Şimdi Ara

e46 320ci vs e36 cabrio yardım lütfen.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Başlıkta yazdığım gibi e46 kasa 320ci, 328ci, 330ci yada e36 kasa 320ci cabrio arasında karar veremiyorum. Her gece ilanları geziyorum 1gün e46ya karar veriyorum 1gün e36ya. Hep hayalimde e36 cabrio vardı ama çok fazla piyasa arabası oldu 35bin e36ya vermektense 10daha verip e46ya binmek daha mantıklı geliyor. kasa olarak ikiside çok güzel. şuan beni e36ya çeken tek şey kontrolsüz güç olması 1den 2ye geçince bile aracın arkasını sağ sola atıyor, dönüşlerde gaza yüklenince yan yan gidiyor meret :) çok fazla oynandığı içinmi o şekilde orjinaldemi o şekilde bilemiyorum ama aldığım araçla yan yan gitmek istiyorum :D e46 bunun için uygunmudur? bir de e46lar genelde yarı otomatik ilanlarda manulmi yarı otomatikmi mantıklı olur?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-orjinall-alman-mankeni-119837099/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-topaz-mavi-daha-iyisi-yok-129496535/detay

ikiside fena :) karar verebilsem yarın gidip alacam birisini

• 43 bİN LİRAMI .?

milletin başına sıcak geçti malum yaz havası ... neyin kafasını yaşıyor bunlar anlıyamadım ?

E36 illaha cabrio alıcaksan daha fulleri var o fiyatlara.ve m52 98 model al 97 lerde nadir vardır.bu aracı bilemiycem.

E46 alıcak isen SMG ye alışman biraz zaman alabilir ama belki hoşuna gitmeyedebilir zevk meselesi ondan önce bi e46 ya binip biraz turlamanı ve gazlamanı tavsiye ederim.şehir içi maceralarda açıkcası manyak birşey 1 vot vot vot güm 2 ye çektiğin anda geçmişini ve gelecegini unutuyorsun acayip güzel birşey.AMA SMG2 şanzumana bak.smg 1 lere göre daha yeni nesil ve teknolojik açıkcası.

Fakat o fiyatlara göre çok daha farklı araç alabilirsin ki gel gelelim E46 da 3.20 alma.Zevkinden birşey anlamazsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.