Şimdi Ara

İllede hukuk isteyenler Lütfen buraya bi baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
2.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık elini sallasan hukukcuya çarpıyor.Bir çok eğitim vakfıda hukuk bölümü açmaya başladı. Ortalık hukukcudan geçilmeyecek o yüzden hukuk isteyenler bir kere pdr bölümünü düşünsünler.
    Pdr bölünün önü çok açık.Hukuk mühendislik gibi etiket meslek, bitirince hayallerin pırr diye uçuyor gerçeklerle yüzleşiyorsun
    çok zenginse ailesi, çevresi sağlamsa hukuk bitirir büro açar çevrenin tüm davalarına bakar işini görür ama değilse şayet bence pdr i bir düşünmenizde yarar var, adamlar 70lerle atanıyor çok fazla yerde olmadığı için mezun sayısı fazla değil, maaşları tatmin edici ve alımı iyi.

İllada hukuk diyorsanız BENİM Bİ ARKADSIM HAKİMLİK MÜLAKATINDAN 3 CÜ KEZ ELENDİ...BUNLARADA HAZIRLIKLI OLun... ,

Allah gönlünüzde ne varsa onu versin

• Tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya164

Artık elini sallasan hukukcuya çarpıyor.Bir çok eğitim vakfıda hukuk bölümü açmaya başladı. Ortalık hukukcudan geçilmeyecek o yüzden hukuk isteyenler bir kere pdr bölümünü düşünsünler.
    Pdr bölünün önü çok açık.Hukuk mühendislik gibi etiket meslek, bitirince hayallerin pırr diye uçuyor gerçeklerle yüzleşiyorsun
    çok zenginse ailesi, çevresi sağlamsa hukuk bitirir büro açar çevrenin tüm davalarına bakar işini görür ama değilse şayet bence pdr i bir düşünmenizde yarar var, adamlar 70lerle atanıyor çok fazla yerde olmadığı için mezun sayısı fazla değil, maaşları tatmin edici ve alımı iyi.

İllada hukuk diyorsanız BENİM Bİ ARKADSIM HAKİMLİK MÜLAKATINDAN 3 CÜ KEZ ELENDİ...BUNLARADA HAZIRLIKLI OLun... ,

rakip eleme çabaları vol. 998899796

• Tamam
  • Hukuk yazmakta tereddütteydim kararımı verdim hukuk yazıcam saol kank

• quote:

Orijinalden alıntı: ber1905

quote:

Artık elini sallasan hukukcuya çarpıyor.Bir çok eğitim vakfıda hukuk bölümü açmaya başladı. Ortalık hukukcudan geçilmeyecek o yüzden hukuk isteyenler bir kere pdr bölümünü düşünsünler.

rakip eleme çabaları vol. 998899796

kimseye illede pdr yaz diye birşey demiyorum.Sadece görüşümü bildiriyorum.Herkes tercihini kendisi yapacak.Kimsenin tercihine müdahalede bulunmuyorum.

• tamam
  • pdr çok sıkıcı :S
  • quote:

diyelim adam gsü 'ye girebiliyor hukuk mezunu çok diye pdr mi okusun

• Odtü siyaset bilimi ve kamu yönetimi için ne düşünüyorsunuz
  • Ya usta şimdi o hukuk bölümünden mezun olan fazla kişi var falan diyorsun ama sonuçta hangi üniversiteden mezun olduğunun da önemi yok mu? Çoğu yer mezun olduğu üniversiteye bakarak yapıyor kişi hakkında değerlendirmeyi, bence saçma konuşuyorsun. Ayrıca özel üniversitede parayla hukuk okuyan adamla bir istanbul üniversitesi hukuk, galatasaray üniversitesi hukuktan mezun olan adam bir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotoşokk

Ya usta şimdi o hukuk bölümünden mezun olan fazla kişi var falan diyorsun ama sonuçta hangi üniversiteden mezun olduğunun da önemi yok mu? Çoğu yer mezun olduğu üniversiteye bakarak yapıyor kişi hakkında değerlendirmeyi, bence saçma konuşuyorsun. Ayrıca özel üniversitede parayla hukuk okuyan adamla bir istanbul üniversitesi hukuk, galatasaray üniversitesi hukuktan mezun olan adam bir mi?

Çok haklısın herşey gidilen üniversitenin prestijine bağlı.benim demek istediğim akdeniz hukuk erzincan hukuk eskişehir hukuk diyarbakır hukuk gibilere gitmektense pdr okumak daha mantıklı geliyor.Siz ne düşünürsünüz bilemem.
    Mesela bir öğrenci düşünelim 17 bininci olmuş.Sırf hukuk okumak için yazıyor kırıkkale hukuk. Benim demek istediğim bu.

• awesom-o kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamışsınız heralde.Evet prestijli güzel bir üniversite tutuyorsa tabiki gitmeli.Benim demek istediğim ; 16 17 18 20 21 bininci olmuş insanların hukukla birlikte pdr i de bir düşünmesi.Herles tercihini kendisi yapar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fotoşokk

Ya usta şimdi o hukuk bölümünden mezun olan fazla kişi var falan diyorsun ama sonuçta hangi üniversiteden mezun olduğunun da önemi yok mu? Çoğu yer mezun olduğu üniversiteye bakarak yapıyor kişi hakkında değerlendirmeyi, bence saçma konuşuyorsun. Ayrıca özel üniversitede parayla hukuk okuyan adamla bir istanbul üniversitesi hukuk, galatasaray üniversitesi hukuktan mezun olan adam bir mi?

Çok haklısın herşey gidilen üniversitenin prestijine bağlı.benim demek istediğim akdeniz hukuk erzincan hukuk eskişehir hukuk diyarbakır hukuk gibilere gitmektense pdr okumak daha mantıklı geliyor.Siz ne düşünürsünüz bilemem.
    Mesela bir öğrenci düşünelim 17 bininci olmuş.Sırf hukuk okumak için yazıyor kırıkkale hukuk. Benim demek istediğim bu.

devlet üniversitelerinde verilen hukuk eğitimleri neredeyse aynı. bende 17 bininci oldum ve pdr okuyup kpss ye çalışıp memur olacağıma hukuk okuyacağım.

• hakim olmamak ölümmü en kötü hukuk en iyi pdrden iyidir şahsen şuan boğaziçi pdr bile geliyo ama aklımdan geçmez pdrden hekim olmak için vereceğin çabayla hukukta dünyayı kazanırsın. bide bu geyikte sıktı yakınım 3 kere hakimlikten kaldı napak yani herkes hakim olaydı sen bile olurdun
  • Hukuk candır . Hukuk hedefliyordum ve sıralamam çok çok aşağılarda kaldı ama tutturamayıp kötüleyenlerden değilim .

edit: Konuyu açan arkadaşın hukuk istememesi isabet olmuş. Başlıktan anlaşılacağı üzere bağlaç olan 'de' yi bile ayıramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43316ACAF -- 4 Temmuz 2013; 20:41:15 >
  • bana da rakip eleme çabasi gibi geldi ama bu dediklerinin yanliş olduğunu göstermez maalesef haklilik payi var
  • Tip mühendislik arasında kararsızdım gunlerdir.
    Sayende Hukuk yazacam sağol dostum

• ulen aklımda hukuk yoktu yazacam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.