Şimdi Ara

Avea, yeni nesil mobil oyun aksesuarlarının satışına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Avea, yeni nesil mobil oyun aksesuarlarının satışına başladı

MWC 2013 etkinliğinde iOS ve Android cihazları için geliştirilen yeni nesil oyun aksesuarlarının Türkiye'de satışını yapacağını duyuran Avea, Pazartesi itibariyle ürünleri raflara çıkardı.

Aksesuarlar 10 çeşit ve 20 farklı ürün olarak 29.90TL'den başlayan fiyatlarla Avea mağazalarında müşterileriyle buluşacak. Bunlardan bazıları AppGear, AppBlaster, iPawn ve Duo şeklinde sıralanıyor.

AppBlaster, AppToyz'un iPhone'a takıldığında tüfeğe dönüşen aksesuarının adı. iPawn ise interaktif oyun taşlarından oluşan ve iPad üzerinde kızma birader gibi farklı oyunlara destek veren bir aksesuar. AppGear serisi ise iPhone modelinizi bir uzay silahına dönüştürüyor. Duo ise Gameloft'un iPad'inizi bir oyun konsoluna dönüştüren aksesuarı.

Bu aksesuarlar iOS cihazlarının yanısıra, Android ve Windows Phone cihazlarında da çalışabiliyor. Yapılan araştırmalar yeni nesil oyun aksesuarlarının 2014 yılı sonunda toplam aksesuar pazarının yüzde 10'unu kapsayacağını belirtiyor. 

• Başlangıç fiyatı iyi.
    Doğru düzgün bir modeli 50-60'a verirlerse düşünülebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS kullananlar sakın almayın! Sene sonu evrensel gamepad geliyor bunlar çöp olur gider!

• Resimdekini 29.90 a versinler,2 tane alırım.

• http://www.hedefbilgitoplumu.com/index.php/tuvaletten-cikamayacaksiniz.html

Bence iosculara en guzel aksesuar bu. En cok sevdikleri iki sey de yanlarinda xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusfurkanayse -- 4 Temmuz 2013; 20:25:50 >
  • Android hep ikinci planda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

iOS kullananlar sakın almayın! Sene sonu evrensel gamepad geliyor bunlar çöp olur gider!

İos7 ile geliyordu yanilmiyorsam

• Bu alet ios 7'nin native controller desteğine de sahip olacak mı ? Kutusuna bakılırsa sadece gameloft oyunları ile uyumlu gibi.
    Onun dışında fiyat Türkiye için kabul edilebilir düzeyde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Bu alet ios 7'nin native controller desteğine de sahip olacak mı ? Kutusuna bakılırsa sadece gameloft oyunları ile uyumlu gibi.

Sadece gameloft oyunlarini destekliyor hocam. Ki orada bahsi gecen fiyatin duo gamer urunune ait oldugunu sanmiyorum, bu urunun yurt disi satisi 39.90$ di yanlis hatirlamiyorsam. Bir tek bu urun gelmeyecek, silah seklinde bir kac aparatta geliyor muhtemelen bu fiyat o urunler icin gecerlidir. 29.90 sa ben simdi gider alirim. Modern Combat 4 bu konsolla cok guzel oluyor.

• amaç nedir yani telefonu oyun konsolu yapmak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: s60_doctor

quote:

Bu alet ios 7'nin native controller desteğine de sahip olacak mı ? Kutusuna bakılırsa sadece gameloft oyunları ile uyumlu gibi.

Sadece gameloft oyunlarini destekliyor hocam. Ki orada bahsi gecen fiyatin duo gamer urunune ait oldugunu sanmiyorum, bu urunun yurt disi satisi 39.90$ di yanlis hatirlamiyorsam. Bir tek bu urun gelmeyecek, silah seklinde bir kac aparatta geliyor muhtemelen bu fiyat o urunler icin gecerlidir. 29.90 sa ben simdi gider alirim. Modern Combat 4 bu konsolla cok guzel oluyor.

39.90$+ bir fiyat verdikten sonra bu tarz birşey almazdım açıkcası, logitech'in yeni çıkacak ios 7 uyumlu ürünlerini beklerim.
    Sonuçta bunu başka firmaların oyunlarında kullanamayacağız sanırım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s60_doctor

quote:

39.90$+ bir fiyat verdikten sonra bu tarz birşey almazdım açıkcası, logitech'in yeni çıkacak ios 7 uyumlu ürünlerini beklerim.
    Sonuçta bunu başka firmaların oyunlarında kullanamayacağız sanırım.

Sanıyorum aveada 60-70 civarı bir rakama satılacaktır. 29.90 olmasına imkan yok. donanımhaber incelemesini yapmıştı, tasarım ve malzeme kalitesi kesinlikle bu fiyatı haketmiyor. 29.90 liraysa araştıracağım hemen alacağım :) ipadde stand üzerinde modern combat 4 multiplayer modda gerçekten güzel olur :)

• quote:

iOS kullananlar sakın almayın! Sene sonu evrensel gamepad geliyor bunlar çöp olur gider!

Tam olarak açabilir misiniz acaba?
  • gelsinde görelim inceleyelim bakalım neler getirmiş avea..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drug Free

quote:

Arkadaş ios 7'nin destekleyeceği ve ios 7'den sonra çıkacak oyunların da destekleyeceği gamepadlerden bahsediyor.
    Logitech iphone 5/5s için şimdiden hazırlamıştı.

http://forum.donanimhaber.com/m_76541223/f_//tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_76572652/f_//tm.htm

• quote:

quote:

quote:

Arkadaş ios 7'nin destekleyeceği ve ios 7'den sonra çıkacak oyunların da destekleyeceği gamepadlerden bahsediyor.

Şimdi hatırladım. Bir ara dedikodusu vardı. iPhone 4s için uyumlu değil demişlerdi. Keşke 4s'de ayarlansaydı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdi hatırladım. Bir ara dedikodusu vardı. iPhone 4s için uyumlu değil demişlerdi. Keşke 4s'de ayarlansaydı.

Uyumlu olanı çıkar elbet, lightning port ve boyut farkı yüzündendir. Ios 7'nin kendisi destekleyecek çünkü bu cihazları.
    Ben telefondan ziyade ipad'e gelecek kendinden gamepad destekli oyunlar için heyecanlanıyorum. Dokunmatikle tps/fps/action oyun oynamayı hiçbir zaman sevemedim.

• Eskimedi mi bunlar
  • 5 para etmez bu aşırı dandik o paraya pc de kullanılabilen çok iyi gamepad alabilirsiniz. program yardımıyla tablettede kullanabilirsiniz.

• quote:

Aynen +1
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.