Şimdi Ara

Avea TL yükledim ama gelmedi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
34.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat 12 civarında online olarak kredi kartımdan TL yükledim bu saate kadar bekledim belki bir gecikme olmuştur diye yüklediğim TL gelmedi 444 1 500 ü arıyacağım ancak telefonumda hiç TL olmadığından arayamıyorum online internet müşteri hizmetleride olmadığından kaldım ortada

• aynı durumdayım :)
  • benim de öyle oldu fakat düzeldi TL aldığım yerden arattırdım öyle deneyebilirsiniz...
  • yalnız kart ile alışveriş yaptım.şimdi başka kartla yükledim geldi ama gece de aynı işlemleri yapmıstım aksam babamın kredi kartı özetine bakıcagım .
  • konturu carsamba yukledim ve cumartesi sabahi geldi kontur :@

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatmış olacağım ama, bendede aynısı oldu avea 'nın sitesinden kartla yükledim, sonra kontor gelmedi müşteri hizmetlerini aradım kartın extre sini istediler web den print screen yapıp gönderdim 1 gün sonra düzeldi. :) Bidaha aveanın sitesinden yükleme felkan yapmam.
  • Bugün aynı kartla 2 sefer lira yükledim. Para kesilmiş gözüküyor ama lira gelmedi hala.

• yokbeolumbe kullanıcısına yanıt
    Bir daha yükle.

• yokbeolumbe kullanıcısına yanıt
    Ben de saat 08.30 gibi yükledim 2 saat bekledim ama gelmedi, 2 saat sonra başka bir kartla yine denedim bu sefer geldi ama 25 tl olan paketim yenilenmedi. Daha sonra bi 25 daha geldi baktım 25 tllik paketi de 28 tl'ye yenilemişler
  • Bu sabah benim de başıma geldi. Normalde her zaman internet bankacılığından yükleme yapar ve anında başarıyla gerçekleşirdi. Ancak bu sabah 25 TL yükleme yaptım ancak 2 saat geçti hala gelmedi. Tekrar yüklemeyi düşünüyorum ama o da gelmezse diye beklemek daha mantıklı sanırım.

Edit:24 saat geçmeden TL yüklemem gerçekleşti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mct90 -- 2 Kasım 2016; 21:2:36 >
  • Dün saat 11 de yükleme yaptım hala gelmedi bu son şansın oldu Türk Telekom lafa geldi mi Türkiye'nin lideriyiz bilmem ne sallamada üstlerine yok

Edit: 07:50 itibariyle geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 1 Kasım 2016; 7:52:24 >
  • Bende dün akşam altıda bimden yukledim gelmedi.Bimdeki adam ile konuştum genel bir sorun varmış.

• bende sabah 9.20 de 30 tl kredi kartımdan tl yükledim hattıma yansımadı ne yapmam gerekiyor?
  • dün akşamüstü yükleme yaptım eşimin hattına. ama henüz gelmedi. ne yapmamız gerekiyor? geçiş yapsak 3-5 gün çeker.
  • aynı sorunu bende yaşıyorum 20 saat oldu hattıma tl yansımadı . şikayetvar a yazdım ve tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum 25-30 tl icin hakem heyetine mi gidilir demeyin kimse 25-30 tl yi yolda bulmuyor .
  • Aynı dertten muzdaribim

• Yükleme gerçekleşmeyince kendimden şüphelendim, acaba numarayı mı yanlış yazdım diye? ☺

Bankadan işlemin belgesini alıp, durumu anlatan dilekçeyi faks ile Turktelekom'a ilettim, işlem incelenip bakiye yattı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 senelik konu. Bu TT'den adam olmaz. Halen aynılar. Bir gram ilerleme yok adamlarda. Dün sabah yükledim. Öğleden sonra gecti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu aralar turk telekom tl yüklemeleri sorunlu ya gelmiyor ya da geç geliyor.
  • Bende yükledikten 24 saat sonra geçti. Türk telekom harbi adam olmaz birde bilgilendirme yapmadan kullandığım pakete gizli zam yapmış. Turkcell e geçme zamanı gelmiştir..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.