Şimdi Ara

Apple'dan Snow Leopard, Lion ve Mountain Lion için güvenlik güncellemeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• OS X Mavericks'i birkaç ay içerisinde son kullanıcıyla buluşturacak olan Apple, işletim sisteminin daha önceki sürümleriyle ilgili sürümlerine tam destek vermeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Apple, OS X'in son üç sürümü için kritik olarak nitelediği güvenlik güncellemesi yayınladı.

Apple'ın açıklamlarına göre Snow Leopard, Lion ve Mountain Lion için ayrı ayrı yayınlanan güvenlik güncellemesini tüm kullanıcıların yüklemesi öneriliyor.

Aşağıdaki bağlantılarda kullandığınız OS X sürümüne uygun olan güvenlik güncellemesini yükleyebilirsiniz:

• Dallas Mavericks'liler olarak bekliyoruz :D

• güvenlik ve Apple? asla bir arada olmaz... :)

• @grezimonk ne içtin sen yav

• @grezimonk neyin kafasını yaşıyorsan, bende istiyorum.

• @WISDOM @grezimonk

siz olmasanız forumun troll ü kalmıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srsy -- 12 Haziran 2014; 9:38:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERSOY94

@WISDOM @grezimonk

güzel hort
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Paul Jobs

quote:

Orijinalden alıntı: ERSOY94

@WISDOM @grezimonk

güzel hort

Alıntıları Göster
    @Steve Paul Jobs

• asil troll kim belli...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

asil troll kim belli...

1 troll konumda,yorumumda yok allaha şükür
  • trollerinin kralisin haberin yok... 😹w
  • Shady kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı olmasa Mac os kullanırdım. Bu kadar pahalı olmak zorunda değil. Ama bunu diyince de pahalı olmasına rağmen Mac kullananlar farklı olmanın zevkinden mahrum olabileceklerini düşünebilirler. Mac OS'un imkanlarından herkes yararlanabilmeli. Kim nederse desin Mac bilgisayarlar kalite sınıfında üretiliyor. Ucuzlayıp yaygınlaşması için bu kaliteden ödün verilmesini asla istemem. Ama bu algıyı da Apple firmasının zaman zaman belki de sürekli olarak sömürüp kötüye kullanmadığını da hiç kimse söyleyemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Çok pahalı olmasa Mac os kullanırdım. Bu kadar pahalı olmak zorunda değil. Ama bunu diyince de pahalı olmasına rağmen Mac kullananlar farklı olmanın zevkinden mahrum olabileceklerini düşünebilirler. Mac OS'un imkanlarından herkes yararlanabilmeli. Kim nederse desin Mac bilgisayarlar kalite sınıfında üretiliyor. Ucuzlayıp yaygınlaşması için bu kaliteden ödün verilmesini asla istemem. Ama bu algıyı da Apple firmasının zaman zaman belki de sürekli olarak sömürüp kötüye kullanmadığını da hiç kimse söyleyemez.

imaclerde kullanılan lcd nin fiyatı zaten 800-1000e yakın kaliteli ekran hangi sistemde olursa olsun fiyat zaten aşırı derecede artıyor lcd e okadar para vermem derseniz mac miniler var fiyatlarıda hiç yüksek değil gayet ucuz

• deniz5555 D kullanıcısına yanıt
    Tepeden tırnağa kaliteli ürün kullandıklarını biliyorum. yüksek çözünürlük ve göz asla yormayan her açıdan asla görüntü kaybı yaşatmayan ekranlar kullanıyorlar. Mac ekranına bakarken kağıda bakmış gibi hissediyorum ama pahalı işte. Taklıyoruz windowslu Dell ile.
  • ben türkiyede 3500e satılan modeli esc apple dükkanından indirimli olarak 2850 ye almıştım ama o dükkan euro üzerinden satıyodu indirim + benim alacağım zaman euroda düşmüştü bayağı bir kar yaptım
  • teşekkürler
  • N0YAN kullanıcısına yanıt
    Tebrikler, Trollük seviyesine ulaştınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.