Şimdi Ara

PC Kanadının Önemli İki İsmi Anlaşma Sağladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Sunduğu kolaylık ve indirimlerle birlikte PC oyuncularının gönlüne yerleşen Steam ve son dönemin oyunculuk adına en önemli buluşlarından Twitch TV adına yeni bir şey yaşandı. Valve ile Twitch arasında bir anlaşma sağlandı.

Belirtilenlere göre Valve, bu anlaşmadan sonra Dota 2'nin resmi turnuvalarını Twitch TV üzerinden yayınlayacak. Twitch TV kullanıcıları ise yayına Steam hesapları üzerinden bağlanabilecekler. Bunun sonucunda ise oyuncular bazı özel oyun içi eşyalara erişebilecekler

Valve ile Twitch arasında yaşanan anlaşmanın şu an için açıklanan tek getirisi bu olsa da, ilerleyen dönemde gelecek Steam güncellemeleriyle birlikte yeni şeyler göreceğiz gibi.

• PC kanadının 2 önemli ismi yazısını görünce kesin biri Valve'dir dedim ve doğru bildim
  • olay şöyle olucak steam hesabımız ile twitch e giriş yapıcaz eğer izlemek istediğimiz turnuva maçının bileti bizde yoksa izleyemeyeceğiz olay bundan ibaret olucak gibi gözüküyo.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Valve oldukça PC asla ölmez.

• Gerçeten sevindirici bir haber.

• İzlemek için para istemesinde..

• oyunda bilet olmadan maç izlenmiyordu.Bileti olmayan twitch'ten maç izleyemeyecekse gereksiz.İzlemek için bilet sorarsa saçma olur.

• pc nin arkasına sony veya ms gibi birisi geçse varya oyun piyasası alt üst olur
  • Güzel olmuş lig tv gibi ücretli birşeye dönmesin sonradan da :))

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

PC kanadının 2 önemli ismi yazısını görünce kesin biri Valve'dir dedim ve doğru bildim

Aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

pc nin arkasına sony veya ms gibi birisi geçse varya oyun piyasası alt üst olur

PC özgür bir platformdur kimsenin tekeline giremez!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.