Şimdi Ara

Xbox Live İndirimlerinde Yeni Oyunlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Microsoft'un Xbox Live için bu hafta başlattığı Ultimate Game Sale etkinliği üçüncü gününde devam ediyor. Yeni gün, kampanyaya yeni oyunları getirdi.

Günün indirimlerinde yine, daha önceki dönemin indirimlerine göre ciddi rakamları görüyoruz. Örneğin bu indirimlerde Forza Horizon'un fiyatı 14.99 dolara kadar düşerken, The Witcher 2'yi de 9.99 dolardan görebiliyoruz. İşte bugünün indirimdeki oyunlar listesi;

The Witcher 2 - %75 indirimle 9.99 dolar
    Forza Horizon - %63 indirimle 14.99 dolar
    Left 4 Dead 2 - %67 indirimle 9.99 dolar
    The Orange Box - %75 indirimle 4.99 dolar
    Crysis 3 - %67 indirimle 19.99 dolar

• Siz buna xbox live demişsiniz ama bu bildiğiniz steam olmuş. Keşke ps3 yerine x360 alsaydım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Forza Horizon zaten pcye çıkacakmış.Gerisi zaten Steam'da var.

• nedense sony oyun verdiğinde haha micro sen niye vermiyosun diyenler şimdi herhalde klavyelerinin kablolarını çıkarıyor.. Bi de bf3 bedava verdi micro ac2 verdi diyenler geçen ay fable 3 verildi ve şuan bulletstorm 4.99 gibi şaka bir fiyata... prey de 2.99$ mış valla ilk gün 3 oyunu aldım(ac3 alamadım bölge kilidi varmış), 2.gün kinect sports 2 aldım bugün de acaba witcher 2 ile forza alsam mı diyorum?crysis almam çünkü pek zevk almadım 2'den.. Eksiler sağ alt köşeden ferebilirsiniz sony son'lar
  • Microsoft yola geliyor.. Umarım bu tür indirimler Xone'da da devam eder..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.