Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (268. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevapladığınız için teşekkür ederim.
  • york34 kullanıcısına yanıt
    Ben de servise gittim şikayetlerimi söyledim test sürüşü yaptılar.
    Araca bağlanmaya çalıştılar ama beceremediler
    Yeni versiyon yazılım(ne alakaysa) yüklemeleri gerektiğini ancak bağlanamadıklarını söylediler
    bu işlem 4 saat sürdü daha sonra gelmemi istediler

Muhtemelen zamanım olunca başka servise(izmir birmot) gideceğim ancak aracı kulllanmamaya çalışıyorum ve tedirgin olarak sürüyorum yolda sürekli direksiyonu sağ sol yaparak kontrol ediyorum
  • t_i_t T kullanıcısına yanıt
    Hay allah cidden cok can sıkıcı oldu bu durum ve bende sağa sola mınık hareketlerde ses de gelmeye başladı umarım bir şekilde çözüm bulunur da gönül rağatlığıyla kullanabılırız :(
  • Bu direksiyon arızası dediğiniz nedir acaba olayı kacırdım bilgi verirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Njtyln N kullanıcısına yanıt
    Hız arttıkca daha da belırgınlesen ve duz gıderken hafıf sag ya da sola kayma yapmak ıstedıgımde sankı dıreksıyonda bır diş takılı kalıyor ve bı anda bırakıyor , halıyle de ıstedıgımden daha fazla bır dıreksyon hareketı gerceklesıyor. Yavaşken de pürüzsüz bir dönüş yok kademe kademe sankı dönüşleri .. Kullanmadan da anlatması bıraz zor aslında ama özetle böyle arkadasım
  • Geçmiş olsun sorun galiba direksiyon kutusunda garantiden komple degişim isteyin bildiğim kadarıyla bizim elektrikli direksiyonda olduğundan kutu tamiri randıman vermiyor

• Njtyln N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , aynen dedıgınız gıbı ısrarcı olucam bu sekılde kullanmak cok can sıkıcı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: york34

Hız arttıkca daha da belırgınlesen ve duz gıderken hafıf sag ya da sola kayma yapmak ıstedıgımde sankı dıreksıyonda bır diş takılı kalıyor ve bı anda bırakıyor , halıyle de ıstedıgımden daha fazla bır dıreksyon hareketı gerceklesıyor. Yavaşken de pürüzsüz bir dönüş yok kademe kademe sankı dönüşleri .. Kullanmadan da anlatması bıraz zor aslında ama özetle böyle arkadasım

Hocam bence sorun var, benim araçta böyle bir problem yaşamadım hiç, insan tedirgin olur gerçekten..
  • sessizliman76 S kullanıcısına yanıt
    Kesınlıkle oyle zaten dun ustayla arka arkaya benım aracı ve aynısından baska bır aracı kullanınca o da farkı fark ettı de bısey dıyemedı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi york34 -- 4 Kasım 2015; 9:39:22 >
  • Merhaba arkadaşlar. 1.4 2013 model aracım. Bagaj havuzu almak istiyorum ancak sitelerde hep 2014 ve sonrası için yazıyor. Bagajlar 2014den sonra değişiyor mu? Bir de bu krom çıtaları kendim uygulayabilir miyim, zor mudur? Tşkler.

• quote:

Orijinalden alıntı: york34

aynı sey benim araçta da var. direksiyonu 1 cm döndermek istiyorsun ama o önce dönmem diyor sonra 2 cm dönüyor. city modunda start stop açıkken araç stop ettiğinde daha belirgin oluyor bu sorun. bakım zamanı geldiğinde göstereyim diyordum takipteyim.
  • Arkadaslar aracta start stop aktif olduğu halde devreye girmiyor. Sebebi ne olabilir ? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumussoy87

Arkadaslar aracta start stop aktif olduğu halde devreye girmiyor. Sebebi ne olabilir ? Şimdiden teşekkürler.

Akü zayıftır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gumussoy87 G kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı sorun var araç çalıştıktan 10-15 dakika sonra devreye giriyor bazen hiç girmiyor yogun trafikte sıkıntı çıkartıyor bende devre dışı bıraktım servisten bilgi alıncaya kadar

• erkaaann kullanıcısına yanıt
    Bende pazartesi servis ile gorusecegim. Araç 5500km de bakalım ne diyecekler. Ayrıca 5000 km bakimi veya ilk bakim/kontrol diye birsey var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gumussoy87 -- 7 Kasım 2015; 22:34:49 >
  • Start stop kullanım klavuzu

• Star&stop motoru durdurma şartlarını dikkatlice takip ediyim sorun ne olabilir

• Herkese iyi pazarlar, bugun normal trafikte 40 dk kadar dolaştım. Hava sıcaklığı 12 derece idi, start stop herhangi bir sıkıntı çıkarmadı, dun gece hava sıcaklığı 7 derece hissedilen ise 3 4 derece olabilir acaba hava sıcaklığının etkisi mi oldu dedim. Şu an bir sıkıntı görünmüyor :)

• Beyler ben de egea ve bu arac arasinda kaldim. 500L nin surucu koltuk minderi yetersiz diyorlar. Durum biyle mi? Birde yalitim ne durumda? Disli asfalltta nasil talitim?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkaaann

Selamlar 500L rockstar 1.3 multijet dualogic panoramic skydome ile aranıza katıldım

Hayırlı uğurlu olsun Allah kazadan beladan korusun..
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.