Emrehan 6, Mehmet 6, Selim 6, Barış 5, Hakan 5, Muhammet 5, Sinan 4 (Dk.46 Okan 5), Necati 5, Ümit 4 (Dk.46 Adem Büyük 5), Ufuk 5, Emre Aygün 5 (Dk.88 Emre Hızarcı ?)
    ESKİŞEHİRSPOR: Gürkan 5, Nezir 5, Mehmet Türkmehmet 5, Ulaş 5, Zafer 6, Mehmet Akif 6, Serkan 6, Mahmut 6 (Dk.68 İshak 4), Ferdi 5 (Dk.90 Bülent), Ramazan 6, Mehmet Al 5 (Dk.88 Çetin 6)
    GOLLER: Mahmut (Dk.7), Adem Büyük (Dk.50), Çetin (Dk.90+3)
    SARI KARTLAR: Mehmet, Emre (A.Sebat), Zafer (Eskişehirspor)
    KIRMIZI KART: Muhammet (Dk.85) (A.Sebat)

Sebat’ın nefesi yetmedi
    LİG A’nın yeni ve iddialı ekibi Eskişehirspor, bir engeli daha kayıpsız geçerek 3’te üç yaptı. Geçtiğimiz sezon kümede kalmayı son haftalardaki çıkışıyla garantileyen Sebatspor, karşısında zaman zaman zorlanan Es Es, galibiyeti getiren golü ise 88’de oyuna giren Çetin ile 90+3’te buldu.
    DAKİKA 7: Ramazan sağdan ceza sahasına ortasını yaptı. Mahmut, plase bir vuruşla Gürkan’ı mağlup etti. İlk yarı bu skorla bitti: 0-1
    DAKİKA 50: Bu kez Eskişehir sağdan geldi. Okan’ın ortasına Adem Büyük iyi yükselip kafayı vurdu: 1-1

Girdi ve golünü attı
    Bu dakikadan sonra da karşılıklı ataklar vardı ama gülen taraf Eskişehir oldu.
    DAKİKA 59: Emre, uygun durumdaki Adem Büyük’ü gördü. Onun gelişine sert şutunda top az farkla auta gitti.
    DAKİKA 75: Mehmet Türkmehmet ara pasıyla İshak’ı pozisyona soktu. İshak’ın vuruşunda kaleci Emrehan topu güçlükle kornere çeldi.
    DAKİKA 90+3: Eskişehir, Mehmet Türkmehmet ile atağa kalktı. Soldan ceza sahasına doldurdu, oyuna 88’de giren Çetin, akıl dolu kafa vuruşuyla Emrehan’ı mağlup ederek sonucu belirledi: 1-2

FANATİK GAZETESİ

http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=263&HID=7&HaberID=414303
  • Böyle giderse Eskişehirsporumuz Süper lige rahat çıkar inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: mok26

Böyle giderse Eskişehirsporumuz Süper lige rahat çıkar inşallah

Katılıyorum 3 de 3 yapan tek takımız
  • Eskişehirspo - Büyükşehir Belediye Maçını Naklen D Spor Veriyor Şehir Dısında Olanlar Mutlaka İzlesin Eskişehirde Olanlarda Gelsin
  • Aga o kanal galiba sadece kablolu ve uydu yayında varmş öylemi...Bizde çıkmıyo ya gerçi çıksada maça gelcem orası ayrıda merak ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil

Aga o kanal galiba sadece kablolu ve uydu yayında varmş öylemi...Bizde çıkmıyo ya gerçi çıksada maça gelcem orası ayrıda merak ettim

Evet sadece kablolu ve uydu yayınında var.
  • Hişşt Noluyor Beyler Çıksada Maçtayız
  • quote:

Orjinalden alıntı: crunch_xxx

Hişşt Noluyor Beyler Çıksada Maçtayız

Tabiki maçtayız crunch_xxx
    Kim demiş gitmicez?
  • Offff maça gidemiyorum

İst'dayım.Ama tv den seyredecem inşallah.Tabe burda maçı Kanald Spor açcak bi yer bulursak. Maça gidicek arkadaşlar size iyi seyirler.İnşallah yeneriz.Ya ben dayanamam gol atarsak ES ES çekerim. Nolursa olsun sonumuz hayrola...
  • ES ES li dostlar Akçaabat maçının görüntülerini izlemeyenler için linki veriyorum.Bende izlememiştim.İnternette yayınlayanlardan allah razı olsun.bende paylaşıyım dedim.

http://www.youtube.com/watch?v=WqoQaskJJvg&mode=related&search=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esesemre -- 8 Eylül 2006; 23:50:51 >
  • http://www.youtube.com/watch?v=u-eDWKyZCZQ&NR

Buyrun Burdan Ankara Yolu Güzel Klip
  • quote:

Orjinalden alıntı: esesemre

Offff maça gidemiyorum

İst'dayım.Ama tv den seyredecem inşallah.Tabe burda maçı Kanald Spor açcak bi yer bulursak. Maça gidicek arkadaşlar size iyi seyirler.İnşallah yeneriz.Ya ben dayanamam gol atarsak ES ES çekerim. Nolursa olsun sonumuz hayrola...

Kardeş İzleyemezsen Sen Bana Pm Den Tel Numaranı Ve Ben Sana Haber Veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crunch_xxx -- 9 Eylül 2006; 11:38:31 >
  • YAzık Oldu Ya
  • Napalım sağlık olsun crunc bilader. Ben seyrettim iyi oynadık aslında.Ama gol gelmedi.Şanssız bide gol yedik.off off.Ama desteğe devam.Daha yolun başındayız.

Bi kahfeye girdim.Baktım radyodan maç dinliyolar.Dedim eses in maçı var açın kardeşim.Tabe hemen açtılar.bide bizim es es kimle oynuyo felan dediler.Adamlarda ist lu haa. İBB neymiş diyolar.
    Taraftar süper di.Tv den tezahurat sesi eksik olmadı.Herşey güseldi ama sonuca varamadık.YİNE DE ES ES ille de ES ES...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.